Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurK Skype Grubu ve MangaTurk Geyik Grubu

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
landonxxx
Favori Manga: tenjho tenge,Şekerkız candy
Favori Anime: devil my cry,tenjho tenge,şeker kız candy

Nasıl katılıyoruz bu gruplara bir mübarek yardım etsin:D.Msn grubu gibimi,yoksa herkes birbirinimi ekliyo ne iş anlamadım :D.
Resim
Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.
Favori Anime: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko

landonxxx yazdı:Nasıl katılıyoruz bu gruplara bir mübarek yardım etsin:D.Msn grubu gibimi,yoksa herkes birbirinimi ekliyo ne iş anlamadım :D.
İkametgah adresi,en fazla üç aylık elektirik faturası ve üç adet vesikalık ile celebhole gidiyorsun.O belgelerini doğrular ise dr.m e gidiyorsun.Giriş işlemlerin başlıyor panpa :evil: :evil:
Resim
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

[email protected] gruba katılmak isteyenler eklesinler.
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Kayya
Favori Manga: Bleach, Naruto
Favori Anime: Bleach, Naruto

Acaba benide alabilir misiniz ? Konuşacak birilerini arıyorum. Bazı şeyler danışmam lazım. Fakat konuşacak kimsem yok :dry: Özel bi durum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Sobetim tatlı, yanağımda'da benim var. Ekleyiniz, muhabbet de ederiz, geyik'de yaparız, Ciddi olacağım, ağırlığımı koyacağım yeri'de bilirim. nakamaperson. Şu kullanıcı adından kurtulamadım.

Edit :200 Mesaj sınırı varmış, Sınırı geçince, Muhabbet edecek arkadaşların grubuna katılmak isterim, M.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas
Favori Anime: Bleach, Claymore

Kayya yazdı:Acaba benide alabilir misiniz ? Konuşacak birilerini arıyorum. Bazı şeyler danışmam lazım. Fakat konuşacak kimsem yok :dry: Özel bi durum.
Ozel bir durumu grupta konusmak istiyormusun cidden o.o konusulacak birilerinden cok takilacak bi yerler oluyo bu gruplar.
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Vay be ne kadar zaman geçmiş. Grup hala aktif katılmak isteyen bana ö.m. atabilir.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

İki gruba'da dahil olmak istiyorum.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Ekleyin benide
skype adresim: azazel5252
Concord