Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Son İzlediğiniz Film

Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Resim
Bad Genious
Doğduğu sinema sektörü az film veren ama verdimi de harbi veren bir sektör olan Tayland.Film kopya üzerine bir lise parodisi.Belki hikayesel ufak eksiklikleri olsa da sırıtmadı.Tavsiye ettiğim bir film.
Resim
Animasyon izlemeyi severim.Güzel konu ama çok fazla tesadüf bir araya gelmiş.Yani biraz fazla.Onun haricinde iyiydi.Vaktiniz çoksa izleyin.
Resim
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Resim

A History of Violence ( 2005 )

İmdb : 7.5
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu

Resim

Av Mevsimi

İmdb : 7,5

Güzel bir Türk yapımı polisiyeydi.
Kullanıcı avatarı
demkir

Resim
Son zamanlarda Netflix takılıyorum.Yine mükemmel bir konu.Cidden çok farklı konular deniyorlar.Her zaman iyi şeyler ortaya çıkmasa da bunu denemek bile büyük iş benim için.Çünkü uzun zamandır sinema ile içi içe biri olarak üreticiliğin çok azaldığını kendim görebiliyorum.Film mükemmel değil elbet ama konudan kazandı beni.
Resim
Kullanıcı avatarı
Naruto-Bijuu

Resim

Scare Campaign ( 2016 )

İmdb : 5,9

İmdb sinin düşük olduğuna bakmayın, film daha 2016 yapımı. Sonuyla güzel bir korku filmi oldu gözümde.
Kullanıcı avatarı
demkir

Resim
Testere serisi zaman algısıyla cidden çok iyi oynuyor.Yine beyin yakan bir son harika bir film.Zaten serinin bir filmini bile izlediyseniz tavsiye etmeme bile gerek yok izlersiniz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Resim

8.5 Epey güzel filmdi.
Resim
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 23:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Gol D. Roger yazdı: 17 Oca 2018 15:48 Arif v 216 (2018)

Resim

Bi Gora değil. Arog bile değil ama Arog'dan daha çok puanı var şimdilik. Eğlendik tabi orası ayrı mesele :D
Aynı görüşteyim.
Resim
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 23:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“Diziler & Filmler” sayfasına dön