Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Manga Okuma Sitelerimizin Kapatılması Hakkında

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Eh, böyle bir yazıya nasıl başlanır ki.

Değerli dostlar, ta narutoturk.com zamanından beri açık olan, turkcraft.com ve mangaoku.net sitelerimizi son aldığım kararla kapatmak zorunda kaldım.
Bu sitelerimizin kurulmasında ve yapımında emeği geçen her dostuma tekrar tekrar teşekkür ederim. Maddi ve manevi anlamda bir çok dostumuz arkadaşımız yanımızda oldu, destek oldu ilerlemize yardım etti.

Geldiğimiz bu noktada en basit ve temel sorunumuz siteleri güncelleyebilecek arkadaşımız olmamasıydı. Diğer tüm siteler ekip halinde çalışırken, tek başıma bu işe ayıracak zamanı malesef bulamadım.
İkinci nokta ise teknik problemler ve hayalimdeki bir yerin olamamasıydı. Yani ben manga okuma sitelerimizi daha güzel, daha stabil daha bir hayali sohbet ortamlı forumla entegre giden bir yer olarak düşünmüştüm. Fakat bu düşüncemi hayata geçirecek bir webmasterimiz asla olmadı. Sağolsun bize yardım eden bir çok programcı, yazılımcı dostumuz vs oldu. Fakat yeterli değildi.

Bireysel olarak çabalarımı bir yere kadar gelebildim. Uzun zamandırda siteleri güncelleyemedim hayalimdeki değişiklikleri yapamadım. açıkçası maddi olarakta epeyce zorlandım bu aralar. O yüzden en azından bir ekip kurana düzenli bir plan olana kadar siteleri kapatmam gerekti dostlar.

Bugüne kadar bize destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Hepinizi seviyorum. Forumumuz üzerinden dostluğumuz arkadaşlığımız sohbetimiz devam edecek. Lütfen üye olup bizimle birlikte eğlenin.

Teşekkürler.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Hey gidi o efsane güncelli seneler neydi öyle. Güncel yazıları için takip ederdim sırf, forumada yine o vesileyle kayıt olmuştum 2010 veya 11 yılıydı.

Üzücü bir durum, umarım bu bir sıçrama noktası olur.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
carnivore86
Favori Anime: Dragon Ball

Üzüldüm. Özellikle diğer sitelerin yayınlayamadığı serileri okuyordum sizden. Güncelleme yapmasanız bile devam etmenizi isterdim. Umarım geri açarsınız bir gün...
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Şu ana kadar ki tüm emeklerin için teşekkürler İsmail Abi. Umarım bir gün yeniden açılabilir siteler.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Sağlık olsun. Belki bir gün yeniden site eski günlerine kavuşur.
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Tadıyla tuzuyla çok zaman geçirdiğim bir yerdi ama malesef her şeyin bir ömrü var. Emeklerin için teşekkürler, İsmail. Pek çok anıya sahiplik etti, bu durum üzücü olsa da burada yaşanılanları iyi bir şekilde hatırlamalı.
► Spoiler Göster
En son Celebhol tarafından 26 Şub 2019 22:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Geçmiş olsun.. En azından son ana kadar savaşılmış oldu. Kalan sağlar sizindir/bizimdir.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Celebhol yazdı: 11 Şub 2019 18:13 Tadıyla tuzuyla çok zaman geçirdiğim bir yerdi ama malesef her şeyin bir ömrü var. Emeklerin için teşekkürler, İsmail. Pek çok anıya sahiplik etti, bu durum üzücü olsa da burada yaşanılanları iyi bir şekilde hatırlamalı.

Bir zamanlar bilge bir insanın dediği gibi.
► Spoiler Göster
Gözümden yaş geldi yahu. Bir kızın emekleri önemli mustafa. Asla geri gelmez. :D
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Elimden gelen her şeyi yaptım. Olurda bir gün adam akıllı ilgilenecek bir ekibimiz olursa sağlam olursak neden olmasın.

Öncelikle iyi bir web developer lazım bize ama. :)

“Duyurular” sayfasına dön