Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Steins Gate

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
sansamp
Favori Manga: Naruto, Bleach, Beelzebub, Sun-ken Rock
Favori Anime: Naruto, Bleach, One Piece, Stein's Gate, Monster, Gintama, Another, Beelzebub, Tsuritama, Katanagatari, Bakemonogatari, Hellsing

İzlenmesi gereken güzel bir yapım. Sıkılanların tarzı değil diye düşünüyorum. Bilimkurguya ilgisi olan beğemecektir.
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
Achilles
Favori Manga: NARUTO
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Darker Than Black,Mirai Nikki,Naruto Shippuuden,Shingeki no Kyojin,Ergo Proxy,Kuroko no basket,Detroit Metal City,Devil May Cry,Hellsing,Bleach,One Outs,Psyco-Pass,GTO,Elfen Lied

Kesinlikle izlenmeli gerçekten cok güzel bi seri
Celebhol
Favori Anime: -

Gayet güzel bir seri, kısa soluklu ve güzel kurgu sevenlerin hoşuna gidecektir. Yalnız ilk başları sıkıcıdır.
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Kurgusu,karakter gelişimi,konusu ve detayları ile harika bir seridir. Özellikle başroldeki okabe orjinal bir karakter ve çok komik biri :laugh: Zamanda yolculuğa farklı yönlerden el atan bir seri. Doctor who,geleceğe dönüş,terminatör seven bunu da sevecektir.
Kullanıcı avatarı
YJ-1418
Favori Manga: Sinbad No Bouken
Favori Anime: Gintama, Robotic;Notes, Steins;Gate, Kuroko No Basket, Free!-Iwatobi Swim Club.

Movie ne zaman düşecekti nete?
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

YJ-1418 yazdı:Movie ne zaman düşecekti nete?
Gelecek ay ingilizce altyazılı olarak düşücek.
Concord
Favori Anime: ..

Filminide izledim. Tam olarak soru olmasa da, okebenin diğer alternatif zaman çizgilerinde olan hafızası nasıl etki yapıcak sorusuna cevap oldu. Zamanda yolculuk yapmaları kötü oldu gibi geldi yanlız.

Çoğu kişinin aksine başta sıkılmadım, tütürü bile yetiyordu bana. Hackerın yorumları komik olmasa da tebesüm yaratıyordu. İlk 4 bölüm ne ayak abi demiştim sadece. Sonra yavaş yavaş açıldı. Çünkü daha başta karmaşık bir şekilde giriyor hikayeye.

Zaman yolculuğu teması alan serilerde, zaman yolculuğunun bu kadar teorik ve mantıklı olduğunu görmemiştim. Baş karakterin orjinal tavırları da gayet iyidi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

filminde adından anlaşılacağı üzere "dejavu ve reading steiner" olayı üzerinde daha çok durmuşlar, tv serisinin aksine zaman yolculuğu üzerinde pek durmamışlar tabii birazda duygusalluk/romantizm ön plandaydı........tv serisine bakınca çok doyurucu değildi filmi, ama deja vu ve reading steiner konusuda baya ilgi çekiciydi hoşuma gitti ;)

sonuç olarak tv serisini herkese şiddetle öneririm, ova ve filmini ise kafanızda kalan soru işaretlerine cevap bulmanız açısından mutlaka izleyin ;)
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

On numara, beş yıldızdı.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
obduman
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Anime: Code Geass, Hellsing Ultimate, Steins Gate, Samurai Champloo, Sword of the Stranger

Öğlen başlayıp filmi dahil yeni bitirdim. Benzer animeleri hep erteleyerek izlerdim ancak 1-2 bölüm sonra sarmaya başlayınca devam ettirdim. Unutmayacağım animeler arasına girdi.
İddiam Yok, Allah'ım Var Resim

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön