Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Piece 964 Tartışma / 965 Öngörü

One Piece Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 02 Ara 2019 15:11
Outlaw yazdı: 02 Ara 2019 08:45 Çok dillendirildiği için tayfa versus yıkımcıları rafa kaldırdığını düşünüyorum Oda'nın.

Ama hala şöyle bir sıkıntı var ki karşı taraf bizim 10 katımız kadar güçlü, bunu bir şekilde power up'lar ile dengeleyecek, ya da Neko büyük bir destekle dönecek. Bu destek Marco önderliğinde Beyazsakal korsanları olursa bir nebze dengelenir. Ama altı gelmesi halinde bizimkiler Wano'yu nasıl huzura kavuşturacak merak ediyorum.

Çok ilginç ve heyecanlı gidiyor seri, Beyazsakal gibi bir efsaneyi mal etmeleri dışında.(Oden flashbackinden bahsetmiyorum)
Karşı tarafta ben de varım işiniz zor. :D
Sen süttensin. Zoro yoldan geçerken tekler seni.
Konu Dışı
Boruto konusuna da yorum yapın lan, Naruto'culuk ölmüş forumda aq. :D
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Outlaw yazdı: 02 Ara 2019 15:53
_[Emre]_ yazdı: 02 Ara 2019 15:11
Outlaw yazdı: 02 Ara 2019 08:45 Çok dillendirildiği için tayfa versus yıkımcıları rafa kaldırdığını düşünüyorum Oda'nın.

Ama hala şöyle bir sıkıntı var ki karşı taraf bizim 10 katımız kadar güçlü, bunu bir şekilde power up'lar ile dengeleyecek, ya da Neko büyük bir destekle dönecek. Bu destek Marco önderliğinde Beyazsakal korsanları olursa bir nebze dengelenir. Ama altı gelmesi halinde bizimkiler Wano'yu nasıl huzura kavuşturacak merak ediyorum.

Çok ilginç ve heyecanlı gidiyor seri, Beyazsakal gibi bir efsaneyi mal etmeleri dışında.(Oden flashbackinden bahsetmiyorum)
Karşı tarafta ben de varım işiniz zor. :D
Sen süttensin. Zoro yoldan geçerken tekler seni.
Konu Dışı
Boruto konusuna da yorum yapın lan, Naruto'culuk ölmüş forumda aq. :D
Zoro tekliyecekse ben tamamım. :D

Naruto bitti benim için. Boruto'ya bakmıyorum. :D
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

@Emre,

Beni biri tekleyecekse bu Nami-san olmalı. Zoro ne yav. Zoro senin olsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Outlaw yazdı: 02 Ara 2019 17:57 @Emre,

Beni biri tekleyecekse bu Nami-san olmalı. Zoro ne yav. Zoro senin olsun.
Kendini motora tekletiyorsun. :D

https://www.mangaturk.com/viewtopic.php ... otor#p2056
Kilitli

“One Piece Manga” sayfasına dön