Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Alınık Core 2 Duo T7600 Notebook İşlemci

Mangacı ne arar laaaa bazarda!
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

Arkadaşlar 32 bit olan ev bilgisayarımı 64 bit'e çıkarmak istiyorum bu yüzden de anakartıma uyumlu en yüksek model olan Core 2 Duo T7600 İşlemciye ihtiyacım var: http://ark.intel.com/products/27257/Int ... 67-MHz-FSB

Elinde bu veya T7400 notebook işlemci olan bir arkadaş varsa benle bağlantıya geçsin lütfen.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 00:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Kisame
Favori Anime: Mock & Sweet (Mogu Mogu)

Loki yazdı:Arkadaşlar 32 bit olan ev bilgisayarımı 64 bit'e çıkarmak istiyorum bu yüzden de anakartıma uyumlu en yüksek model olan Core 2 Duo T7600 İşlemciye ihtiyacım var: http://ark.intel.com/products/27257/Int ... 67-MHz-FSB

Elinde bu veya T7400 notebook işlemci olan bir arkadaş varsa benle bağlantıya geçsin lütfen.
Donanımhaber forumunda bu başlığı açarsan aradığını daha çabuk bulursun. İkinci el donanımın kalbi orada atıyor. Tahminim o işlemciyi ikinci el 250 ile 300 arası bulabilirsin.
Gol D. Roger yazdı:Ram'inin 4 gbı geçmesi yeter diye biliyordum. İşlemci de mi önemliymiş ?
İşlemcinin 64 Bit desteği olmalı ki 64 Bit sistem kurabilsin.
Resim Understood, Young Master.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster

“MangaTurk Pazarı” sayfasına dön