Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki No Kyojin 119 Tartışma / 120 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Ohh nasıl rahatladım ama. Bu şerefsiz Jaeger kardeşler en acı verici şekilde ölmeli. Falco'ya nasıl yaparsınız lan bunu. Daha bu yaşta kendisine çok güzel hayat kuracaktı şerefsizler!
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Eren'in öldüğünü zannetmiyorum. Reiner gibi bilincini kafasının üstüne veya vücudunun başka bir yerine aktarmış olabilir. Zeke Eren'in kafasına değerse ki kafası da o yöne uçuyor görünüyor Eren'in gerçekte ne planladığını görebiliriz. Abi kardeş ilişkisi bu sayı baya karanlık atmosferde gayet tatlı sunulmuş. Colt'un Falco'yu bırakmayışı ve Porco'nun abisinin yolundan giderek Reiner'e laf atışı güzel sahnelerdi. Ayrıca Eren'in çoktan Zeke ile temasa geçmiş olup insanların hafızasını değiştirmiş olduğuna dair teoriler de var bu sayı yüzünden. Bir iki tutarsızlık vardı sayı da. Eren'in pantolonunun yarısının olmaması lazım, Porco 3 5 sayı önce bacaklarını yemişti Eren'in. Aynı zamanda Gabi'de at binmesini bilmiyorum demişti sanırım Falco'ya bir 10 sayı kadar önce, bu sayı at ile geliyor kız. Zeke'i de gram sevmesem de Eren'in ölmesini de hiç istemem, gayet başarılı bir ana karakter artık.

Yalnız Armin zaman atlamasından sonra Marley'i gemilerini uçurmak dışında ne işe yaradı ya? Erwin değil de Armin'in hayatta kalmasının herhangi hiç bir yararını gördük mü? Hala collosal'a dönüşmedi.. Anlıyorum etraf havaya uçacak vs de, kendilerinin birilerinin olmadığı boş bir alan bulup dönüşebilmesi lazımdı. Pieck'in sağladığı yararın 10'da 1ini sağlamadı galiba.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Resim
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

redstak yazdı: 05 Tem 2019 17:32 Resim
Hahaha tam bahsettiğim sahne.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Hüzünlü bir bölüm oldu, 3 kardeş üzerinde yoğunlaşan bir bölümdü.
Reiner'in ölmesini isterdim, çok uygun bir andı ama hala hayattaysa vardır bir sebebi.

Eren'in de öldüğünü düşünmediğim gibi ölmesini istemiyorum da.
Timeskip sonrası birçok kişinin nefretini kazanmış olabilir ama hâlâ kendisine güveniyorum ben, titan gücünü Zeke'nin istediği dışında daha iyi şekilde kullanacaktır.
Kilitli

“Shingeki no Kyojin Manga” sayfasına dön