Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Adblock Güvenilir Listeye Alma!

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Arkadaşlar sitemizdeki reklamları görebilmek ve bağış yapamasanız bile en azından bizim açımızdan iyi bir şeyler yapabilmek için yapmanız gerekenler;

Chrome Kullanan Arkadaşlarımız;
Firefox Kullanan Arkadaşlarımız; Opera Kullanan Arkadaşlarımız;
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Z.K
Favori Manga: One Piece, Berserk, Slam Dunk, Shingeki no kyojin, Bleach
Favori Anime: Rurouni Kenshin, Slam Dunk, One Piece

Bende Chrome daki simge yok :S ne yapmam lazım?
DN: Zaten reklamlar bende varmış eyv:D
En son Z.K tarafından 21 Ara 2013 00:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Z.K yazdı:Bende Chrome daki simge yok :S ne yapmam lazım?
Reklamlar gözüküyorsa sende bir şey yapmana gerek yok hacıt. Gözükmüyorsa yapacaksın bunu.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
uchiha izuna
Favori Manga: Naruto, Bleach, One Piece, Fairy Tail, Shingeki No Kyojin, Hellsing, The Breaker
Favori Anime: One piece, Naruto, The Last Airbender, Bleach, DeaTh Note, Fairy Tail, Shingeki No Kyojin, Hellsing

Bağış yapamıyorsan bunu yapacaksın en azından. Site su ile çalışmıyor hesabı. Ya bide bir şey sorabilir miyim?. Türkcraft'ta manga okurken sayfaya her tıkladığımda yeni sekmede reklam açılıyor. Bir bilginiz var mı bu konuda?
Resim
BOK ALTIN OLSAYDI, FAKİRLER GÖTSÜZ DOĞARDI.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

uchiha izuna yazdı:Bağış yapamıyorsan bunu yapacaksın en azından. Site su ile çalışmıyor hesabı. Ya bide bir şey sorabilir miyim?. Türkcraft'ta manga okurken sayfaya her tıkladığımda yeni sekmede reklam açılıyor. Bir bilginiz var mı bu konuda?
3 saatte iki kez açılıyorum kardeşim. Her tıkladıgında açılmaz.
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Ben Chrome kullanıyorum ve bende o işaret gözükmüyor.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

engweng yazdı:Ben Chrome kullanıyorum ve bende o işaret gözükmüyor.
Sitelerdeki reklamları görüyorsan problem yok kanka.
Kullanıcı avatarı
crayz88
Coder
Coder
Favori Manga: Naruto
Bleach
Favori Anime: Naruto
Bleach
Devil May Cry

Adblock bazı web sitelerindeki sinir bozucu reklamları engellemek için geliştirilmiş bir tarayıcı eklentisidir. Normalde tarayıcı üzerinde var olan bir uygulama değildir. Tarayıcı ayarlarında eklenti kısmından kaldırılabilir.

Edit : Bu arada yeni ana sayfa tasarımı güzel olmuş. Lazım olursa tasarım kodlamasında yardımcı olurum(Bağış niyetine).
En son crayz88 tarafından 21 Ara 2013 17:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Diabolus Ipsum Amans yazdı:
engweng yazdı:Ben Chrome kullanıyorum ve bende o işaret gözükmüyor.
Sitelerdeki reklamları görüyorsan problem yok kanka.
Hayır reklamlar gözükmüyor :dry: .

Edit:Tamam şimdi oldu.Crayz88'nin dediğini yapınca oldu.Teşekkürler!Sorun çözüldü :laugh: .
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

crayz88 yazdı:Adblock bazı web sitelerindeki sinir bozucu reklamları engellemek için geliştirilmiş bir tarayıcı eklentisidir. Normalde tarayıcı üzerinde var olan bir uygulama değildir. Tarayıcı ayarlarında eklenti kısmından kaldırılabilir.

Edit : Bu arada yeni ana sayfa tasarımı güzel olmuş. Lazım olursa tasarım kodlamasında yardımcı olurum(Bağış niyetine).
KArdeşim bize bugüne kadar kim kodlamada yardım ederim destek olurum dediyse kaçtı gitti... Bu yüzden artık böyle şeyler pek inandırıcı gelmiyor biliyor musun. Rica minnet bişiler yaptırıyoruz insanlara.

“Duyurular” sayfasına dön