Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Captain Tsubasa (2018) Anime Tartışma

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Cikacak bolumleri burada paylasip tartisalim, daha sonra tanitim konusuna cevirebilirim.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Bölüm 1 buradan.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Yeni izledim ilk bolumu, ilk sahne biraz gereksizdi sanki ama baya guzel buldum. Animasyon ve cizimin hakkini vermisler.
Orjinal seriyi cocukken izliyordum ve hic hatirlamiyorum ana karakterler haric o yuzden bunda kusur arayisina cikmayacagim. :laugh:
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Tsubasa öyle bir noktaya geldiki kimse serinin güncel olarak nerede olduğunu bilmiyor. Natureza ile olan maçlarını animede görsem bana yetecekte.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

İlk bölüm güzeldi. Jojo's yapımcısı David Production güzel efektler yapıyor, Tsubasa'nın ses değişik biraz can sıkıcı ama alışılır.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Baryshx yazdı: 09 Nis 2018 02:49 İlk bölüm güzeldi. Jojo's yapımcısı David Production güzel efektler yapıyor, Tsubasa'nın ses değişik biraz can sıkıcı ama alışılır.
Serinin ne kadar surecegini biliyor musun?
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

ugur_tatli yazdı: 09 Nis 2018 18:19
Baryshx yazdı: 09 Nis 2018 02:49 İlk bölüm güzeldi. Jojo's yapımcısı David Production güzel efektler yapıyor, Tsubasa'nın ses değişik biraz can sıkıcı ama alışılır.
Belli değil ama 52 bölüm lafı dolaşıyor. Bütün seriyi ele alırlar mı bilemem, satışlara ve ilgiye göre belli olur ;)

Bu arada ikinci bölümü de izledim. Biraz daha hızlandırsalar seriyi daha iyi olur gibi geldi ama eskisini hatırlamıyorum. Belki de hızlı ilerliyordur konu eski serisine göre, bir bakmam lazım :whistle:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Baryshx yazdı: 11 Nis 2018 11:19
ugur_tatli yazdı: 09 Nis 2018 18:19
Belli değil ama 52 bölüm lafı dolaşıyor. Bütün seriyi ele alırlar mı bilemem, satışlara ve ilgiye göre belli olur ;)

Bu arada ikinci bölümü de izledim. Biraz daha hızlandırsalar seriyi daha iyi olur gibi geldi ama eskisini hatırlamıyorum. Belki de hızlı ilerliyordur konu eski serisine göre, bir bakmam lazım :whistle:
Ben de yeni izledim 2. Bolumu, ikinci yarida baydi biraz climax ilk yarida gerceklestigi icin. Ben de orjinal seriyi hic hatirlamiyorum. Lol
Kullanıcı avatarı
Baryshx
İletişim:

Aynı gidiyor gibi bölümler, herhalde gereksiz karakterler ve diyalogları kaldırmışlar. Birde eskinin animasyonu hiç iyi değilmiş yaff, şimdi izleyince. Bu yeniden yapım çok iyi buna göre, birde şimdi ki seride boyuna koşmuyor, daha oturaklı ve mantıklı olmuş :laugh: Zaten 2018'in başında da orjinal serinin yaratıcısı var. Youichi Takahashi

https://www.youtube.com/watch?v=CyQtzgEQFAk
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

3. bolumu yeni izledim. Gecen haftaki bolume kiyasla cok daha guzeldi. Takimi tanimaya basladik, haftaya da sanirim Tsubasa'yi kaptan yaparlar. Adam her bolum mvp. :D

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön