Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Siyah-Beyaz Resim Renklendirme Calismalarim

Avatar, imza istekleriniz buraya! Sitenin grafikerlerinin yeteneklerini sergileyecekleri bölüm.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Simdiye kadar iki tane yaptim bos zamanimda, youtube'da ogrendigim yontemleri kullandim.

Emilie Clarke Orjinali; Renklendirilmis hali;
Mercedes Orjinali; Renklendirilmis hali; Kritige acigim, amator calismasi oldugu icin duzeltilecek problemleri vardir benim fark etmedigim.

Edit: Sizin elinizde olan renklendirmesini izlediginiz eski resimler varsa taratip atabilirsiniz bana. Bos zamanimda uzerinde calisabilirim.
Edit2: Resimler gozukmuyormus.
En son ugur_tatli tarafından 13 Eyl 2017 17:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Resimler gözükmüyor hacı, bir el at istersen.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Direct linkleri sildim, simdi gorebiliyor musun?
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Gözüküyor şuan. Emilie Clarke başarılı olmuş.
Resim
Kullanıcı avatarı
demkir
Favori Manga: bleach
Favori Anime: naruto shippuden

Abi link açılıyor ama fotoğraf gözükmüyor.Bir el at sana zahmet.Umarım benimle alakalı değildir.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

@demkir

Imgur tabanlı resimlerde VPN ya da yeni DNS ile girmen gerekiyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

@demkir
Hizliresimden yukledim bu kez de. Eskiden boyle zor degildi dunya. :D
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Renklendirmeyi kara kalem çalışması sandım, dedim bu nasıl kara kalem, bildiğin gerçek la :D Meğer renklendiriyormuşsun :D
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster

“MangaTurk Grafik Stüdyosu” sayfasına dön