Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Yoshiko06
Favori Manga: Naruto Bleach One Piece Ane Doki Unbalancex2
Manhwa: The Breaker/nw.. Noblesse.
Favori Anime: GTO....One Piece Angel Beats Bleach Code Geass...Another
Bleach Guilty Crown KHR FMA..High School Of Death.Elfen Lied
Ya Ben Kisaca AnimeList Atayim -_- ?

Ana konu
Hikigaya Hachiman oldukça problemli bir kişiliğe sahip lise öğrencisidir. Olağan şeylere karşı çıkıp öyle herkesle arkadaşlık kurmazdı. Hachiman'ı doğru yola sokmak isteyen öğretmeni, Hiratsuka Shizuka onu 'Kamu Hizmeti Kulübüne' girmesi için zorlar. Kulüpte kendi gibi sorunlu öğrencilerle tanışacak ve cesitli maceralara atılıcaktir.

Kısa Özet
Hikigaya lisenin ilk günü bir araba kazasi gecirmiştir.Bu nedenle taburcu olduktan sonra okulda ki arkadaşları ile pek iyi anlaşamamıştır.Edebiyat hocasi onu bir kulube yollar ve kulüpte Yukino adlı bir kizla tanısır.Bundan sonra insanların cesit cesit problemlerini çözmeye baslarlar.7.bölümden sonra da hikaye biraz derinleşir.

Karakterler

Resim
Hikigaya Hachiman
Kendisi problemli bir kişiliğe sahiptir.Hiç arkadaşı yoktur.Hayat felsefesi yalnızlıktır.Ama kurgu olarak cok mükemmel bir karakterdir.Öyle ki anime sadece kendisi için bile izlenilebilir.

Resim
Yukino Yukinoshita
Çok akıllı bir kızdır.Çokta güzeldir fakat soğuk bir kişiliği vardır.

Resim
Yui Yuigahama
Yuki'ye karsi cok samimi davranir.Her zaman gülümser.Kulübe de sonradan katılır

Resim
Saika Totsuka
İlerki bölümlerde Yuki'nin arkadaşı olur.
► Spoiler Göster
Resim
Shizuka Hiratsuka
İşte komedi serilerinin olmassa olmazı ''Tsundere'' karakteri...Edebiyat hocasıdır.Kendisi tam bir komedidir ve hala bekardır -_e

Benim fikirlerim Anime gerçekten iyi! Sadece kaza olayını biraz fazla işlemişler. eğer finalini ucuz aşka bağlamazlarsa gerçekten beni etkileyen animeler listeme girer.Felsefi ve komiktir..Genellikle lise öğrencileri için kurgulanmıştır ama büyükler ya da küçükler de izleyebilir.

Opening
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=iJka8HXNnA8[/BBvideo]

Umarım tanıtımımı beğenmişsinizdir...^^
Resim Hayatımın sıkıcı günlerinden biriydi yine bugün.Yine aynı kalkma faslı,aynı yürüyecek yol,aynı okul ve aynı sıkıcı arkadaşlar..Ne yapacağımı bilmiyor ve yeni bir umut arıyorum,fakat bulamıyorum.Hergün ama hergün tekrarlayıp durduğum bu aptal günlerden kurtulmak istiyorum..
Ölmek istiyorum.

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
uLu
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece, Gintama, Hunter X Hunter, Bleach, Steins Gate

Çok geçerli bir seri, mutlaka izlemelisiniz.
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Fena değil ama hiç bir şey olmuyor 10 küsür bölüm oldu sezonu kapatacaklar.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

Diyalogları için izlenmeli.
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Hikigaya Hachiman arızası için izlenilebilir, ama sonu tatmin etmeyecektir
Concord
Favori Anime: ..

Sevdim seriyi vasıfsız diye izliyordum hoşuma gitti. Karakterler ve diyalogları tuttum baya ama devamı gelecekse belki birazda serinin işlenişi hakında bir ilerleme görebiliriz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Devamı gelecek denmişti ta ne zaman. O yüzden izlemiştim. De güzeldi yani.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
argon45
Favori Anime: -

Güncel olarak takip etmiştim, en sevdiğim diyebileceğim sayılı animelerden. Kesinlikle izlenmesi gerekiyor diyeyim size; sırf Hikigaya yeter zaten, adam gibi adam. Kendimi görüyorum o herifte.
Resim
Concord
Favori Anime: ..

Beowulf75 yazdı:Devamı gelecek denmişti ta ne zaman. O yüzden izlemiştim. De güzeldi yani.
2015 rivayeti var. Daha şimdiden çevirecek kişi upload edicek kişi beli olmuş. Haydi hayırlısı ilk sezon gibi kısa olmaz inşallah
Resim
argon45
Favori Anime: -

Concord yazdı:
Beowulf75 yazdı:Devamı gelecek denmişti ta ne zaman. O yüzden izlemiştim. De güzeldi yani.
2015 rivayeti var. Daha şimdiden çevirecek kişi upload edicek kişi beli olmuş. Haydi hayırlısı ilk sezon gibi kısa olmaz inşallah
2015 Bahar sezonunda geleceği açıklanmış sanırım, yani öyle yazılar dolanıyor ortalıkta. İkinci sezon ilk sezondan çok daha sağlam olacak gibi geliyor bana (Light Novel'inden 1-2 sayfa bakınmıştım şöyle, o yetti bana)
Resim

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön