Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Son İzlediğiniz Film

Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

► Spoiler Göster
Bizim insanımız harbi komedi filmi yapmayı iyi biliyor aga. Ama yapmayı bildikleri başka bir şey yok sıkıntı orda. :lol:
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 15 Eki 2018 15:51
► Spoiler Göster
Bizim insanımız harbi komedi filmi yapmayı iyi biliyor aga. Ama yapmayı bildikleri başka bir şey yok sıkıntı orda. :lol:
Oğlum, beni delirtmek için mi böyle şeyler yapıyorsun? Burak Aksak'ın yani Leyla ile Mecnun'un senaristi ile Gintama'nın mizah tarzları arasında bir sikim fark yok. Tekine "çok iyi mizah," ötekine "buna gülen orospu çocudur." diyorsun. Sonra troll değilim reöreörör.

Senin bu yaptığın, Kardeş Payı çok iyi ama İşler Güçler iyi değil yea demek gibi bir şey.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Outlaw yazdı: 15 Eki 2018 16:14
► Spoiler Göster
Oğlum, beni delirtmek için mi böyle şeyler yapıyorsun? Burak Aksak'ın yani Leyla ile Mecnun'un senaristi ile Gintama'nın mizah tarzları arasında bir sikim fark yok. Tekine "çok iyi mizah," ötekine "buna gülen orospu çocudur." diyorsun. Sonra troll değilim reöreörör.

Senin bu yaptığın, Kardeş Payı çok iyi ama İşler Güçler iyi değil yea demek gibi bir şey.
Mizah tarzlarının aynı olması ikisinide beğenmem gerektiği anlamına gelmiyor. :D Kalite farkı diye bir şey var. Güldür Güldür ve Çok Güzel Hareketler Bunlar'da tamamen aynı tarzda. Güldür Güldür'den nefret ediyorum ama ÇGHB'ı izlerken anıra anıra gülüyorum. (Ve Emre Gintama'ya dolaylı yoldan kalitesiz dediği için linç yedi. -The End :D )
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 15 Eki 2018 17:18
Outlaw yazdı: 15 Eki 2018 16:14
► Spoiler Göster

Mizah tarzlarının aynı olması ikisinide beğenmem gerektiği anlamına gelmiyor. :D Kalite farkı diye bir şey var. Güldür Güldür ve Çok Güzel Hareketler Bunlar'da tamamen aynı tarzda. Güldür Güldür'den nefret ediyorum ama ÇGHB'ı izlerken anıra anıra gülüyorum. (Ve Emre Gintama'ya dolaylı yoldan kalitesiz dediği için linç yedi. -The End :D )
Burak Aksak'ın işlerini 7-8 senedir, Sorachi'nin işlerini ise 6 senedir takip ediyorum. Bana sorsalar Selçuk Aydemir'in işleri ikisini de katlar. Ama Sorachi ve Burak Aksak'ın işleri arasında gerek tarz, gerek kalite farkı bana göre yok.

Tabii ki senin lafın derinliğine gelince de, haklısın. Karakterleri hitap etmemiş olabilir, belki Japon mizahı açmamış olabilir. Olabilir de, olabilir. Ama şaşırtıcı geldi sadece.

Ve Zankyou no Terror gibi bir işe "bok" demiş birini linç etmediysem, Gintama'ya diyeni hiç linç etmem. :D
Resim
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

The Fifth Element
► Spoiler Göster
Gary Oldman, Bruce Willis, Milla Jovovich gibi yıldızlar içerip çok büyük bir bütçeye sahip olup 90larda yapılmasına rağmen cidden kötü özel efektlere sahip . Tarz olarak da ne tarza gideceğine karar verememiş; fantaziye mi komediye mi aksiyona mı yoksa romantizime mi odaklanacağını kararlaştıramamış, ortaya karışık bir şeyler çıkarmış. Bruce Willis ve yardımcı aktör kadrosunun aktörlüğü de bu tarz kararsızlığını mimikliyor. Ne milla ile bruce arasında düzgün bir kimya oluşuyor ne düzgün bir hikaye sunuluyor. Ama garip bir şekilde Milla Jovovich'in ve Gary Oldman'ın iyi aktörlüğü dışında filmin bu garipliğini izlerken gizleyen eğlence verici ve ilgi çekici bir yönü de var.
Günümüz casual film circle'ları içinde çok referansı geçmesi ve popüler olmasını nostalji faktörüne ve Milla Jovovich'in etrafta ,insanların tatlı bulduğu bir şekilde, çocuksu bir aptallıkla yarı çıplak gezmesine bağlıyorum. :lol:

Edit: phpBB kodundan nefret ediyorum.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Incredibles 2

Resim

Çok iyi ve detaylı animasyon, iyi korogrofi edilmiş aksiyon sahneleri ve hoş komedi ile başından sonuna kadar eğlendiren ve türünde başarılı bir film olmuş. Küçüklüğümde çok sevdiğim bir filmin 14 yıl sonra çıkan sequel'ı için hiç de fena değil. :laugh:
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Cinayet Var '' Dial M for Murder '' ( 1954 )

Resim

İmdb : 8,2
Kullanıcı avatarı
Luffysan

Kelepçeli Aşık ''To Catch a Thief'' ( 1955 )

Resim

İmdb : 7,5
Kullanıcı avatarı
Luffysan

Şüphenin Gölgesi ''Shadow of a Doubt'' (1943)

Resim

İmdb : 7,9
Kullanıcı avatarı
Luffysan

Kaybolan Kadın- The Lady Vanishes ( 1938 )

Resim

İmdb : 7,9

“Diziler & Filmler” sayfasına dön