Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Manga edit programı?

Avatar, imza istekleriniz buraya! Sitenin grafikerlerinin yeteneklerini sergileyecekleri bölüm.
carnivore
Favori Manga: Tower of god, god of high school
Favori Anime: Log horizon, Hunter X hunter, Hajime no ippo

arkadaşlar ben aa çeviri grubunun kurucusuyum.. okullar başladığı için kırıkkaleye geldim ama elimde sadece küçük bir notebook var.. Photoshop kaldırmadığı için edit yapamıyorum.. Acaba edit yapabileceğim başka birprogramvar mı?
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Gimp 2'dene. Ben pek kullanmıyorum ama kullanmasını öğrenirsen güzel program.
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Resim üstü yazılarda sorun çıakrtabilir ancak baloncuk temizlemek için PhotoScape çok ideal bence. Ben kullanmıyorum, ama oldukça hızlı. Tersimüstü yazıları silerken zorlar ama öbür türlü hızlı bir program. Ayrıca çok basit bir yapısı var. Font seçeneği pek yok ama uyarayım. Kullanılabilir fontları da mevcut.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Paint.net diyorum başka bir şey demiyorum.
PS de yapabildiğin çoğu şeyi yapabildiğin küçük bir program.
Bir denemeni öneririm.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
carnivore
Favori Manga: Tower of god, god of high school
Favori Anime: Log horizon, Hunter X hunter, Hajime no ippo

cevaplarınız için teşekkürlerdeneyeeğim(hepsini:D)
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

1- Adobe Photoshop: Eski sürümleri kastırmaz. CS2 sürümleri kendi sitelerinden ücretsiz dağıtılıyordu bir ara ama kaldırmışlar. En kötü Trial olarak 30 gün eski bir versiyonunu kullanabilirsin.
2- Gimp: Uğur'un da bahsettiği gibi ücretsiz ve güzel bir Photoshop alternatifi. Linux, Mac, Windows'ta da çalışıyor.
3- Pixlr: http://pixlr.com/editor/ adresine git, Photoshop arayüzlü web tabanlı çalışan bir uygulamayla karşılaşacaksın. İnternetinde sık kopma yaşamıyorsan gayet kullanışlı. Hiçbir şey yüklemene de gerek yok.
4- Autodesk Sketchbook Express: Ücretsiz bir başka uygulama. Win ve Mac Appstore'dan indirebiliyorsun ama en son OS sürümü istiyor sanırım. Buradan da direk indirebilirsin: http://www.sketchbook.com/express

“MangaTurk Grafik Stüdyosu” sayfasına dön