Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shingeki No Kyojin 117 Tartışma / 118 Öngörü

Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Of of animede epik olacak bu bolum. Cok guzel aksiyon vardi.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

ugur_tatli yazdı: 08 May 2019 10:51 Of of animede epik olacak bu bolum. Cok guzel aksiyon vardi.
Muhteşem değil miydi ya? :D Yalnız şu Eren kesinlikle ölmeli. Şerefsizi pek sevmezdim, iyice nefret etmeye başladım.
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Eren'i bir ben mi seviyorum şu haliyle? Çok ilginç, güçlü, sağlam bir karakter oldu halbuki ne güzel :D
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Eren hakkinda artik ne hissedecegimi bilmiyorum, timeskip sonrasi bambaska bir karaktere dondu ama soyle de birsey var ki seri duvar disina ciktigi andan itibaren insanlik olayi ortadan kalkti.
Eren insanligi titanlardan kurtarmaya calisirken bir anda kendisini 1. Dunya Savasinda buldu, acimasiz gercekliklerle etrafi cevrili.
Zeke'yle yaptigi plana ne kadar sadik merak ediyorum sadece.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Mangada sonunda güncele geldim de yalnız ben daha önce hiçbir seride bu kadar fazla ihanet olayı görmedim. :lol:

İhanet eden edene, arkanı kimseye dönmeyeceksin bu seride. :lol:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

MRTFR yazdı: 04 Haz 2019 17:57 Mangada sonunda güncele geldim de yalnız ben daha önce hiçbir seride bu kadar fazla ihanet olayı görmedim. :lol:

Hahahahahhahaha aynen öyle ama sebebi var.

Attack on titan bilgi ve çıkar üzerine işliyor. Öğrenilen her yeni bilgi ile çıkarlar doğrultusunda bir sonraki hamle planlanıyor. Seride çıkarları önemli olan çok fazla yakın grup olduğu için birbirlerine ya ihanet ediyorlar ya da pemle yalanlar söylüyorlar. :laugh:
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

ugur_tatli yazdı: 04 Haz 2019 21:17
MRTFR yazdı: 04 Haz 2019 17:57 Mangada sonunda güncele geldim de yalnız ben daha önce hiçbir seride bu kadar fazla ihanet olayı görmedim. :lol:

Hahahahahhahaha aynen öyle ama sebebi var.

Attack on titan bilgi ve çıkar üzerine işliyor. Öğrenilen her yeni bilgi ile çıkarlar doğrultusunda bir sonraki hamle planlanıyor. Seride çıkarları önemli olan çok fazla yakın grup olduğu için birbirlerine ya ihanet ediyorlar ya da pemle yalanlar söylüyorlar. :laugh:
Bence soykırım yapmak uğruna gereksiz bir istek var herkeste. Mangaka ırkçılık eleştirisi yapmış seri boyunca da hem Eldialılar hem de Marleyliler aşırı hırslı. Yok yani adamların adasına karışmasan herifler bir tehdit oluşturmayacak ama sen illa gidip "bunlar bizim ileride ebemizi ziker" diyerekten musallat oluyorsun sonra adamlar gelip yine seni zikiyorlar. :lol: Ha bu arada geri kalan tüm ulusların anasını zikmeleri de ayrı bir mesele.

Bana kalırsa serinin sonunda her iki tarafta da ılımlar başa geçecek ve daimi bir barış antlaşması yapacaklar. İkinci Dünya Savaşı sonrası Avrupa gibi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

@MRTFR
Adada petrol yatakları mı ne vardı, asıl adaya girme sebepleri oydu. Irkçılık falan değil çıkarcılık. 😂
Irkçılık olayı sömürgecilikten geliyor. :(
Kilitli

“Shingeki no Kyojin Manga” sayfasına dön