Jesus Burgess

Cevapla
Kullanıcı avatarı
Akihisa
Mesajlar: 564
Kayıt: 17 Ara 2013 06:08
Cinsiyet: Erkek
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter x Hunter 2011 - Kuroko no Basuke - Death Note - Danshi Koukousei no Nichijou
Konum: Ne Konusu ?

Resim Jesus Burgess (Jīzasu Bājesu) Karasakal Korsanları'nın malzemecisidir. İnsanlarla çatı katlarında dövüştüğü için Champion (Chanpion, Şampiyon) lakabını almıştır.

ResimGörünümü[hr]

Jesus Burgess oldukça iri bir adamdır. Hayvan gibi gövdesi ve kalın kollarına oranla bacakları çok incedir. Omuzuna kadar uzanan açık kahverengi saçları vardır ve üzerinde portakal desenleri olan bir maske takar. Her ne kadar maske taksada gözleri ve burnu açıktadır. Tip olarak temelde Meksikalı güreşçilere benzer. Maskesi ve adında da bir İspanyol havası vardır. Koyu siyah renkte bir atlet giyer. İki dirseğinde de sitah kol bantları vardır. Pantolonu ise beyazdır ve paçaları püsküllüdür. Belinde her zaman bir güreş şampiyonluk kemeri vardır. Kemeri takma sebebinin : ne kadar çok adam yendiği ya da güreş konusunda ne kadar iyi olduğunu göstermek amacıyla yaptığı sanılmaktadır. Güreş konusunda ne kdar iyi olduğu ve kemeri gerçekten bir şampiyonluk kazanarak mı aldığı bilinmemektedir.
Kişiliği

Jesus iriliğine paralel olarak zorba ve kaba bir adamdır. Ruh hali değişken gibi görünsede genelde alaycı bir tavır takınır. Hasır Şapka'yı ellerinden kaçırdıkları zaman buna gülmüş ancak Karasakal kendisine kızışınca hemen ciddi olmuştur. Kendine çok güvenen birisidir. Jaya'da gördüğü herkese meydan okumuş ve kendini şampiyon ilan etmiştir. Ayrıca mücadele etmekten büyük zevk alır. Gördüğü herkes üzerinde yeteneklerini test etmeye çalışır. Kendisine birşey söylendiğinde aniden gülüp insanları korkutabilir.

ResimYetenek ve Güçleri[hr]

Burgess'in inanılmaz derecede hayvani bir fiziksel gücü vardır. Mock Town'da karşılaştığı herkesi yenmiştir. Ace ile karşılaşmalarında sırtında bir binayla yaklaşık 15 metre zıplamış ve binayı Ace'e fırlatmıştır. Marineford Savaşı'n da Beyazsakal'a karşı tabanca kullanmıştır.

ResimEk Bilgiler[hr]

- Jesus Burgess gerçek hayatta bir korsan olan Samuel Burgess'tan esinlenilmiştir.
- Jesus Burgess'in de kendisine özel gülüş stili vardır (Wiiiiihahahahah!).

Korsanfan.com 'dan ' Smoker ( White Hunter) ' alıntıdır. Biraz editledim konuyu.
Mr. Crocodile
Resim
[hr]
Kovaladığımız hayaller ve bizi kovalayan gerçekler her zaman paralel; asla kesişmiyorlar.
Cevapla

“Karasakal Korsanları” sayfasına dön