Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Minamoto-kun Monogatari

Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Resim Temuri Minamoto'nun insanlara kendisini kız sandıracak kadar güzel bir yüzü vardır. Yüzünün güzelliği yüzünden orta okulda kendisini kıskanan kızlar tarafından zorbalığa uğramıştır. Bu travma da kendisinde kadınlardan korkmasına sebep olmuştur, devamında da sadece erkeklerin gittiği bir liseye yazıldı. Tam koleje başlayıp kadın korkusunun üstünden geleceğine dair kendisine söz vermişken babası tekrardan evlenir ve onan evden ayrılmasını ister. Babası kız kardeşi Kaoruko Fujiwara ile Temuri'nin onunla beraber bu süre içinde yaşaması için anlaşır. Temuri'nin halası çok ama çok güzel bir kadındır ve ayrıca Temuri'nin gittiği kolejde vasıfsız profesörlük yapmaktadır. Temuri apartmana vardığında Kaoruko ona göğüslerini gösterir ve onun Hiraki Genji analizi projesinde kendisine yardımcı olacağını söyler. Temuri artık Genji'nin Hikayesi'ndeki izlenildiği gibi 14 kadını baştan çıkartmalıdır.

Tür: Komedi, Ecchi, Harem, Olgun, Romantik, Okul Hayatı, Seinen
Mangaka: Minori Inaba
Durumu: Devam etmekte 24/09/2017
En son ugur_tatli tarafından 24 Eyl 2017 22:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Seriye 3nokta'nın bir gece skype grubunda ortaya atmasıyla başladım. Okur okumaz seri çok hoşuma gitti ve bir gecede güncele varmıştım. Günceller ne yazık ki uzun aralarla çıkıyor, çeviri günceli problemleri var ama kesinlikle harika bir seri. İnsan psikolojisi ve Temuri'nin gelişimi beni çok etkilemiştir. Hepsi sevecek karakterler can sıkıntısı olmadan okuyup bitirirsiniz.
Concord
Favori Anime: ..

200 küsür bölüm böyle bir konuya? Listeme aldım ama pişman olacağım gibi hisediyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Şu ana kadar ensestlik üzerinden gidiyor. Hala, kuzen, anacı ve babacı bulunan seri. Bakalım nasıl bir hale gelecek merak ediyorum.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

redstak yazdı: 25 Eyl 2017 17:06 Şu ana kadar ensestlik üzerinden gidiyor. Hala, kuzen, anacı ve babacı bulunan seri. Bakalım nasıl bir hale gelecek merak ediyorum.
Ben o gozluklu ufak kizin bulundugu sirada seriden guncen ceviri bulamadigimdan geri kaldim ama tekrar okuyup guncele gelecegim. Asashi Temuri iliskisinin gelisimi beni de meraklandiriyor.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Seri bitmis 358.ci bolumle 5 eylulde. :(
Nasil bitti bilmiyorum, en son cevirilen bolum 285. Umarim zoraki bir sekilde bitirilmemistir.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Son okuduğumda çocuk iktidarsızdı amk. Başlarken nasıl bir boka bulaştığınızın farkına varın diye söylüyorum.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

ugur_tatli yazdı: 01 Eki 2019 17:17 Seri bitmis 358.ci bolumle 5 eylulde. :(
Nasil bitti bilmiyorum, en son cevirilen bolum 285. Umarim zoraki bir sekilde bitirilmemistir.

Bir yandan iyi oldu. Çok tehlikeli yerlere gidiyordu arada. :/

edit: Ulan ara ara okusam da üzerinden 2 sene geçmiş. :/
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Spoiler yememek icin olabildigince dikkatli bilgilenmeye calistim. Gorunen o ki mangayi baltalayarak bitirmisler, kesip atmislar.
9 yildir severek okudugum bir serinin bu sekilde bitmesi cok uzucu geldi bana, yazik diyorum bir de Japonlara kufur ediyorum baska birsey demiyorum.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Beyler seriyi çeviren bir yer var mı ? Okumak istiyorum ama türkçe çeviri bulamadım.
Resim

“Minamoto-kun Monogatari” sayfasına dön