Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Birkaç İmza Çalışması

Avatar, imza istekleriniz buraya! Sitenin grafikerlerinin yeteneklerini sergileyecekleri bölüm.
oJarein
Favori Manga: Bleach, Death Note, One Piece, Naruto, Ao No Exorcist,
Favori Anime: Bleach, Death Note, Naruto, Ao No Exorcist, Code Geass, Naruto Shippuden.

Yez cogusu cok incikli romantizmli oldu. (FARKINDAYIM. :dry:)

Serbestte degilde anime imzalarimda erkeksi calismayi dusunuyorum .. Sword Art Online`dakilerde baya bi romantizmli oldu. -(o anime denince aklima ilk once asuna ve kiritonun birbirlerine olan sevgileri geliyor. :pinch:)

Birkac tane daha calisma yapmayi dusunuyorum. Bleach - Naruto - Fariy tail - Op ve istek goren animelerde daha erkeksi calismalar yapacagim. :)

01:46 YENI CALISMALAR, buraya eklediklerimi forumada ekliyorum --

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Resim IM A SHADOW
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

oJarein yazdı:
Collector yazdı:Eleştiriye açıksan yazayım o zaman..Bu sayfadaki imzalar üzerine "kendi düşüncem" doğrultusunda eleştiride bulunayım..
Görüntüde Kenshin varsa benim için kılıcı önemlidir..Mesela 2.resimde olduğu şekliyle kılıcın olmasını beklemek mantıklı değil ancak 3.resimde kılıcın varlığı arka plana atılmakla birlikte bakışı ön plana çıkarılmış duruyor..

4.resime gelince kuyruk kısmen yok, resim kesik durmuş..tam bir şekilde görüntüyle aktarabilme imkanın olsaydı daha hoş olurdu. :)

Kesimlerini yaparken fazla kalin kesmemeye dikkat ediyorum, bu yuzden resimdeki onemli parcalar gidiyor. ve evet bu konuda bende cok huzursuz oluyorum.

onerilerinizi not aldim bunlari birdahaki sefere uygulamaya calisirim. :))
Picasa programını kullanıyor musun bilmiyorum ama bu konuda Picasa sana yardımcı olacaktır. Nasıl kullanıldığını öğrendiğinde boyutlandırma, kesim, renk vb her bir şeyi istediğin şekilde düzenleyebilirsin..
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

İşte bundan bahsediyordum.
İçinden 3 tanesini çarptım, haberin olsun.:) Aaa 4 müş.:D
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Öğrencim yaşında bunları iyi yapıyorsun sana helal olsun. Efektler,renkler çok güzel duruyor özellikler. Naruto'dan da istiyorum bi kaç tane yani mangadan , sadece naruto değil :lol: Minato falan denesen bir dahaki çalışmaların için bekliyorum :)
oJarein
Favori Anime: Bleach, Death Note, Naruto, Ao No Exorcist, Code Geass, Naruto Shippuden.

Collector : Ismini abilerim konusurken duymustum ama pek ilgimi cekmemisti, bu gun zaman bulursam kesinlikle bi` goz atarim. (din ve matematik sinavim ardarda. son saniyelerde calismaya basladim.)

Todomeda : Hangilerini bilmek istesem gorguruzce davranmis olurmuyum acaba ? :whistle:

Hogake_Minato : `ogrencim` yazisini okuyunca bende acaba ogretmenmisiniz diye profilinize bakmistim, Matematik ogretmeni oldugunuzu gorunce baya bi dus kirikligina ugradim desem yalan soylemis olmam. :laugh:
(matematikcilerle hic iyi anilarim yok.) Tesekkur ederim soyledikleriniz icin, Naruto arsivime yeni girmis bir anime oldugundan dolayi elimde yeteri kadar resim yok. Su persembeyi atlattiktan sonra naruto ve op`a daha yuklenemeyi dusunuyorum. (sitede luffy nin imzalarina merak sanan bircok kisi gordugumden bende etkilendim.)
Resim IM A SHADOW
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Matemtikle iyi anılarım var diyene pek rastlamadım zaten :lol: Hadi bakalım sınavlardan sonra bekliyorum çalışmalarını..
Kullanıcı avatarı
ColdRainz
Favori Anime: .

Bazıları dışında genel olarak beğendiğimi söyleyemem. Umarım eleştiriye açıksındır. Neyse başlayayım. İlk olarak yaptığın imzaları png olarak kaydet. Jpg olanlar kötü gözükür net olmaz. Ben sade avatar/imzalar yaparım kendime. Ve kafam eserse efeklerde eklerim. Buradakiler sade olmasına rağmen beğenmedim, nedeni resimleri oldukça kötü kırpıyorsun. Hepsi değil ama büyük bir kısmı öyle. Onun dışında resimlerin güzelliği de çok önemlidir. Ona da dikkat etmelisin.
oJarein

ColdRainz yazdı:Bazıları dışında genel olarak beğendiğimi söyleyemem. Umarım eleştiriye açıksındır. Neyse başlayayım. İlk olarak yaptığın imzaları png olarak kaydet. Jpg olanlar kötü gözükür net olmaz. Ben sade avatar/imzalar yaparım kendime. Ve kafam eserse efeklerde eklerim. Buradakiler sade olmasına rağmen beğenmedim, nedeni resimleri oldukça kötü kırpıyorsun. Hepsi değil ama büyük bir kısmı öyle. Onun dışında resimlerin güzelliği de çok önemlidir. Ona da dikkat etmelisin.

Sonraki denemelerimde bunlara dikkat ederim.
Resim IM A SHADOW
Kullanıcı avatarı
brsykt
Favori Manga: Naruto,one piece
Favori Anime: Darker Than Black,One piece,Bleach,Death note

Bu tip çalışmaları çok severim, emeğine sağlık gerçekten.

Kırpıştan şoptan zerre çakmam göze güzel geliyorlar.
Resim
oJarein

brsykt yazdı:Bu tip çalışmaları çok severim, emeğine sağlık gerçekten.

Kırpıştan şoptan zerre çakmam göze güzel geliyorlar.

Tesekkur ettim.
(benimde pek anladigim yok bunlarda zaten ilk denemelerim. :whistle:)
Resim IM A SHADOW

“MangaTurk Grafik Stüdyosu” sayfasına dön