Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Attack On Titan 3. Sezon 2. Kısım

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Resim

AOT 3. sezonun devamında ilerleyen bölümleri burada tartışabiliriz. Sezonun devamı 10 bölüm sürecek.

Keşif birliği Maria Duvarlarını tekrar ele geçirmek için harekete geçti ve onları Shiganshi bölgesinde bekleyenler var...

http://www.youtube.com/watch?v=a3mo2TZGXlM
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

İlk bölümü yeni izledim. Sadece animeden takip ediyorsanız openingi izlemeyin, baya spoiler taşıyor.

Güzel bir açılış yaptı, bölüm boyunca tansiyon yüksekti ve de animasyon harikaydı. Armin'nin zeka gösterisi başlıyor. :)
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

2. bölüm aynı kaliteyle devam ediyor, kullanılan cgi da göze çok hoş geliyor. Kullanmasını bilen insanların elinde güzel iş görüyor. :laugh:

Mangada Ervin'nin planlarını ve de vicdan azabını pek dikkatli okumamıştım, animede bu şekilde izlemek hoş oldu, flashback kullanımı süper olmuş.

Sanki Reiner'in boynundaki bombaların patlaması mangada daha acınasıydı ama yanlış hatırlıyor olabilirim.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

3. Bölüm

Marco'nun öldürüldüğü kısım sonunda animede gösterildi, üzücüydü baya. Annie'yi de yıllardır görmüyorduk. :(

Berhort'un saldırıya geçtiği bölüm harikaydı, Beast Titan Erwin'i baya çekledi bu saldırıyla. Armin'in çaresizliği animede harika yansıtılmış. :cheer:

Edit:
Mangadan spoiler
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

4. Bölüm
Çok duygusal bölümdü, helal olsun hem animasyonunu yapanlardan hem de dublörlere de. :unsure:
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Alemde bu seriyi sevmeyen tek insan evladı benim herhalde. 3 sezona kadar gitmişler.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 20 May 2019 08:25 Alemde bu seriyi sevmeyen tek insan evladı benim herhalde. 3 sezona kadar gitmişler.
Devam et, çok daha iyi gidiyor. 4. sezon harika olacak. :silly:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Hayda, geçen hafta yorum yapmadım mı ben bu seriye yoksa güncelleme sırasında uçup gitti mi?

Bu bölümde sonunda evin bodrum katına indiler, anime only devam edenler seri başladığından beri bu anı bekliyorlardı. Flashbackler filler olsa da çok güzel iş çıkartmışlar.
Dışarıda yaşayan insanlarin var olduğu gerçeğiyle seri çok farklı bir havaya bürünecek bu noktadan sonra.

Haftaya da 2 bölüm Grisha'nın geçmişini gösterirler ve de son bölüm sezon finali. 😢

Kim bilir son arc için kaç yıl bekleyeceğiz...
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Manga zaten son kısımlarında artık. Benim tahminim manga bitince son kısmı 23-25 bölümlük tek sezon olarak hazırlamaya başlamaları. 2 seneye manga bitse, bence 3-4 seneye de 4.sezonu görürüz. Çok varmış yahu.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Fame yazdı: 11 Haz 2019 09:00 Manga zaten son kısımlarında artık. Benim tahminim manga bitince son kısmı 23-25 bölümlük tek sezon olarak hazırlamaya başlamaları. 2 seneye manga bitse, bence 3-4 seneye de 4.sezonu görürüz. Çok varmış yahu.
Deme öyle deme.

Toplama kampı mıydı lan o? 2. dünya savaşına gönderme var sanırım kolluklar filan. Her geçen gün yeni gizemler ortaya çıkıyor aq.
Resim

“Shingeki no Kyojin Anime” sayfasına dön