Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tokyo Ghoul

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
OrangeOrange
Favori Manga: one piece
Favori Anime: one piece , avatar , pokemon, no game no life, deat , death note, naruto , bleach

Mangasının ilk kısmını okuyabileceğim bir site var mı ? Aradım lakin RE olanı yani ikinci kısmı var hep, ilk kısmı bulamadım malesef birde animenin sonu mangasının kaçıncı bölümü oluyor ?
Resim
Kullanıcı avatarı
genzo
Favori Anime: Naruto
Red Baron

OrangeOrange yazdı:Mangasının ilk kısmını okuyabileceğim bir site var mı ? Aradım lakin RE olanı yani ikinci kısmı var hep, ilk kısmı bulamadım malesef birde animenin sonu mangasının kaçıncı bölümü oluyor ?
Merhabalar hocam. Animenin finali manganın finalinden farklı diye hatırlıyorum. Ayrıca animenin ilk sezonu genel itibariyle mangada anlatıldığı gibi işlenildi. Ama ikinci sezonda bazı oynamalar ve mangadaki hikayeden ayrılmalar söz konusu.. Ben mangasını mangadeniz'inden okumuştum bir 4 ya da 5 ay önce, fakat site manganın sahiplerinin uyarısı sonucu bu bölümleri kaldırmak zorunda kalmışlar diye biliyorum.. Aktardığım bilgilerde yanlışım varsa şimdiden kusuruma bakmayasın.. İyi günler..
Kullanıcı avatarı
OrangeOrange
Favori Manga: one piece
Favori Anime: one piece , avatar , pokemon, no game no life, deat , death note, naruto , bleach

genzo yazdı:
OrangeOrange yazdı:Mangasının ilk kısmını okuyabileceğim bir site var mı ? Aradım lakin RE olanı yani ikinci kısmı var hep, ilk kısmı bulamadım malesef birde animenin sonu mangasının kaçıncı bölümü oluyor ?
Merhabalar hocam. Animenin finali manganın finalinden farklı diye hatırlıyorum. Ayrıca animenin ilk sezonu genel itibariyle mangada anlatıldığı gibi işlenildi. Ama ikinci sezonda bazı oynamalar ve mangadaki hikayeden ayrılmalar söz konusu.. Ben mangasını mangadeniz'inden okumuştum bir 4 ya da 5 ay önce, fakat site manganın sahiplerinin uyarısı sonucu bu bölümleri kaldırmak zorunda kalmışlar diye biliyorum.. Aktardığım bilgilerde yanlışım varsa şimdiden kusuruma bakmayasın.. İyi günler..
Bilgi için teşekkürler hocam söz konusu mangayla uyumsuz yerler ve manganın ilk kısmının sonlarında arima vs kaneki varmış bu kısımları okumadanda manganın ikinci kısmı olan RE ye geçmek istemedim açıkcası
Mangadenizi, manga vadisi, manga-tr, turkcraft, mangaoku, tortuga, mangaframe e baktım bulamadım sanırım söylediğiniz gibi telif sebebi ile uyarı alıp kaldırılmış çoğu yerde
Resim
Kullanıcı avatarı
Cruzz
Favori Anime: Yok

Bu kadar silik bir baş karaktere sahip olması çok üzücü.
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Insanlarin mangayi okumamasi uzucu.

Edit : Bu arada; ikinci sezonu izlememis olup izlemeyi dusunen varsa izlemesin derim. Hikaye konusundan vakit kaybi. Acin mangayi 1.sezonun bittigi yersen okumaya baslayin

Edit2:
@OrangeOrange
Türkçesi hakkında bilgim yok ama İngilizcesini Mangafox'dan yada Mangareader'dan okuyabilirsin.

İlk sezonun bittiği yer ise 66'nın sonu yada 67.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
genzo
Favori Anime: Naruto
Red Baron

OrangeOrange yazdı:Bilgi için teşekkürler hocam söz konusu mangayla uyumsuz yerler ve manganın ilk kısmının sonlarında arima vs kaneki varmış bu kısımları okumadanda manganın ikinci kısmı olan RE ye geçmek istemedim açıkcası
Açıkçası böyle yaparak çok iyi yapmışsınız. Şöyle ki "RE" serisi manganın devamı niteliğinde. İlk bölümü okurken önceki seriyle bağlantı kuramamıştım ama sonraki bölümleri okudukça zaman atlaması yaşandığını biraz geç de olsa anladım:) [Sanırım fazla iyi çalışmıyor beynim :) ] Her neyse diğer arkadaşın söylediği gibi İngilizce seviyeniz pek de kötü değilse arkadaşın önerdiği sitelerden okuyun derim.. Çünkü animenin ikinci sezonunda bir çok şeyi açıklamadan final yaptılar ve bir sürü şey boşlukta.. Ama mangada bunlar hakkında bir takım bilgiler elde edebilirsin.. Şimdiden iyi okumalar, seyirler ve bol eğlenceler :)
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

qameqi ciyiz qanqi :S
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

ansatsuken yazdı:qameqi ciyiz qanqi :S
1 sene gec kaldin. Populer yap/sev - Nefret et/dalga gec- Unut asamasinin unut kismina geldik, sevme kismi 2014, nefret etme kismi 2015 de kaldi.Tokyo Ghoul ile dalga gecme yili bitti bu sene artik nasipse One Punch Man ile dalga gecicez ama ilk bi bu senenin populer animesini belirlememiz lazim.

Edit: 2012 den beri surdurdugumuz gelenek bu yani, bozmayalim simdi.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Cruzz
Favori Anime: Yok

Mangayı okudum fakat yinede silik bir karakter olarak görüyorum. Bir Sasuke karizması ve kararlılığı yok elbet. Sünepe gibin, silik tip tibin bişey. :woohoo: :woohoo:
Kullanıcı avatarı
teddybear01
İletişim:

Cruzz yazdı:Mangayı okudum fakat yinede silik bir karakter olarak görüyorum. Bir Sasuke karizması ve kararlılığı yok elbet. Sünepe gibin, silik tip tibin bişey. :woohoo: :woohoo:
Kim de varki sasuke karizmasi : >
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön