Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kurdun Savaşı- Tanıtım, Yorumlar

Müzik, yazı, fotoğraf, resim, sinema, televizyon, opera vb ilgilendiğiniz sanat dalları hakkında yazabileceğiniz yer.
Kullanıcı avatarı
dirtyhuman
Favori Manga: Bleach , One Piece
Favori Anime: Bleach , Code Geas , Gintama , Guilty Crown , HunterXHunter , Steins Gate , Fate serisi ,Tonari no Kaibutsu-kun

Bölümlerin bu kadar uzun aralıklarla çıkmasında o kadar laf yaptım ama değiyor be :lol: . Harika bi bölümdü. Bi bölümden beklenebilecek herşey mevcuttu. Gizemli karakterlere dair bilgilermi dersin , gaza getiren cümleler ve aksiyonlar mı dersin, geçmişteki olaylara değinme ve geçmiş bilgilerle birleştirilen olayların bize harika bi şekilde aktarılmasımı dersin. Ne aradıysam buldum diyebilirim bu bölümde. Glarothun karşısına dikilen adam elindeki kırmızı gülle kafasındaki siyah şapkayla ve bileğindeki altın bileklikle kendisinin çok yüksek ihtimal Falcon olduğunu bize anlatıyor. Bunu okuyucunun anlaması için isim vermeyerek siyahllı adamın kimliğini tam olarak göstermeyen yazarımız okuyucuyu yazının içersine çekmekte bence iyi bir iş çıkarıyor. Glarothunda büyük üstatla iş birliği yapacak olmasıda işleri baya ilginçleştirdi açıkcası

Ve Greece adamımız sonunda pas yapan yerlerinden kurtulmuş gibi . Kendi durumunu açıklayan kahramanımızın bu deyimi kullanmak ister ama sanki kendisine yakıştıramaz gibi bi hali var :lol: . Adam göğüs zırhını çökertiyo ve yumuşak davrandım diyebiliyo :blink: Bu arada Greece e saldıran ikili büyülü botlar takıp hızlanmışlar keşke Snagada takıyo olsaydı :lol: . Seviyodum keratayı idolümdü. :( Bazen diyorum ki yeter be şu lafları tıkın ağzına Greece in ama nerdeeeee yok öle bi dünya . Belki Are Greece dünya kaç bucak gösterebilir. :evil: . Gerçe pek umutlu değilim bütün ilk doğanlar yaaş yavaş ölüyo Snaga öldüyse hepsi ölmeliiii :evil: :evil: .

Eline sağlık kardeşim. Güzel yazılarına devam etmeni umuyorum. Ben yeterim sana başkasının okumasına gerek yok :lol:
Resim " A sword with power alone is not powerful."

Dracule Mihawk
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Yorumun için çok teşekkürler, uzun bir öykü yazılan pek çok zaman oldu ve hala devam ediyor kimler takip etti kimler bıraktı öyküyü yakında liste yapacağım :D Yeni bölümü yazıyorum arkadaşlar uygun zamanda gelecektir o da ancak vakit sıkıntımız var bu aralar o yüzden geç geliyor bölümler.
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Are ve Greece arasindaki dovus efsanevi olmali.Her ikiside (arenin daha biseyini gormedik) gizli guclerini kullanabilir.Bence bekciye gizli kalmis bir gucunu hatirlatsan iyi olur.Ama zombi cagirmasin sahsen igrenc buluyorum
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Eskisi gibi eski bölümü içeren yorumlar yapmıyorsun Karlıdağ, :D vs olacak yazmaya çalışıyorum. Gizli güçler, farklı olayları ilerleyen bölümlerde göreceksiniz.

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

Kullanıcı avatarı
karlidag

Sen soyleyince farkina vardim. Haklisin ama sanirim son bolumleri gecis bolumu olarak gormemden kaylandi bu.Mesela ustat ile ruzgarbicen nin diyaloglari merâk uyandiriyor fakat gecis niteliginde ve daha buyuk seylerin olacaginin habercisi.Birde her guclu kuvvetli olanin sorgulama duygusu neden yoktur ki? Are ne diye oldurdu cocugu hic sormadan simdide bekciye saldiriyor ama degisik birseyler bekliyorum dogrusu.. Bu aralar secim yogunlugumuz var saglikli yorumlamaya calisiyorum.Ha bu arada hukumsuz nehirsarkisi Elrohir ile dovusurken ruzgarbicen e hakaret etmisti justisarin tam bir sarmala dondugunu dusunursek ustat ve ruzgarbicenin hukumsuzlere karsi ortak tavir almas ini bekleyebilirmiyiz? Ayrica Falcon - ustat ne is yahu

EDİT: Aga kayboldun gittin nerdesin hala bekliyorum haberin ola...
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

Kullanıcı avatarı
karlidag

Eline saglik guzel bir bolum daha.Aslina bakarsan dovus tatmin etti gibi.
Olulerin bekcisinden yine kaba guc harici bisey gormedik.
Fakat hala bazi sorularin cevabi verilmedi.
1: Bu secilmis robin efendi nerede?
2: Ana katakter olacagini tain ettigim robinin ogluna ne oldu( hani kurdun dogumu bolumu ile hayatomiza girdigi icin)
3:Hukumsuzlerin yeni savas taktigi nedir?
4: Ustad hic bisey yapmayacaksa ne diye ortaya cikti?
5: Ucu acik bolumler fazla artik birbiriyle senkronize etsende konu butunlugu saglansa nasil olur?
6: Grofili niye bu kadar basit harcattin ki? Cok duygulandirdi beni daha babasinin acisini bile yasamadan ve umarim bug degildir ama neden kimse Are ye hukumsuzlerle elrohirin savasindan bahsetme geregini duymadi? Torano bile soylemeden savasti ki elrohirin dostu degilmiydi bu adam?

Son: Gayet iyi devam ama konulari artik birlestirmeye baslaki heyecan had safhaya ciksin.Merakla bekliyorum

EDİT:Flood olmus.Mod arkadaslardan ozur dilerim.Yeni farkettim.
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"

Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor

Yorumun için teşekkür ederim, Sorularını cevaplamaya çalışayım

1. Robin Harwart geçmiş Flashbackte ölmüş olduğunu gördük, ancak Greece ile konuşan Robin gerçek Robin değildi o halde kimdi yakında göreceksiniz.

2. Walger ana karakter yine ve Walger şu an arabadaki grubun içerisinde, kendisini kapsayan bölümler göreceğiz.

3.Bunu cevabı ilerleyen sayılarda.

4. Üstad hiç bir şey yapmıyor mu sence, şu zamana kadar olan şeyler onun eseri.

5. Aslında bölümler bir oradan bir buradan değil de daha çok Greece tarafından ilerliyor bunu bilerek yapıyorum ki okuyucu şaşırmasın diye ama sekronize konusunda dikkatli olacağım.

6. Girofil'in akıbeti ilerleyen bölümde, İşin ilginci Are, orada Snaga'nın da öldüğünü görünce, Bizimkileri Hükümsüzlere destek veriyor sanıyor. Hatta Girofil de, bu işin içinde olduğunu düşünüyor. Torano Elrohirin dostu olabilir, Greece de öyle ama Are nerdeyse 2 Çağ önce ortadan kayboldu ki bu da 4 bin yıl ediyor. Greece ve Toranoyu hiç tanımadı Are bu şekilde düşünmek lazım bu kısımları ilerleyen zamanlarda açıklayacağım.

Yorum ve eleştiriler için teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
karlidag

Bu durumda isler iyice karisacak.O adam su hapisteki robinin kardesi dimi.hukumsuzler trollerle ortakmi olacak ? Bunlari gorucez.Ve bolumlerin araligi cok uzun ve evren genis sayilir.Buda katakterleri animsamakta sikinti veriyor.:)
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"

Kullanıcı avatarı
dirtyhuman
Favori Manga: Bleach , One Piece
Favori Anime: Bleach , Code Geas , Gintama , Guilty Crown , HunterXHunter , Steins Gate , Fate serisi ,Tonari no Kaibutsu-kun

Dövüş beklentilerim dahilindeydi hemen hemen. Arenin gücünün sadece kastan ibaret olmamasını bekliyodum aksi taktirde büyücülere karşı olcukça zayıf olurdu. Greece i yakalayıp havada saltolar attıkdan sonra greece in kafasını yere gömmesiyle benim orgazm olmam bir oldu :D . Toranoda ayrı bi olay adam nasıl büyücüyse havaya sıcrayarak yıldırımlar çakıyo :D. Güzel bi bölümdü ama arenin bukadar çahil olması saçma geliyo her ne kadar 4bin yıl yok olmasına rağmen yanındaki adamlar da 4 yıl yok olmadı. Özellikle Robbin nin akrabası ollan ( robben miydi robbertmıydı :D unuttum şimdi :D) çok zeki ve herşeyden haberdar olan bi admın are yi kesin bilgilendirmiş olması gerektiğini düşünüyorum. Bu çahillikle Are kısa sürede hükümsüzler tarafından bşr başına katledilir. Dahada güçlenen hükümsüzler karşısında bi şansı olduğunu düşünmüyorum açıkcası.
Resim " A sword with power alone is not powerful."

Dracule Mihawk
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
karlidag

dirtyhuman yazdı:Dövüş beklentilerim dahilindeydi hemen hemen. Arenin gücünün sadece kastan ibaret olmamasını bekliyodum aksi taktirde büyücülere karşı olcukça zayıf olurdu. Greece i yakalayıp havada saltolar attıkdan sonra greece in kafasını yere gömmesiyle benim orgazm olmam bir oldu :D . Toranoda ayrı bi olay adam nasıl büyücüyse havaya sıcrayarak yıldırımlar çakıyo :D. Güzel bi bölümdü ama arenin bukadar çahil olması saçma geliyo her ne kadar 4bin yıl yok olmasına rağmen yanındaki adamlar da 4 yıl yok olmadı. Özellikle Robbin nin akrabası ollan ( robben miydi robbertmıydı :D unuttum şimdi :D) çok zeki ve herşeyden haberdar olan bi admın are yi kesin bilgilendirmiş olması gerektiğini düşünüyorum. Bu çahillikle Are kısa sürede hükümsüzler tarafından bşr başına katledilir. Dahada güçlenen hükümsüzler karşısında bi şansı olduğunu düşünmüyorum açıkcası.
Are konusunda yanliz oldugumu dusunuyordum.Sana katiliyorum.Are biraz daha bilge olmali.Ayrica teori basligida acsana haci:) hemen yeni tanrilar firlatirim ortaya.
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"

“Sanat Köşesi” sayfasına dön