Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki No Kyojin 121 Tartışma / 122 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Kullanıcı avatarı
Fame

Vay amk
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

Mangaka tıkanan seriyi güzel toparladı, umarım finalde Bleach gibi saçmalamaz. Bunun dışında uzun zamandır gelen en iyi sayı olabilir.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Loki yazdı: 12 Eyl 2019 11:38 Mangaka tıkanan seriyi güzel toparladı, umarım finalde Bleach gibi saçmalamaz. Bunun dışında uzun zamandır gelen en iyi sayı olabilir.
Benim buyuk guvenim var Isayama'ya, adam hic yuzustu birakmadi okuyucusunu. Nasil planladiysa oyle devam ediyor serisine.

Attack Titani'nin gucu serideki bircok merak konusuna cevap oldu. Eren'in ilk bolumden aglayip Mikasa'ya sacin uzamis demesinden Kruger'in Mikasa ve Armin'den bahsetmesine kadar bircok anlasilmayan olay vardi.

Ve de demeden edemeyecegim, Eren acayip badass gozukuyor. :D
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Kaç senedir Eren şerefsizdir dedim. Şerefsiz çıkacak gibi gözüküyor. Hadi Isayama yanıltma beni.
Kullanıcı avatarı
Fame

ugur_tatli yazdı: 25 Eyl 2019 11:14
Loki yazdı: 12 Eyl 2019 11:38 Mangaka tıkanan seriyi güzel toparladı, umarım finalde Bleach gibi saçmalamaz. Bunun dışında uzun zamandır gelen en iyi sayı olabilir.
Benim buyuk guvenim var Isayama'ya, adam hic yuzustu birakmadi okuyucusunu. Nasil planladiysa oyle devam ediyor serisine.
Bunun dışında belirtmek isterim ki ilk sayının adı "To you, 2000 years from now". Bu sayı ile birlikte çok daha anlamlı oldu Eren'in ilk başta gördüğü 'rüya' ve ilk sayıda yapılan ileriye yönelik göndermeler. Isayama cidden yüz üstü bırakmıyor.

Eren de manga tarihinin en delikanlı ana karakterlerinden biri olarak jübilesini yapacak bence.
Kilitli

“Shingeki no Kyojin Manga” sayfasına dön