Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Slayer-Implode (Yeni Şarkı)

Kullanıcı avatarı
Nightwalker
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note

Slayer'ın Jeff Hanneman'sız yeni şarkı çıkarmış bu ay. Görüşüne göre artık grupta Kerry King tek başına Lead Gitarist olacak. Hem ortada ki hem sonda ki soloyu King atıyor. Garry Holt sadece ritim gitarda. Parçayı çok sevdim her ne kadar Jeff olmasada. Ama yine de eksikliği belli oluyor.

Bu canlı performansları:
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=lyqHvmgo57g[/BBvideo]

Bu da normali:
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=sBG1WLxlQ9M[/BBvideo]
mentatification
Favori Anime: Monster

Davullar çok yavan Lombardo'nun eksikliği belirgin bi' şekilde hissediliyor ya ama yine de beklentilerimi aştı şarkı. ;
Düzenleme: Bi' daha dinleyince farkettim de metallica şarkısı gibi olmuş lan bu . Giriş zaten öyle de özellikle 1:49 dan sonra giren kısım damage inc. . Kerry işin içindeyse bi' arak olayı seziyorum ben :lol:
Kullanıcı avatarı
Nightwalker
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note

Hacı zaten grup Jeff'in sayesinde bu zamana kadar kendi çizgisini aşmadan mükemmel bir şekilde gelmeyi başardı. Diğer big four gruplarına bakarsak sürekli bir tarz değiştirdiler. Metallica zamanında Hard Rock bile yaptı ama Slayer hep aynıydı. Ama Jeff ve Lombardo'nun eksikliği dediğin gibi bu şarkıda kendini gösterdi. Zaten her şarkıda rifflerini Jeff'in yaptığı eski şarkılara benzemiyor. Zaten eskisi kadar iyi müzik yapmalarını beklemiyorum bu yüzden beni tatmin etti. Jeff de olsaydı bu nasıl müzik derdim Jeff böyle riffler yapmayacağı için. Gerçi zaten Jeff olsa şu an böyle olmazdı riffleri. Neyse buna da şükür. Yine iyi iş çıkarmışlar Jeff'siz.
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

Davulcu bir Lombardo, Benante değil ama kötü de sayılmaz. Megadeth'in şimdiki ne idüğü belirsiz davulcusuyla Metallica'nın Lars'ını toplasan bu kadar etmez. Şarkı da hiç fena değil. Jeff'siz daha kötü bir performans beklerdim. Beklentimi boşa çıkardıkları için memnun oldum :)

“Müzik” sayfasına dön