Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kenichi

Historys Strongest Disciple Kenichi Anime ve Mangasının tartiıma alanı.
canseckiner
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Karui nuki tekniğini kullanmak için bacak gücünün yüksek olması gerekiyor bu yüzden apartmanın çatısında yapılan eğitim ve kalabalık koşu çalışması yaptırdı elder. Bu tekniğin amacı savunmada olan birinin savunmasını kırmak . Ben şuan 480 de kaldım mangada şuan için kenichinin kullandığı en yüksek seviye tekniği bu.
Kullanıcı avatarı
FJ Laxus
Favori Manga: Fairy Tail , Naruto , One Piece , Katekyo Hitman Reborn , Shingeki no Kyojin ,
Favori Anime: Fairy Tail , Naruto , One Piece , Bleach , Death Note , Kaichou Wa Maid-Sama , Katekyo Hitman Reborn , Shingeki no Kyojin , Kuroko no Basket

Ben kenichinin mangasini takip ediyorum tr ceviri olmadigi icin baya bolumu ingilizce olarak okudum ama zamanla sıkılmaya basladim 528de biraktim tr ceviri cikarsa yeniden takip edecegim kesinlikle! gercekten guzel ve akici bir seri :D
Resim

-STOP ME, IF YOU CAN!
belalinaruto
Favori Manga: NARUTO HSD Kenichi
Favori Anime: naruto

HSD Kenichinin bi türkçesi çıksaydı güncel olaraq çok yaxşı olardı. İnsan sıkılıyor zamanla ingilisce okumakdan.
Kullanıcı avatarı
unreal_tr
Coder
Coder
Favori Manga: One Piece, Sun Ken Rock, Kenichi
Favori Anime: One Piece, Full Metal Alchemist, Hellsing
İletişim:

Kenichi bitiyor gençler. Bir sonraki chapter ile 12 senelik kenichi bitiyor.
Resim
"Information is power. But like all power, There are those who want to keep it for themselves"
Kullanıcı avatarı
Kratos
Fırtına Gardiyanı
Fırtına Gardiyanı
Favori Manga: Legend of Maian, Witch Hunter, To-love-ru, To-love-ru Darkness, Popcorn Avatar, Onihime VS, Sora no Otoshimono
Favori Anime: Anime izlemem

unreal_tr yazdı:Kenichi bitiyor gençler. Bir sonraki chapter ile 12 senelik kenichi bitiyor.
E artık usta seviyesinde ki kullandı. Miu'yu alıp gitse bari
'

Resim

Vengeance shall be mine, like a god
And it shall consume me, like a slayer

Resim
Kullanıcı avatarı
onemorekiss
Favori Manga: Naruto,Bleach,One piece,Sun Ken Rock,Berserk,Slam Dunk...
Favori Anime: HAJiME NO iPPO,Naruto Shippuuden,Hellsing Ultimate,Devil May Cry,One Piece,Bleach,Death Note,HunterxHunter2011,Shingeki No Kyojin,Katekyo Hitman Reborn,Slam Dunk...

Keyifle okuduğum ender mangalardan biriydi.Üzüldüm ya insanın içini bir hüzün kaplıyor valla.Finalde geleceği göstermeden bitirmez umarım :laugh: .
Resim
► Spoiler Göster

“Historys Strongest Disciple Kenichi” sayfasına dön