Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

JoJo's Bizarre Adventure

Her türlü anime tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 24 Şub 2019 22:39 Siz o kadar bahsettiniz ki izleyeceğim seriyi :)
Umarım seversin İsmail Abi :)
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Jojo bro sayısı artıyor, bir gün dünyayı istilâ edeceğiz poz vererek. :D
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Patron baya sert çocuk, zamanı manipüle edip kızının elini eski haline gitirir herhalde :P
Nero Risotto çıkar diye bekledim, çıkmadı bu bölüm, ne oldu acaba
Buçarati gidici mi yoğsam, gittiyse Giorno başa geçer ellam.
Mangayı okumadığım için bu tür sorular oluştu, ileri ki bölümlerde göreceğiz ;)
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

21. Bölüm
Fugo şaşırttı. Kaptanın yetenek de olağanüstü. Acaba Jotaro ile kapışsa nasıl olurdu, biri zamanı durduruyor diğeri geleceği görüyor :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Tulpar-Byakugan yazdı: 01 Mar 2019 21:05 21. Bölüm
Fugo şaşırttı. Kaptanın yetenek de olağanüstü. Acaba Jotaro ile kapışsa nasıl olurdu, biri zamanı durduruyor diğeri geleceği görüyor :laugh:
Jotaro zamanı 2 sn falan durdurabiliyordu. Yani yeterli değil yine de. Ha ilginç bir dövüş olurdu ama.

Hoşça kal Fugo :/
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

King Crimson animede çok daha hoş gözüküyor, ne yaptığını anlamayan çıkmış yine de ona şaşırıyorum. 😂

Narancia sahnesi harikaydı.
Kullanıcı avatarı
MRTFR

ugur_tatli yazdı: 05 Mar 2019 01:01 King Crimson animede çok daha hoş gözüküyor, ne yaptığını anlamayan çıkmış yine de ona şaşırıyorum. 😂

"It just works" desen yeterli olur. :lol:

https://youtu.be/2_8Ubgg3Dto

Bu da süpermiş. B)
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

MRTFR yazdı: 08 Mar 2019 12:46
ugur_tatli yazdı: 05 Mar 2019 01:01 King Crimson animede çok daha hoş gözüküyor, ne yaptığını anlamayan çıkmış yine de ona şaşırıyorum. 😂

"It just works" desen yeterli olur. :lol:

https://youtu.be/2_8Ubgg3Dto

Bu da süpermiş. B)
SHIKASHI, KING CRIMSON GA SUDENI---

http://youtu.be/FHnuVfKabes

Benim favorim de bu 4. opening varyasyonu olarak. :laugh:
https://youtu.be/MCOXv5R3dmE
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Bu hafta recap vardi, king crimson tum haftayi silse de yeni bolumu izlesek. :(
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

ugur_tatli yazdı: 10 Mar 2019 14:12 Bu hafta recap vardi, king crimson tum haftayi silse de yeni bolumu izlesek. :(
O yüzden ben izlemedim. Geçenlerde yine böyle buçuklu bölüm vardı. Bir hafta gitti resmen. Bunun mangası devam ediyor mu Uğur?
Resim

“Eski Anime Tanıtımları” sayfasına dön