Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bölüm Modaratörü Alımları

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

Hangi Bölüme Başvurduğu: Bleach
Gerçek Adı üSoyadı: Gökhan
Yaşı: 27
Neden bu bölüme Mod olmak istediği: Özellikle Bleach kısmında başkalarının ne yazdığına dikkat ediyor, biri konu dışı veya hakaret içerikli mesaj yazmışsa ve henüz kimse de uyarmadıysa onu zaten uyarıyorum. Rutinimde yaptığım bir işi daha ciddi ve özenli bir şekilde de yapabileceğime inanıyorum. Bir de Bleach forumundan çok banlık adam çıkıyor, bunu minimize etmek istiyorum.
Daha önce bir Modluk yapıp yapmadığı: Yok
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Collector, kural belli bir bölüm modaratörü diğer bölümü talep edemez, söz ettiğin yerde düzeltildi.

Muaet, Yaptıysan nerede yaptığınıda söylersen memnun oluruz, yazacak arkadaşlarda nerede ne yaptıklarını belirtsinler, ayrıca.
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Koskoca one piece bölümüne bir kişimi başvurmuş, vay arkadaş. boktan naruto/bleacha bir sürü kişi. cidden insanlıktan pek umudum kalmadı.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Hitman
Favori Anime: .

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Koskoca one piece bölümüne bir kişimi başvurmuş, vay arkadaş. boktan naruto/bleacha bir sürü kişi. cidden insanlıktan pek umudum kalmadı.
Abi One Piece bölüm modluğu zaten kolay iş. Herkes seviyeli düzgün yorumlar yapıyor. Gayet nezih bir mekan. Asıl Naruto - Bleach modluğu yapmak zor , o yüzden daha cazip geliyor :laugh:
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Kafamda hemen hemen kimin hangi bölüme mod olacağını belirledim. Başka başvuran yoksa eğer, cuma günü moderatörleri açıklayacağım.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
owlcityugur
Favori Manga: Naruto,One Piece,Beelzebub
Favori Anime: Naruto,One Piece

Uzun zamandır foruma girmiyorum. Şansımı deneyeyim.
Hangi Bölüme Başvurduğu: One Piece
Ad:Uğur Esef
Neden bu bölüme Mod olmak istediğini:Forumda en sevdiğim yer One Piece topiği.Ayrıca diğer yerlere pek ilgim yok. OP her zaman en iyisidir.
Yapmak istediklerini, yapacaklarını, planlarını: OP forumunda fazla trolleyen olmuyor.Ama bazı mesajlarda bana yanlış geliyor.O yüzden ilk amacım düzeni bozanları forumdan göndermek.
Daha önce bir Modluk yaptın mı?: Yapmadım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Tek tek açıklama kararı aldım moderatörleri.

m4ch3t3 = One Piece bölüm moderatörü olmuşturç Kendisine hayırlı olsun. Diğer adaylar neden olmadı ya da neden seçmediğime gelince, One Pice bölümüne başvuran diğer kişiler bu adamın kalitesinde değiller. Adam konulara hakim, tavırları ve uslubu güzel.

İsterse turuncu rengi, isterse spagetti rengini kullanabilir kendisine yeni tag ve banner atanmayacaktır. Spagettiler moderator olunca böyle şeylerle uğraşamayacağım kusura bakmasınlar.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Hokage_ Minato Naruto Bölümü moderatörü olmuştur. Duruşu sakinliği tavırları ve yaşı itibariyle gelen olgunluk yüzünden onu seçtim. Naruto bölümüne bir möderatör daha alacağım onuda yarın açıklayaağım.
Muat kardeşim, sen hem spagetti hem grafikersin bi dur olm her şeyi oldun sitede git grafikerlik yap adamı hasta etme. Sen direk elendin :D Diğerlerini düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Diabolus Ipsum Amans yazdı: Muaet kardeşim, sen hem spagetti hem grafikersin bi dur olm her şeyi oldun sitede git grafikerlik yap adamı hasta etme. Sen direk elendin :D Diğerlerini düşünüyorum.
Peki, diğer adaylara başarılar o halde.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
ULgen
Favori Manga: Naruto, One Piece
Favori Anime: Naruto, Bleach, One Piece, Darken Than Black, Bakuman, İchiban Ushiro no Daimaou, Hagure Yuusha no Estetica

Uzun zamandır foruma giremiyordum. Stajdır okuldur derstir ama adapte oldum şimdi daha rahat takılabilirim. Eskisi gibi forumda daha aktif olacağıma inanıyorum.

Hangi Bölüme Başvurduğu: Konoha
Gerçek Adını Soyadını: Anıl
Yaşını:18
Neden bu bölüme Mod olmak istediğini:Mangayı okumayı sevdiğim kadar en azda bu bölümdeki yorumları okumayı seviyorum zaten yaptığım birşey. Neden çorbada tuzum olmasın diyerekten adaylığımı açıklıyorum.
Yapmak istediklerini, yapacaklarını, planlarını: Konoha bölümünü daha refah bir yer haline getirmeye çalışcam. En önemlisi de küfürü elimden geldiğince önlemeye çalışacam.
Daha önce bir Modluk yapıp yapmadığını:Daha önce modluk yapmadım.
► Spoiler Göster
Kilitli

“Duyurular” sayfasına dön