Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bölüm Modaratörü Alımları

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

One Piece, Naruto ve Bleach Bölümlerine Bölüm Modaratörleri alınacaktır. Her bölüme ayrı Bölüm Modaratörü alınacak olup kişilerin forum davranışları ve konu hakkında bilgileri göz önünde tutularak seçim yapılacaktır.

Bölüm Yetkileri

1_ Genel Modaratörler gibi Banlama yetkisi bu Modaratörde yoktur,

2_ Bu Modaratör, Başlıklarda söz sahibidir, başlığı silebilir, değiştirebilir, sabit hale getirebilir.

3_ Bölümler, Konaha, Grandline ve Soul Society şeklinde ayrılmıştır, Bu bölümlerdeki dört kısmıda (Manga, Anime, Genel ve Anket) kontrol edebileceklerdir.

4_ Bu Modaratör, Admin ve Genel Modaratörlerin denetimine bağlıdır, onlardan aykırı davranamaz.

5_ Uçan Spagettiler, Grafikerler ve Uploaderlerin Modaratör olmak için başvurmalarında bir sakınca yoktur.

6_ Bölüm Modaratörleri Uçan Spagetti olmaya doğrudan hak kazanır, Banner ve rütbe alma hakkına da sahip olurlar.

Bölüm Modaratörünün Yapması Gerekenler

1_ Genel olarak konu dışı bölümünde görünen, Küfür ve ağır argo tabirleri, engellemeye ve bu gibi durumları minimuma indirmeye çalışmalıdır.

2_ En çok mesaj atılan bölümleri kontrol eden bir modaratör olacağından, aktif olmakla yükümlüdür.

3_ Bölümlere konulmuş kuralları sıkı sıkıya takip etmeli, kurallara uymayanları uyarmalıdırç

4_ Kurallara uymamakta ısrar edenleri, bana veya diğer modaratörlere özel mesajla bildirecektir biz gereken uçuş biletini hazırlarız.

5_ Yeni Manga anime bölümü geldiğinde, eski başlıklar kilitlenmeli, sabit başlıktan alınmalı yeni anime ve manga bölümü sabit başlığa getirilmelidir. Bunu düzenli olarak yapmalıdırlar.

Başvuracak Kişiler

1_ Her arkadaş sadece bir Bölüm Modaratörlüğüne başvurabilir.

2_ Başvurular bu başlığın altına yapılacaktır.

Hangi Bölüme Başvurduğu:
Gerçek Adını Soyadını,
Yaşını
Neden bu bölüme Mod olmak istediğini
Yapmak istediklerini, yapacaklarını, planlarını
Daha önce bir Modluk yapıp yapmadığını:
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Bölüm : Bleach
Ad Soyad : Emre Gökden

Neden : Bleachi sürekli takip ederek seriye hakim olduğumu düşündüğüm için.Bleach tartışmalarının tamamını okurum.

Yapacakları : Kurallara bağlı kalmak ve serinin terimlerine uygun düzeltmeler yapmak.

Modluk : Yaptım. Eskiden animekolik forumunda.
En son Millennium Wizard tarafından 30 Eyl 2012 12:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Modaratör olmak istediğim bölüm: Naruto Genel

Ad, Soyad: Hakan Ataselim

Yas: 20

Neden Bu Bölüme Mod Olmak İstediğim: Naruto hakkinda bilgim diğer serilere göre fazla olduğunda ve tercihim bu yönde.

Yapmak istediklerim:Öncelikle konu kirliliğini düzeltmek ve en az seviyeye ulaştırmak.Konu başlığında saygı-seviyeyi olağan düzeyde tutmak.Trollemenin önüne geçmek.

Modaratörlük geçmişim: 1- cs-oyunu.com(5 ay süreli-devam etmiyorum)
2- eskilerpro.com(1 ay süreli-devam etmiyorum)
3-iddaalikupon.com(1 ay süreli-halen aktif mod'luk yapmaktayim)
En son Haqoua tarafından 28 Eyl 2012 14:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

Hangi Bölüme Başvurduğu:One Piece
Gerçek Adını Soyadını:İrfan Çeçen
Yaşını.17
Neden bu bölüme Mod olmak istediğini:Sadece bu topiği takip ediyorum.Bu forumda yetkili olmak gerçekten çok isterim.
Yapmak istediklerini, yapacaklarını, planlarını:Düzeni sağlamak zaten yükümlülük olduğundan forumu daha canlı yapmanın yollarını arayacağım...
Daha önce bir Modluk yapıp yapmadığını: Klanlar.org'da oynanan oyunda Hanedan klanında 1 yıl süreli forum modu oldum... Sayılır mı bilmem ama MMORP oyunlarda da 1 yıl kadar GM olmuşluğum var.. İkisindede bitmesinin nedeni klanın/oyunun kapatılması...
En son İkarus tarafından 27 Eyl 2012 17:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

3_ Konu Dışı Bölümü Modaratörünün bu yetkileri, Salon, Güncel Haberler, Sanat Köşesi, Bilgisayar ve Teknoloji, Oyun, Resim Fıkra Paylaşım Alanı ve Mangatürk Pazarını kapsar
Arkadaşlar anlamış olabilir ancak bu kısım düzeltilirse daha iyi olur kanısındayım.
1_ Her arkadaş sadece bir Bölüm Modaratörlüğüne başvurabilir.
Bu kısım benim için geçerli değilse Grand Line kısmı için moderatörlük talebimi bildirebilir miyim?
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Hangi Bölüme Başvurduğu: Naruto

Gerçek Adını Soyadını: Tolga Kurt

Yaşını : 22

Neden bu bölüme Mod olmak istediğini : Güncel olarak baştan itibaren takip ettiğim tek manga. Bu yüzden bu bölüme daha iyi bir mod olabilirim diye düşünüyorum. Ayrıca gözüme çarpan bazı sebepler var onları da aşağıda belirteceğim.

Yapmak istediklerini, yapacaklarını, planlarını : Forumu takip ettiğim son zamanlarda bu bölümdeki mesaj kalitesi oldukça düştü diye düşünüyorum. Ve offtopic acayip fazla oluyor. Dediğim gibi konudışı konuşmların önüne geçmek, mesaj kalitesini artırmaya çalışmak yapmak istediğim şeylerin başında geliyor. Ayrıca site için de güzel bir fikrim var onu ismail e söyledim olur mu bilmem. Olursa bana göre mesaj kirliliğinin bir nebze olsun önüne geçilebilir. Tabi o konuda karar yönetimin ve adminin.

Daha önce bir Modluk yapıp yapmadığını: Daha önce modluk yapmadım.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Hangi Bölüme Başvurduğu: Naruto
Gerçek Adını Soyadını: Muhammet
Yaşını: 17
Neden bu bölüme Mod olmak istediğini: Bölüm başına 192740127 tane mesaj düşüyor, ve 5 mesajdan 2'si offopic. Adam akıllı yapılan yorumları toplasan bir elin parmaklarını geçmiyor maalesef.
Yapmak istediklerini, yapacaklarını, planlarını: Offtopic ve argonun bokunu çıkaranlarla ilgilenmeyi planlıyorum. Zaten o bölüm de bu ikisinden muzdarip.
Daha önce bir Modluk yapıp yapmadığını: Yaptım.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
M4ch3t3
Favori Manga: One Piece,
Beelzebub, Fairy Tail,
Hellsing, Death Note,
Veritas
Favori Anime: One Piece,
Dragon Ball, Fairy Tail,
Code Geass, Clannad
After Story, Death Note,
Toradora!, Angel Beats!,
Ano Hi Mita Hana no Namae
wo Bokutachi wa Mada
Shiranai, Bakemonogatari,
Steins;Gate, Tengen Toppa
Gurren Lagann, Hyouka,
Bakuman, Fullmetal Alchemist
Brotherhood, Durarara!!,
Shingeki no Kyojin

Hangi Bölüme Başvurduğum: Grand Line-One Piece
Gerçek Adım ve Soyadım:Ege
Yaşım:20
Neden bu bölüme Mod olmak istediğim:Genel olarak yazmaktan ve okumaktan en çok zevk aldığım serinin topiği olduğundan dolayı, bu bölüme aşırı bir ilgim bulunuyor.Seri hakkında bilgimin yeterli olduğunu düşünüyorum bu nedenle nerede ve nasıl müdahile de bulunacağımı, kimi nasıl uyaracağımı tam anlamıyla kestirebilirim.
Yapmak istediklerim, yapacaklarım, planlarım:Şuan için kafamda özel bir plan dahil değil.Üyelerin isteklerine ve nabzına göre, topiğin kalitesini ve öz bilgisini arttırabilecek her türlü hareketi gündemime alıp, bunları uygulamak isterim.
Daha önce bir Modluk yapıp yapmadığım:Biri 8 ay biri 15 ay olmak üzere 2 ayrı sitede adminlik ve 2 ayrı sitede kısa zamanlı (4-5ay) moderatörlük yaptım.Adminlik ve modluk yaptığım siteler genel itibariyle film ve dizi upload siteleri ve öğrenci siteleriydi.Kişisel sebeplerden dolayı 2 yıla yakındır bıraktım tüm bunları.Şuan güncelde yaptığım bir yer bulunmamaktadır.

İyi seçimler
M4ch3t3
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Hitman
Favori Anime: .

Hangi Bölüme Başvurduğu : Naruto

Gerçek Ad : İbrahim Karaca

Bu Bölüme Başvurmasının Sebebi : Naruto başlığı forumun en boş , saçma sapan , troll , offtopic yorumlarla dolan başlığı . Bunu bir nebze de olsa engellemek isterim. Ayrıca Naruto modluğu muhtemelen en zoru olacağından ve benim online olma sürem bu zorluğu aşmama müsait olduğundan bunu istedim.

Yapmak İstedikleri , Amaçları : Konu dışı mesaj atanları , argoyu abartanları , trollukte sınır tanımayanları , gereksiz yere polemik yaratıp tartışma çıkaranları tespit edip özel mesaj yoluyla uyardıktan sonra devamı halinde modlara bildirmek ve konunun temizliğini sağlamaya çalışmak. Zaten üstte saydığım şeylerden içeren yorumları gördüğü zaman modlara bildiren bir üyeyim , mod olursam eğer bunu daha dikkatle yapmaya devam edeceğim .

Daha Önce Moderatörlük Yapıp Yapmadığı : Hayır yapmadım.
En son Hitman tarafından 28 Eyl 2012 15:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Bide buna başvuralım.

Hangi Bölüme Başvurduğu: Konoha-Naruto
Gerçek Adı: Tayyar (entellektüel nedenlerim olduğu için soyadımı vermiyorum.)
Neden bu bölüme Mod olmak istediğini: Açıkçası, her ne kadar liseler açılmış olup liseli nüfusunda gözle görülür bir düşüşte olsa, Naruto topicli konular, trollenmeye fazlasıyla müsait oluyor. Elimden geldiğince bu konuda yardımcı olmak istiyorum. Ayrıca her ne kadar manga konularına uzun zamandır yorum yazmasamda(topicleri takip etmesemde(naruto)) narutoya eğilebileceğimi düşünüyorum.
Yapmak istediklerini, yapacaklarını, planların: Şak diye bunu yapıcam, şunu yapıcam diye bişey yok. Yetkilerimin elverdiği kadarınca talebinde bulunduğum konuyu düzeltmeye çalışıcam.
Daha önce bir Modluk yaptın mı?: Yapmadım.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kilitli

“Duyurular” sayfasına dön