Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Favori Fantastik Roman Serileriniz?

Favori Fantastik Roman Serileriniz?

Harry Potter
5
11%
Yüzüklerin Efendisi-Hobbit-Silmarillion
10
21%
Buz ve Ateşin Şarkısı
6
13%
Dune
2
4%
Yerdeniz
2
4%
Kralkatili Güncesi
8
17%
Kara Kule
4
9%
Zaman Çarkı
4
9%
Gedik Savaşları
0
Oy yok
Kozmik Üçleme
0
Oy yok
Otostopçunun Galaksi Rehberi
5
11%
Alacakaranlık
1
2%

Toplam oy: 47
Aynştayn Baran
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

İsterseniz mesaj atıp sıralamada yapabilirsiniz.
En son Aynştayn Baran tarafından 20 May 2014 11:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Deathwing

Yüzüklerin efendisi silmarillion hobbit tek şık olsa daha iyi olur. Ben oyumu silmarillion kara kule ve yerdenizden yana verdim.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
BlackBolt
Favori Anime: bleach hunter x hunter

Yüzüklerin efendisini okumaya çalştım ama pek anlamadım. Abimde bana harry potter oku dedi. O yüzden onu favorim olarak görüyorum diğerlerini pek bilmiyorum.
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

İçinde okumadığım bir kaç kitap var hepsini okuyup öyle değerlendirme yaparım da yüzüklerin efendisi hobbit silmarillion birbirinden ayrı seriler mi ki :lol:

Edit:Güneşin demek istediğini demeye çalıştım işte bende önce davranmış :lol:
Yine edit: Okuduklarımdan yerdeniz ve kral katili güncesini seçiyorum.Diğer ikisini de daha sonra seçerim artık.Oy hakkıda 4 gözden kaçırmayın da :lol:
:lol:
Aynştayn Baran

Anket yenilenmiştir.Dediğiniz gibi yaptım.Başta bende sizin gibi düşünmüştüm ama sonra bunlar her ne kadar aynı dünya da geçşede, farkılı hikayeler anlatılıyor.Yine de dediğiniz gibi oldu :)
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Listede çok eksik var.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

Açlık Oyunları,Ejderha Mızrağı Destanı,Hush Hush,Gece Evi,Ölüm Kapısı Serisi bunlar neredeler?
Neyse,benim oylar Yüzüklerin Efendisi,Harry Potter ve Otostopçunun Galaksi Rehberi'ne.
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos
Kullanıcı avatarı
valheru21
Beyaz Avcı
Beyaz Avcı
Favori Manga: One Piece, Naruto,Hellsing,Bakuman
Favori Anime: Gintama,One Piece, Naruto, Hellsing, Yu-Gİ-Oh, Bleach,Bakuman, Samurai 7

Zaman Çarkı, Kara Kule , Dune ve Kral Katili Güncesi'ne verdim ama listede Ölüm Kapısı yok Vakıf serisi yok, liste eksik olmuş
Resim "Dünyaca ünlü bilim adamları tarafından söylense bile saçmalık her zaman saçmalık olarak kalacaktır"
John Lennox
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Otostopçunun Galaksi Rehberi ve Dune bilim kurgu değil mi? Bu arada alacakaranlık ne alaka :/
Kullanıcı avatarı
Solid Snake
Favori Manga: One Piece, Berserk, 20th Century Boys, Hajime no Ippo, Billy Bat
Favori Anime: One Piece, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Hajime no Ippo, Gintama, Hunter x Hunter

Diğer önemli eserler bir yana, evrenlerinde geçen 100'ün üzerinde kitaba sahip olan Ejderha Mızrağı ile Unutulmuş Diyarlar serilerinin ankette olmaması çok ama çok büyük bir eksiklik. Fantastik edebiyat dendi mi akla gelecek ilk beş isimden ikisi hiç şüphesiz bu seriler olur.
Resim

“Kitaplar” sayfasına dön