Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
KyoukaSuigetsu
Favori Manga: Bleach/Gantz/AkameGaKill
Favori Anime: Bleach/CodeGeass/DeatNote/TokyoGhoul

Pizza Hut önerisi yapmıştım arkadaslara toplu pizza katliamı yapmıştık o reklam yüzünden :laugh: .Seni c2 seni.
Resim
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Hiç izlemedim, hatta yeni duydum bile denebilir.
Ama yorumlar çok güzel, death note ile kapışır falan deniyor.
Ben de zeka savaşlarına tapan birisi olaraktan hemen bu serinin ilk sezonuna akıyorum.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
galeme
Favori Anime: .

Çok açık bir arayla izlediğim en iyi anime serisidir. Bundan da daha iyisi olamaz artık. Aksini iddia eden açık ve net ılıktır.

Edit: Yazmayı unutmuşum; All Hail Lelouch! Yes, your majesty!

;)
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

galeme yazdı:Çok açık bir arayla izlediğim en iyi anime serisidir. Bundan da daha iyisi olamaz artık. Aksini iddia eden açık ve net ılıktır.

;)
Tamam çok iyi seri de Death Note'u geçemez bence :whistle:
galeme
Favori Anime: .

nara_fkd yazdı:
galeme yazdı:Çok açık bir arayla izlediğim en iyi anime serisidir. Bundan da daha iyisi olamaz artık. Aksini iddia eden açık ve net ılıktır.

;)
Tamam çok iyi seri de Death Note'u geçemez bence :whistle:
Açık ve net ılık.
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Bence Death Note'u parmağında sallar. Benim gözümde Code Geass ile yarışabilecek bir tek Fullmetal Alchemist Brotherhood var. Gerisi hep eksik.
Resim
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

Tipik naruto havasında bir anime. Yok nefreti zincirini kıracam her şeyi üstüme alacam falan filan öyle abartıldığı kadar bir seri değil robot görmeyi sevmiyorsanız izlemeyin zaten. Death note'un götünün kılı olamaz. Ulan zeka savaşı diye önerdiler bir boku yok öyle. Monitörden hareketleri izleyip ileri gidin geri çekilin sola gidin sağa gidin demek ne zamandır zeka savaşı oldu onuda anlamadım.

Özet: Ortalama bir seri. Death note ile filan yarışamaz.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Jiraiya-Sama yazdı:Tipik naruto havasında bir anime. Yok nefreti zincirini kıracam her şeyi üstüme alacam falan filan öyle abartıldığı kadar bir seri değil robot görmeyi sevmiyorsanız izlemeyin zaten. Death note'un götünün kılı olamaz. Ulan zeka savaşı diye önerdiler bir boku yok öyle. Monitörden hareketleri izleyip ileri gidin geri çekilin sola gidin sağa gidin demek ne zamandır zeka savaşı oldu onuda anlamadım.

Özet: Ortalama bir seri. Death note ile filan yarışamaz.

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH komikmiş iyi güldüm. :woohoo:
Resim
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

Gayet ciddiydim. Bildiğin klişelerle dolu manga tipik naruto havası var. Hay nefret zincirinizi barışınızı sikeyim yani ne lan bu her seride olmak zorunda mı ?
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Hay senin sonunu sikeyim! İzlemek istiyenlere öneririm, ama animenin sonu sikimsonik bir şey.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön