Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Hakkındaki Sorularınız (Spoiler İçerir)

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
oguzzz23
Favori Manga: Naruto,Bleach
Favori Anime: Slam Dunk,Naruto,Bleach,Gintama

Teşekkürler animede son keyif aldığım bölümlerdendi tekrar bir izleyelim :) Bu bölümlerle yad ederiz artık Narutoyu .
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Dağıldınız mı lan :(
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Benim 3 sorum var:
1-Naruto ve kurbağa patron, ichibi ile dövüşlerinde; ichibi niye bijuu dama kullanmadı? Kullansaydı rahat yenerdi.
2-Minato senjutsu kullandığında; 'Benim senjutsum o kadar iyi değil.' diyordu. Ne demek istedi burada. Senin moda tam girebilmişti. Jiraiya gibi tam yapamayıp yüzü, ayakları şekil değişmedi. Nasıl tam iyi değilim oluyor?
3-Naruto için düşünelim: sennin mod ne kadar güçlü? Kyuubi mod kadar güçlü mü? Hangisi daha güçlü?
Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

3- Kyuubi Mod açık ara daha güçlü.
2- Muhtemelen Edo Tensei olduğu için Kyuubi çakrasını kullandığı halde vücudunda değiklil olmamıştı, onun gibi olabilir. Yoksa tamamladığını sanmıyorum.
1- Bijuu Dama yüksek seviyeli bir saldırı, muhtemelen Naruto'yuda Bunta'yıda küçümsediği için gerek bile duymadı.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Portgas D Ace yazdı:3- Kyuubi Mod açık ara daha güçlü.
2- Muhtemelen Edo Tensei olduğu için Kyuubi çakrasını kullandığı halde vücudunda değiklil olmamıştı, onun gibi olabilir. Yoksa tamamladığını sanmıyorum.
1- Bijuu Dama yüksek seviyeli bir saldırı, muhtemelen Naruto'yuda Bunta'yıda küçümsediği için gerek bile duymadı.
Düzeltme yapayım: Ichibi yüzeye çıktığında tam gücünde değildi. Bunu Bunta`nın: "Her geçen saniye güçleniyor" lafindan anlıyoruz. Bu yüzden Bijuu-dama yapmadı değil, yapamadı. Tam gücünde çıksa zaten hemen biterdi o savaş.
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Namarika2 yazdı:Benim 3 sorum var:
1-Naruto ve kurbağa patron, ichibi ile dövüşlerinde; ichibi niye bijuu dama kullanmadı? Kullansaydı rahat yenerdi.
2-Minato senjutsu kullandığında; 'Benim senjutsum o kadar iyi değil.' diyordu. Ne demek istedi burada. Senin moda tam girebilmişti. Jiraiya gibi tam yapamayıp yüzü, ayakları şekil değişmedi. Nasıl tam iyi değilim oluyor?
3-Naruto için düşünelim: sennin mod ne kadar güçlü? Kyuubi mod kadar güçlü mü? Hangisi daha güçlü?
Arkadaşlar yanıt vermiş ama toparlarsak..

1- İchibi tam gücünde değildi.. Gaara'nın tam uykuya dalması ve yüzeye çıkışıyla an be an güçlendi.. Zaten Bunta çabuk ol giderek güçleniyor deyip duruyordu.

2.si Minato'nun sennin mode çıkarması zaten ayrı bir saçmalıktı ancak... Sennin Mode'dan kastı şu (kötü olmasından kastı) kurbağa çakrasını, doğa çakrasını iyi dengeleyebiliyordu ancak tekniklerine yeterince çakra ve güç ekleyemiyordu... Sennin Mode'daki Rasengan'ı bile normal rasengan kadardı zaten :) Yani Sennin Mode da repertuar ve de dominantlık olarak kötü olduğunu anlıyoruz.. Doğa çakrasını muntazam kontrol etmek adına, tekniklerden ve süreden ödün veriyordu..

3.sü Burada iki modda kullanıcılara göre değişir. Naruto Rikudô nun küçük oğlunun çakra ve enerji olarak reenkarnesi seçilmiş biri.. Rikudou bunu ne zaman seçtiğini söylüyor.. Kyuubi gibi nefreti temsil eden, nefret ile güçlenen bir varlıkla bile dost olduğunda Naruto olduğundan emin oldum diyor.. Yani Yarın bir gün başka bir taşıyıcı (Naruto'nun uzumaki olması ve sennin mode biliyor olması da Kyuubi Modunu güçlendiriyor) Kyuubi ile bu kadar güçlü olamaz..Yani bu birliktelik özel bir durum ...

Sennin Mode'a da gelince Kabuto var Hashirama var gene kullanıcıya göre değişir.. Sabit şu daha güçlüdür diye bir şey söylemek güç açıkcası..

Ben Sennin Mode'u seçerdim o ayrı :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Frostguard yazdı:Düzeltme yapayım: Ichibi yüzeye çıktığında tam gücünde değildi. Bunu Bunta`nın: "Her geçen saniye güçleniyor" lafindan anlıyoruz. Bu yüzden Bijuu-dama yapmadı değil, yapamadı. Tam gücünde çıksa zaten hemen biterdi o savaş.
JiraiyaFlash yazdı:Arkadaşlar yanıt vermiş ama toparlarsak..

1- İchibi tam gücünde değildi.. Gaara'nın tam uykuya dalması ve yüzeye çıkışıyla an be an güçlendi.. Zaten Bunta çabuk ol giderek güçleniyor deyip duruyordu.

2.si Minato'nun sennin mode çıkarması zaten ayrı bir saçmalıktı ancak... Sennin Mode'dan kastı şu (kötü olmasından kastı) kurbağa çakrasını, doğa çakrasını iyi dengeleyebiliyordu ancak tekniklerine yeterince çakra ve güç ekleyemiyordu... Sennin Mode'daki Rasengan'ı bile normal rasengan kadardı zaten :) Yani Sennin Mode da repertuar ve de dominantlık olarak kötü olduğunu anlıyoruz.. Doğa çakrasını muntazam kontrol etmek adına, tekniklerden ve süreden ödün veriyordu..

3.sü Burada iki modda kullanıcılara göre değişir. Naruto Rikudô nun küçük oğlunun çakra ve enerji olarak reenkarnesi seçilmiş biri.. Rikudou bunu ne zaman seçtiğini söylüyor.. Kyuubi gibi nefreti temsil eden, nefret ile güçlenen bir varlıkla bile dost olduğunda Naruto olduğundan emin oldum diyor.. Yani Yarın bir gün başka bir taşıyıcı (Naruto'nun uzumaki olması ve sennin mode biliyor olması da Kyuubi Modunu güçlendiriyor) Kyuubi ile bu kadar güçlü olamaz..Yani bu birliktelik özel bir durum ...

Sennin Mode'a da gelince Kabuto var Hashirama var gene kullanıcıya göre değişir.. Sabit şu daha güçlüdür diye bir şey söylemek güç açıkcası..

Ben Sennin Mode'u seçerdim o ayrı :D
Cevaplar için teşekkürler. Naruto sennin modla Kyuubi'yi yendiği için sennin modu kyuubi modla eş değer olmasa da onun kadar güçlü diye düşünüyordum.
Ben de sennin modu tercih ederdim. Niyeyse o bana daha güzel geliyor. Tehlike algısı, insanları hissetmesi falan daha güzel. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

https://www.youtube.com/watch?v=G-Df1FA2_xo
Arkadaşlar yukarıdaki videonun Türkçe altyazılı olanı var mı acaba? Ben bulamadım da. Video 2 kısımdan oluşuyor. İkinci kısmı sanırım bi movie de vardı zaten ama ilk kısmını ilk defa görüyorum.

Edit: https://www.youtube.com/watch?v=I2LhEtIVKeE Bu video yu da şimdi gördüm. Bunun varsa Türkçe altyazısı güzel olur.

Edit2: Yeni çıkan filler bölümlere bakmayı unutmuşum. :p
KayahanD
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Gintama, Fairy Tail, Shinsekai Yori

https://youtu.be/uJ5ZHer8qOo?t=1m38s

Burada başlayan şarkıyı bulamadım bir türlü. ost lere baktım ama acaba sadece son filme özel mi bu şarkı :)
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Naruto evreninde normal insanlar ninja savaşlarına tepki verdi mi? Dağlar yok oluyor adamlar cidden tepkisiz mi kaldı? Madara'nın barış falan istemesi sırf ninjalar için miydi? İlginçmiş o zaman.

“Naruto Genel” sayfasına dön