Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

One Punch Man 2. Sezon

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

MRTFR yazdı: 20 Nis 2019 21:31 Beğenen bir tek benim sanırım :/

https://www.youtube.com/watch?v=i1TrAhPgHHk
2. bolumu tekrar izleyince biraz daha hosuma gitti ama Garou kismi powerpoint animasyonu, cidden guzel gozukmuyor.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

3. bölümü şimdi izledim, çok hoş olmuş bu sefer. Ya gözüm alışıyor ya da bu bölümde animasyon için daha fazla çaba harcadılar. :laugh:

Garou'nun kahraman avı artık başladı, Mugen Rider'a üzüldüm. Reyizin ağzı burnu dağıldı. :(
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Credits sonrasinda bolumunu devam ettigini yeni farkettim yanlislikla. Zaten saçma gelmisti Garou'nun Tank Top Vejeteryan'i dovdugu sahneyi gormemek, 1. bolumun sonunda dovuyormus. :laugh:
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

3. bölümü epey güzel yapmışlar. Daha bir özenmişler. Bu Garou'yu çok küçümsüyorlar cidden.
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Ya ben bu animeyi özlemişim ya.Yokluğunda farketmemiştim ama valla içim rahatlıyor bu adamı görünce.
Sanırsam artık ''biraderim için'' mottolarından fena halde sıkıldığımdan favorim haline geliyor.Tabi sezon bitince yine unutuyorum parodi olduğu için.İlginç bir hissiyat yaratıyor.
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Sonraki bölüm süper olacak. En çok beklediğim dövüşlerden birisi.

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Güzel bölümdü de renklendirmeye bir türlü alışamadım. Lol
Yüzü kanamış gibi değil de boyanmış gibi gözüküyordu. :laugh:

Onun dışında Elder Centripe'nin gci'yı harika olmuş, çok beğendim. Güzel gci kullanımı olduğunda başarılı bir iş çıkabiliyor böyle.

Watchdog Man reyiz de çok tatlı ya, yerim.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Manganın yavaşlığından mıdır nedir animenin böyle hızlı ilerlemesi değişik geldi. :lol:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

MRTFR yazdı: 07 May 2019 21:09 Manganın yavaşlığından mıdır nedir animenin böyle hızlı ilerlemesi değişik geldi. :lol:
Ben de aynisini dusunuyordum, Metal Bat vs Garou saatler surmus gibi hissediyordum. Animede 5 dkda bitince tuhaf oldum. :laugh:
Kullanıcı avatarı
MRTFR

Bölüm 5
► Spoiler Göster

“One Punch Man Anime” sayfasına dön