Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Charlotte Katakuri, Savaş Lordlarına Karşı!

One Piece ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Katakuri Gauntlet

Raund 1 - Moria ve Oars'da takılır
0
Oy yok
Raund 2 - Hancock'da takılır
2
20%
Raund 3 - Trafalgar Law'da takılır
0
Oy yok
Raund 4 - Jinbei - Crocodile ikilisinde takılır
2
20%
Raund 5 - Doflamingo'da takılır
1
10%
Raund 6 - Kuma'da takılır
0
Oy yok
Raund 7 - Mihawk'da takılır
4
40%
Katakuri hepsini temizler.
1
10%
Bir fikrim yok
0
Oy yok

Toplam oy: 10
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Luffysan yazdı: 07 Nis 2019 15:16

Vee yine dediğim gibi Hancock'tan etkilenirse Katakuri, taş olup yenilebilir, ucu gerçekten açık bu yeteneğin, bunu kabul ediyorum. Onun dışında dövüş gücü olarak bakarsam, Crocodile gibi bir adamla anca eşit dövüşür ( Meyvesinin etkileme gücü olmadan salt haki ile dövüşürse tabiki )
Crocodile MF'de güçlü çizildi, ama gösterim bazında Katakuri etmez. Kata her alanda ortalamanın bayağı üstü bir tip, Crocodile orta zorluk üstü veremez.
Resim
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Outlaw yazdı: 07 Nis 2019 16:17

Vee yine dediğim gibi Hancock'tan etkilenirse Katakuri, taş olup yenilebilir, ucu gerçekten açık bu yeteneğin, bunu kabul ediyorum. Onun dışında dövüş gücü olarak bakarsam, Crocodile gibi bir adamla anca eşit dövüşür ( Meyvesinin etkileme gücü olmadan salt haki ile dövüşürse tabiki )
Crocodile MF'de güçlü çizildi, ama gösterim bazında Katakuri etmez. Kata her alanda ortalamanın bayağı üstü bir tip, Crocodile orta zorluk üstü veremez.
Hancock'tan bahsetmiştim, Katakuri-Crocodile değil. Hancock meyvesinin etkilemesi olmadan ( Yani güzelliğini kullanmadan , normal dövüş gücü olarak Crocodile ile anca kapışır demek istemiştim ) .

Çünkü Hancock'un meyvesinin ucu çok açık, güzelliğinden etkilenmeyen bir Luffy vardı amazon lily'de ve taş olmamıştı. Hancock ve ekibi çok şaşırmıştı.

Benim demek istediğim Hancock sadece salt hakiyle, meyvesini aktif kullanmadan anca Crocodile ile dövüşür demek istedim. Arkadaşın Hancock , Katakuri'yi yener yorumu içindi bu tamamen yani.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Luffysan yazdı: 07 Nis 2019 16:29
Outlaw yazdı: 07 Nis 2019 16:17

Hancock'tan bahsetmiştim, Katakuri-Crocodile değil. Hancock meyvesinin etkilemesi olmadan ( Yani güzelliğini kullanmadan , normal dövüş gücü olarak Crocodile ile anca kapışır demek istemiştim ) .

Çünkü Hancock'un meyvesinin ucu çok açık, güzelliğinden etkilenmeyen bir Luffy vardı amazon lily'de ve taş olmamıştı. Hancock ve ekibi çok şaşırmıştı.

Benim demek istediğim Hancock sadece salt hakiyle, meyvesini aktif kullanmadan anca Crocodile ile dövüşür demek istedim. Arkadaşın Hancock , Katakuri'yi yener yorumu içindi bu tamamen yani.
Anladım. Katakuri'ye karşı sandım başta.

Crocodile vs Hancock bence de denk gider.
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Doflamingo'da durur. Law ve Hancock'ta aşırı şaibeli. Bunlara yenilse şaşırmam açıkçası. Mihawk'ı ise anası bile yenemez.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

Anka24 yazdı: 09 Nis 2019 14:12 Doflamingo'da durur. Law ve Hancock'ta aşırı şaibeli. Bunlara yenilse şaşırmam açıkçası. Mihawk'ı ise anası bile yenemez.
Anası yenebilir.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Outlaw yazdı: 09 Nis 2019 18:27
Anka24 yazdı: 09 Nis 2019 14:12 Doflamingo'da durur. Law ve Hancock'ta aşırı şaibeli. Bunlara yenilse şaşırmam açıkçası. Mihawk'ı ise anası bile yenemez.
Anası yenebilir.
Bigmom'i karistirmayalim, o ayri konu. :D
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

ugur_tatli yazdı: 09 Nis 2019 19:53
Outlaw yazdı: 09 Nis 2019 18:27
Anası yenebilir.
Bigmom'i karistirmayalim, o ayri konu. :D
Karıştırma lan Big Mom'ı Earendil.
Resim
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Öncelikle güzel bir Vs olduğunu belirteyim. Yapan arkadaşın ellerine sağlık. Yorumlara baktım da çok ilginç yorumlar yapmışsınız. Yani Hancock'a takılır filan diyen olmuş, Doflamingo alır diyen olmuş. Mihawk anasını bile alır demişsiniz hatta.😂😂😂

Katakuri'yi bayağı küçümsemişsiniz gibi hissettim.Yanlışım varsa düzeltin bu karakter hayatı boyunca kimseye yenilmemiş, zayıflığını kimseye göstermemiş, hakide o kadar aşmış ki geleceği görebiliyor. Luffy ile olan savaşında Luffy'nin saldırılarından misliyle güçlü saldırılarla Luffy'yi pert ettiğine şahit olduk. Luffy'nin geleceği görebilmesi, inatçılığı sayesinde neredeyse başa baş geçti mücadeleleri.

Katakuri, şahsen benim için yonkoularla kapışacak seviye bir karakter, siz fazla hafife almışsınız. Hasar gücü bir yonkou kadar güçlü olmasa da geleceği görebilmesi sayesinde bir çok saldırıdan rahatlıkla kurtulabilecek bir karakter.

Yani Hancock, Gecko Moria, Crocodile, Jinbei, Kuma ve Doflamingo'yu çerez eder rahatlıkla. En çok Mihawk zorlayabilir belki, onunda yenebileceğini düşünmüyorum. Eğer Katakuri'nin geleceği görmesi iki görüşü arasında dakikalarca fark olacak olsa yani arka arkaya geleceği görmesi arasında 3-5 dakika fark olsa şu karakterlerin hepsiyle kıyasıya mücadele edebilir ama geleceği görmesi meselesi büyük sıkıntı.

Ben Mihawk'ı da alacağını düşünüyorum. Bu biraz Naruto'daki Obito'nun gücüne benziyor mesela Nagato hayvan gibi çakra ve devasa bir güce sahip Rinnegan sayesinde ama Obito'nun Kamuisi ancak Minato gibi aşırı hızlı bir ninjanın saldırısıyla aşılabilir. Yani güce baktığın zaman Nagato %80 - Obito %20 filandır. Lakin birbirleriyle mücadele edecek olsalar Obito %80 - Nagato % 20 olur.

Mihawk en güçlü karakterlerden biri olabilir belki ilanı 2 milyar seviye bile olabilir ama karşısında geleceği sürekli görebilen biri var. Her saldırıdan rahatlıkla sıyrılabilecek biri. Üstelik bu adamın meyvesini uyandırdığı da bir gerçek ve aşırı güçlü mochi saldırıları var. Hatta hakiyle kaplı yumruk tokuşturduğunda Luffy zarar görüyordu kenbonshoku no hakide Luffy'den çok daha iyi haldeydi. Haoshoku no Haki de kullanabiliyor. Ayrıca bu karakterlerin hangisi Luffy seviye hıza sahip? Kuma haricinde hız konusunda Katakuri'yle aşık atabilecek bir Shichibukai yoktur.

Ben Beckman, King, Quenn, Shiryuu gibi yonkou yardımcı kaptanlarıyla bile kıyaslasak belki güç olarak Katakuri'den güçlüdürler ama Katakuri'nin geleceği görme gücü onu bir tık öne çıkarıyor, gerçi Mihawk yardımcı kaptanlardan güçlüdür herhalde, bu benim kanaatim.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

İt@chi_Uchih@_27 yazdı: 04 Haz 2019 02:24 Öncelikle güzel bir Vs olduğunu belirteyim. Yapan arkadaşın ellerine sağlık. Yorumlara baktım da çok ilginç yorumlar yapmışsınız. Yani Hancock'a takılır filan diyen olmuş, Doflamingo alır diyen olmuş. Mihawk anasını bile alır demişsiniz hatta.😂😂😂

Normal değil mi? Mihawk net Yonkou seviyesi karakter. Big Mom ise en güçsüz Yonkou. Ben o seviyeyi Mihawk > Akainu > Big Mom şeklinde düşünüyorum

Katakuri'yi bayağı küçümsemişsiniz gibi hissettim.Yanlışım varsa düzeltin bu karakter hayatı boyunca kimseye yenilmemiş, zayıflığını kimseye göstermemiş, hakide o kadar aşmış ki geleceği görebiliyor. Luffy ile olan savaşında Luffy'nin saldırılarından misliyle güçlü saldırılarla Luffy'yi pert ettiğine şahit olduk. Luffy'nin geleceği görebilmesi, inatçılığı sayesinde neredeyse başa baş geçti mücadeleleri.

Katakuri, şahsen benim için yonkoularla kapışacak seviye bir karakter, siz fazla hafife almışsınız. Hasar gücü bir yonkou kadar güçlü olmasa da geleceği görebilmesi sayesinde bir çok saldırıdan rahatlıkla kurtulabilecek bir karakter.

Onu yenen Luffy Yonkou'dan tek yemişken nasıl Yonkou ile kapışıyor? Her şeyi geçtim hiç yenilmemiş olması onu güçlü yapmıyor. Tam aksine daha önce hiç Luffy seviyesi birisiyle dövüşmediği anlamına geliyor.

Yani Hancock, Gecko Moria, Crocodile, Jinbei, Kuma ve Doflamingo'yu çerez eder rahatlıkla. En çok Mihawk zorlayabilir belki, onunda yenebileceğini düşünmüyorum. Eğer Katakuri'nin geleceği görmesi iki görüşü arasında dakikalarca fark olacak olsa yani arka arkaya geleceği görmesi arasında 3-5 dakika fark olsa şu karakterlerin hepsiyle kıyasıya mücadele edebilir ama geleceği görmesi meselesi büyük sıkıntı.

Çerez edeyim derken çerez olmasın da. Katakuri Mihawk'ı alır demek neredeyse Enel amiral seviyesi demekle aynı. Ki onu da diyorsun. Çok değişik görüş açın var lol

Ben Mihawk'ı da alacağını düşünüyorum. Bu biraz Naruto'daki Obito'nun gücüne benziyor mesela Nagato hayvan gibi çakra ve devasa bir güce sahip Rinnegan sayesinde ama Obito'nun Kamuisi ancak Minato gibi aşırı hızlı bir ninjanın saldırısıyla aşılabilir. Yani güce baktığın zaman Nagato %80 - Obito %20 filandır. Lakin birbirleriyle mücadele edecek olsalar Obito %80 - Nagato % 20 olur.

Mihawk en güçlü karakterlerden biri olabilir belki ilanı 2 milyar seviye bile olabilir ama karşısında geleceği sürekli görebilen biri var. Her saldırıdan rahatlıkla sıyrılabilecek biri. Üstelik bu adamın meyvesini uyandırdığı da bir gerçek ve aşırı güçlü mochi saldırıları var. Hatta hakiyle kaplı yumruk tokuşturduğunda Luffy zarar görüyordu kenbonshoku no hakide Luffy'den çok daha iyi haldeydi. Haoshoku no Haki de kullanabiliyor. Ayrıca bu karakterlerin hangisi Luffy seviye hıza sahip? Kuma haricinde hız konusunda Katakuri'yle aşık atabilecek bir Shichibukai yoktur.

Geleceği görme işe yarasaydı Luffy karşısında yarardı. Hala hiç bir sav yok.

Ben Beckman, King, Quenn, Shiryuu gibi yonkou yardımcı kaptanlarıyla bile kıyaslasak belki güç olarak Katakuri'den güçlüdürler ama Katakuri'nin geleceği görme gücü onu bir tık öne çıkarıyor, gerçi Mihawk yardımcı kaptanlardan güçlüdür herhalde, bu benim kanaatim.
Ben açıkçası Katakuri'nin Doflamingo'ya yenileceğini düşünüyorum. Luffy'in iç organları parçalanmasına rağmen yenildiği Doflamingo'ya karşı, yorgun başlamış, en güçlü saldırılarını atmaya gerek görmediği Culverin ile yendiği Katakuri. Fark açık. Katakuri kim köpek Yonkou seviyesi Mihawk'ı alıyor? Yorgun başlamış Luffy'e yenilmiş birisi

Çok hayranım daha gücü belli olmayan Hancock, Mihawk gibi karakterleri Katakuri'nin yeneceğini söylemenize.
Kullanıcı avatarı
İt@chi_Uchih@_27
Favori Manga: Naruto - One Piece - Death Note - One Punch Man - Gintama
Favori Anime: Naruto - Naruto Shippuden - One Piece - Death Note - Gintama - Hunter x Hunter - Shingeki No kyojin

Anka24 yazdı: 04 Haz 2019 11:27
İt@chi_Uchih@_27 yazdı: 04 Haz 2019 02:24 Öncelikle güzel bir Vs olduğunu belirteyim. Yapan arkadaşın ellerine sağlık. Yorumlara baktım da çok ilginç yorumlar yapmışsınız. Yani Hancock'a takılır filan diyen olmuş, Doflamingo alır diyen olmuş. Mihawk anasını bile alır demişsiniz hatta.😂😂😂

Normal değil mi? Mihawk net Yonkou seviyesi karakter. Big Mom ise en güçsüz Yonkou. Ben o seviyeyi Mihawk > Akainu > Big Mom şeklinde düşünüyorum

Onu yenen Luffy Yonkou'dan tek yemişken nasıl Yonkou ile kapışıyor? Her şeyi geçtim hiç yenilmemiş olması onu güçlü yapmıyor. Tam aksine daha önce hiç Luffy seviyesi birisiyle dövüşmediği anlamına geliyor.

Çerez edeyim derken çerez olmasın da. Katakuri Mihawk'ı alır demek neredeyse Enel amiral seviyesi demekle aynı. Ki onu da diyorsun. Çok değişik görüş açın var lol

Geleceği görme işe yarasaydı Luffy karşısında yarardı. Hala hiç bir sav yok.

Ben açıkçası Katakuri'nin Doflamingo'ya yenileceğini düşünüyorum. Luffy'in iç organları parçalanmasına rağmen yenildiği Doflamingo'ya karşı, yorgun başlamış, en güçlü saldırılarını atmaya gerek görmediği Culverin ile yendiği Katakuri. Fark açık. Katakuri kim köpek Yonkou seviyesi Mihawk'ı alıyor? Yorgun başlamış Luffy'e yenilmiş birisi

Çok hayranım daha gücü belli olmayan Hancock, Mihawk gibi karakterleri Katakuri'nin yeneceğini söylemenize.
Yonkou seviye mi? Mihawk mı? Aynı seriyi izlediğimizden emin olmaya çalışıyorum şu anda. Seri de çok fazla bir mücadelesine şahit bile olmadık. Beyaz Sakal'a karşı bir hareket çekti 3. Takım Kaptanı Diamond Jozu durdurdu. Sonra Luffy'ye saldıracakken 5. Takım Kaptanı Vista ile karşılaştı ki onunla da yenişemedi. Hatta dövüşümüze ara verelim dedi. Vista'dan güçlü olduğuna şüphe yok lakin Yonkou seviye çok yüksek seviye ve Mihawk yakınından bile geçemez. Sen Shanks ile olan mücadelesini düşünüyorsan o aralarındaki dostlukla alakalı bir durum olsa gerek. Yonkoular arasında Big Mom en güçsüzü demişsin. Oysa ki Kaido, Wano'ya girerse savaş çıkar diye tırsıyordu. Madem en güçlü Yonkou Kaido o halde niye tırstı. Şu anda kimin ne derece güçlü olduğunu bilmiyoruz. Tek bildiğimiz Kara Sakal'ın yeni yonkoulardan olduğundan dolayı en zayıfı olduğuydu. 2 yıl içinde gücünü ne kadar geliştirmiştir ondan haberdar değiliz. Benim kanaatim de Big Mom > Akainu > Katakuri > Mihawk

Katakuri ile Luffy arasındaki güç farkını aç tekrar izle gerek vuruş gücü gerek yeteneği açısından çok önde Katakuri. luffy'de bir yerden sonra geleceği görmeye başlayınca durum bir yerde eşitlenmeye başlıyor. Brulee'yi alıp cam ayna dünyasından kaçmasa sende çok iyi biliyorsun ki Katakuri devirmişti. Elephant Gun saldırılarının 3-4 kat misli büyüklükte ve daha güçlü saldırılar yapıyordu. Luffy'nin şansı yaver gitti anlayacağın. Ben iddiamda netim Katakuri bir yonkou olmasa da kapışacak seviye olduğunu düşünüyorum.

Enel'in amiral seviyesi olduğunu söylemem de Luffy ile mücadelesinin üzerinden 2 yıl geçmiş artık haki kullanımında güç kullanımında çok daha iyi bir seviye olabilir. Logia meyvesi kullanıcıları içinde düşük olan bir karakter var mı? Üstelik Enel'in meyvesi en güçlü meyvelerden en güçlü elementlerden biri. Amiral seviyesi değilse de bir tık altıdır diye düşünüyorum.

Luffy karşısında çok işe yaradı. Luffy'nin de geleceği görmesinden dolayı iş uzadı. Brulee'yi alıp ayna dünyasından kaçmasa yenemezdi. Luffy'nin soyundan gelen bir inatçılığı var ve oldukça dayanıklı. Luffy ile olan mücadelesini tekrar izlemeni tavsiye ederim. Aralarındaki güç farkını anlayacağını düşünüyorum.

Ne Doflamingo ne de diğer Shichibukailer çok zorlamaz. Bir tek zorlarsa Mihawk zorlar. Lakin Katakuri'yi alması yine güç. Seninde savunduğun kişiler hakkında bir savın yoktur. Katakuri gibi birinin Hancock karşısında varlık göstereceğini düşünmen bile ilginç yani milyar beri ödüllü bir Yonkou yancısını alamaz. O kadar uzun boylu değildir o iş kardeşim. Bunun da bir sıralaması var. Yonkou > Amiral > Yonkou Takım Kaptanı > Shichibukai.

“One Piece Anketler” sayfasına dön