Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Merhaba

Burada yenisin galiba, gel ve bizlere kendini tanıt.
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

rikurukito yazdı: 19 Eyl 2017 13:06
teddybear01 yazdı: 19 Eyl 2017 03:48 Hoşgeldin. İmzandan yola çıkarak soruyorum; k-pop mu dinliyorsun?
Aynen.Kore dizileri de izliyorum.
Hoşbulduk :lol:
Benim gibi birini daha görmek güzel :laugh: Özellikle sevdiğin bir k-drama veya k-pop grubu var mı?
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Kaç yaşında insanların hala foruma fake üyelik açması. :/ Hayır bari ismin ne diye sorma :D Karşı cinsi tanımıyorsan tanış önce, ondan sonra yap bari. :D Saf komedi, yapan kişiyi de tahmin etmesi zor değil :D
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

redstak yazdı: 20 Eyl 2017 18:26 Kaç yaşında insanların hala foruma fake üyelik açması. :/ Hayır bari ismin ne diye sorma :D Karşı cinsi tanımıyorsan tanış önce, ondan sonra yap bari. :D Saf komedi, yapan kişiyi de tahmin etmesi zor değil :D
Üzdü, ne güzel forumda muzik tanıtma konusuna çekecek insan buldum diye düşünmüştüm.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

teddybear01 yazdı: 20 Eyl 2017 20:33
redstak yazdı: 20 Eyl 2017 18:26 Kaç yaşında insanların hala foruma fake üyelik açması. :/ Hayır bari ismin ne diye sorma :D Karşı cinsi tanımıyorsan tanış önce, ondan sonra yap bari. :D Saf komedi, yapan kişiyi de tahmin etmesi zor değil :D
Üzdü, ne güzel forumda muzik tanıtma konusuna çekecek insan buldum diye düşünmüştüm.
Amatörler işte boş ver.
Kilitli

“Ding Dong!” sayfasına dön