Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

06.12.2012 Yeni Uçan Spagetti Barları

Avatar, imza istekleriniz buraya! Sitenin grafikerlerinin yeteneklerini sergileyecekleri bölüm.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bu adamlar bannersiz kaldı la, seneye anca spagetti olurlar, grafikerler kolları sıvayın, bölüm modlarına da bir şey ayarlayın piç gibi kaldılar. :whistle:

Bozkurt (Panpa çok resim araştırdım nette ama kurt ve starrk'ı en iyi bu resimde bir gösteriyorlar.)
Resim
Yıldız Tanrısı (Bu Nebula'ya tanrının gözü de denildiği çin böyle bir şey yaptım. Hiç bir mitde de yıldız tanrısı yok, bir şey uyduramadım, Apollo ya da Ra falan yapam dedim Güneş bir yıldız olduğu için ama son olarak bunda karar kıldım.)
Resim
Ateşin Nefesi (Panpa en sikko tag seninki olmuş, ateş nefesi gibi bir şey olsa neyse de ateşin nefesi diyince düşün düşün felsefeci oldum, en sonunda ateş nefesi veren bir ejder bulayım dedim. )
Resim
Kullanıcı avatarı
ULgen
Favori Manga: Naruto, One Piece
Favori Anime: Naruto, Bleach, One Piece, Darken Than Black, Bakuman, İchiban Ushiro no Daimaou, Hagure Yuusha no Estetica

Normal boyutlara getirip kullanabilirsin. Ben spagetti olursam tag olarak kullanmayı düşünüyordum ama sana kısmetmiş :cheer: Başka resimlerde var ama favorim budur :whistle:

Bozkurt
► Spoiler Göster
[/align]

Yıldız tanrısı- Bay Ülgen

Bunun için bir önerim olsun. Türk mitolojisinde Gökyüzünü ve Yıldızları kontrol eden tanrı olarak Bay-Ulgen geçer istersen bir bak, güzel birşeyler bulabilirsin. Stajdan dolayı bakamıyom

Anka kuşu

Ateşin nefesi için en uygunu kanımca Anka kuşu olabilir.
► Spoiler Göster
[/align]

Dipnot: Benim bilgisayarımda Photoshop CS4 olmadığı için uygun boyutlara getiremiyom. Eğer birini beğenirseniz ve resim boyutlarını ayarlamada sıkıntı çekerseniz CS4'ü yükleyip ayarlamayı yaparım.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

@ULgen
Anka kusu'nu bende düsündüm.Aslinda grafiker arkadaslar bunun üzerinden güzel seyler yapabilir.

Diger bir alternatif Jiraiya'nin Katon kullanirken ki bir resminide kullanilabilir.
En son Haqoua tarafından 14 Ara 2012 01:00 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

O zaman küllerinden doğan diye bir tag al, ateşin nefesi için alakalı bir terim yok.

@Ulgen
Panpa önerin güzel de resim bulamam ben ona. :kiss:
Kullanıcı avatarı
ULgen
Favori Anime: Naruto, Bleach, One Piece, Darken Than Black, Bakuman, İchiban Ushiro no Daimaou, Hagure Yuusha no Estetica

Konu Dışı
Arkadaşlar tag dediğimiz Avatar veya İmza kadar bir boyutu yok sonuçta. Tag isteyen arkadaşlar google de aratsınlar bir dünya şey bulurlar :) Zaten grafiker arkadaşlarımızda baştan çizmiyorlar ne varsa onu süslüyorlar :) oraya GİF koysak pek bir faydası olacağını düşünmüyorum tabi bu benim düşüncem. En fazla Uğur'un Tagda ki gibi yukarı aşağı yada sağa solar döner, parlar söner vs.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

@equando
Panpa sen FT okuyor musun? Pm ile bildir bana.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Şöyle bir kaç tane yapmaya çalştım.Boyutları sıkıntılı oldu.Ama grafiker arkadaşlar bir bakarsa ve fikirlerinizi almak isterim. :)
Kullanıcı avatarı
ULgen

Kendimce bir iki şey yaptım.

Bozkurt
► Spoiler Göster
Ateşin Nefesi - Zümrüdü Anka
► Spoiler Göster
Yıldız Tanrısı
► Spoiler Göster
Güle Güle kullanın. :laugh:

Ha birde isteyen olursa yıldızda ki gibi efek atarım ;)
En son ULgen tarafından 15 Ara 2012 02:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
I Hate Fiil Episodes
Bozkurt
Bozkurt
Favori Manga: Naruto, Bleach, Fairy Tail, Shingeki No Kyojin, One Piece, Death Note, Full Metal Alchemist, Beelzebub, Kuroko No Basket, History's Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Bleach, Shingeki No Kyojin, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Naruto, Fairy Tail, One Piece, Death Note, Beelzebub, Kuroko No Basket, Toriko

ULgen yazdı:
Baktım, bar yapan yok size bende kendimce bir iki şey yaptım.

Bozkurt
► Spoiler Göster
Güle Güle kullanın. :laugh:

Ha birde isteyen olursa yıldızda ki gibi efek atarım ;)
ugur_tatli yazdı: Resim
ULgen çok saol. Müsade edilirse ben Uğur'un bulduğunu kullanıcam.
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Resim
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi

Resim

Resim

Resim

Bunlari begendim eyw ULgen....

“MangaTurk Grafik Stüdyosu” sayfasına dön