Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Manga'türk mangamıza Nezaman başlayalım?

Avatar, imza istekleriniz buraya! Sitenin grafikerlerinin yeteneklerini sergileyecekleri bölüm.
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Siz daha dün tanıştığınız adama her sırrınızı verir miydiniz? Her şeyi onunla beraber yapar mıydınız? Böyle bir takılırsın, adam akıllı tanırsınız ondan sonra beraber bir şeyler yaparsınız.
Demek istediğim şu: Sizin daha dün üye olmanızı geçtim, manga işleri yıllar boyunca planlama ile yapılır. Manga-ka'lar her bölüm için günlük plan yapmazlar, senaryo yazılıdır ona göre giderler. Bizde bu yok, üstüne üstlük sizi adam akıllı tanımıyoruz. Daha başka ne neden vereyim bilmiyorum açıkcası.
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

Mesela ben bu foruma takıldığımdan beri(1.5 yıl) Erdem var fakat Erdem ***** ile 1 aydır konuşuyorum :woohoo:

Manga o kadar kolay mı be hacıt? Camooon
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

ecchi yada hentai olacaksa ben varım.
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
shev
Favori Manga: Shev,Shev2,Air,Evlatlık
Favori Anime: Air,Shev

frequentlyimthebest yazdı:Kendi manga'türk mangamızı yapalım mı?
Beyler grafik tasarlamadan azda olsa anlayanlar bildirebilirmi buradaki üyelerden oluşan bir manga yapmayı düşünüyoruz çizimler çokta pro olmayacak konuyuda biz belirleyeceğiz, nediyorsunuz yapalım mı?
Not: galiba önceki mesajı yanlış yerde açtım
Ne verceniz yaparsam?:DD
fan-arts/manga-artwork-t7840.html#p168518
forumunuzu bıraktım.Bakınız nedeni
mangaturk-grafik-studyosu-f85/herkes-na ... t7861.html
Benide banlayın.Forum hesabımı ıp nomu falan filan.
Asla geri gelmem çünü.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Mangadaki Tanri diyebilicegimiz karakterin ismi Hakan olursa her türlü.... Hihihi :evil:
shev

Dimitripipisipis yazdı:Mesela ben bu foruma takıldığımdan beri(1.5 yıl) Erdem var fakat Erdem ***** ile 1 aydır konuşuyorum :woohoo:

Manga o kadar kolay mı be hacıt? Camooon
Daha kolay.İddaya varmısın?Kaç yaşındasın bilmiyorum.Japoyada 8 yaşındaki bir çocuk kendi mangasını çıkaraıp bastırabilir.Üstelik kalemle bir ağaç çizmeyi beceremeden.Kolay güven bana.
Asla geri gelmem çünü.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Manganın tahmini geleceği.
► Spoiler Göster
shev

equando yazdı:Manganın tahmini geleceği.
► Spoiler Göster
cık cık. :evil:
Senin nikini mangama koyup da oynasammı acaba :whistle: :P
fan-arts/manga-artwork-t7840.html#p168518
Asla geri gelmem çünü.
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Çizimden bahsetmiyoruz biz, düzgün bir şey olmasını istediğimiz için ha deyince olmaz diyoruz :side: Ve onu geçtim, geçici bir üyeye benziyordu :lol: Kalıcı olacaksanız, ve o da kalıcı olacak sorun yok. Tanımaktan kastımız buydu :lol:
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

@shev
Şu ''Bak çok kolay sadece nasıl yapıldığını bilmiyorsun'' denildiğinde sinir krizi geçiriyorum :S

Farkındamısınız birkaç olumlu yorum gelince Frostun ve benim yorumlarımız yumuşama geçirdi :woohoo:

Aslında böyle bir işe girişirsek sitede senaryo yazabilecek nitelikte ve heveste üyeler var. Niteliği çıkar işte heves grubunda bende varım :woohoo:

“MangaTurk Grafik Stüdyosu” sayfasına dön