Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Manga Okuma Sitelerimizin Kapatılması Hakkında

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 12 Mar 2020 18:37
carnivore86 yazdı: 12 Mar 2020 18:10 Mangatr de kapandı gibi. Hiç site kalmadı. Mangaoku ve Turkcraft'ı son kapattığınız halde bile açsanız, çok kişi faydalanır...
Açacaklar orayı geri merak etme.

Edit:Ortada büyük bir sıkıntı varmış. Sözlükte dönen muhabbet pek hoş değil.

https://sozluk.manga-tr.com/title.php?id=118&page=1
Adminin açıklamasına göre tüm verileri kaybetmişler. Geri getirmeye çalışıyorlarmış. Yani öyle basit bir şey değil.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Outlaw yazdı: 13 Mar 2020 01:08
_[Emre]_ yazdı: 12 Mar 2020 18:37
carnivore86 yazdı: 12 Mar 2020 18:10 Mangatr de kapandı gibi. Hiç site kalmadı. Mangaoku ve Turkcraft'ı son kapattığınız halde bile açsanız, çok kişi faydalanır...
Açacaklar orayı geri merak etme.

Edit:Ortada büyük bir sıkıntı varmış. Sözlükte dönen muhabbet pek hoş değil.

https://sozluk.manga-tr.com/title.php?id=118&page=1
Adminin açıklamasına göre tüm verileri kaybetmişler. Geri getirmeye çalışıyorlarmış. Yani öyle basit bir şey değil.
Site geldi ama veriler patates olmuş.
carnivore86
Favori Anime: Dragon Ball

Rica etsem, mangaoku ve turkcraft da bulunan seri arşivini paylaşabilir misiniz? Çoğu şey maalesef bulunamıyor. Özellikle Dragon Ball çevirileri başta olmak üzere. Kendi çevirileriniz ve site arşivindeki diğer serileri paylaşırsanız çok sevindirirsiniz.
Kullanıcı avatarı
McMaster
Favori Manga: Air Gear
Favori Anime: Gintama

seriler için mega klasörler oluşturabilir misiniz açılmasa bile indirme linkleri olursa yine de okunur seriler.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Arkadaşlar o tarz işlere zamanım yok :)
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
carnivore86
Favori Anime: Dragon Ball

Müsait zamanda biraz yapsanız harika olurdu. Kayıp seri var baya. Elinizdekileri müsait zamanda paylaşırsanız, en azından eksik bölümleri tamamlayan ekipler çıkacaktır bazı serilerde.
Kullanıcı avatarı
McMaster
Favori Manga: Air Gear
Favori Anime: Gintama

Bir ekip kurabilirsiniz. Alternatif yükleme yerlerine yüklesinler isterim. Güzel serileriniz mevcuttu. İyi günler.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Keşke tekrar açılabilse. Bence el ele verip bir şekilde yapabiliriz. İnternet hızım ortalamanın baya üstünde. İndirilmesi, yüklenmesi gereken şeyleri ben yapabilirim mesela. Ya da farklı bir konuda yardım gerekiyorsa dünden hazırım ben.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Birkaç yıl önce denedik ancak pek randıman alamadık. İşi bırakıp kaçmayacak bir ekip görmeden tekrar başlamamız zor.
Resim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Çevirmenlik yapacak kadar ingilizcem yok. Gerekirse konuşma balonları temizlerim, indirme-yükleme yaparım. Yani yardımım dokunacak her şeye varım ben. 7-8 yıldır üyeyim ve güzel zamanlar geçirdim Mangatürk sayesinde. Bırakıp kaçmam da. Dediğim gibi ben her türlü yardıma varım.
Resim

“Duyurular” sayfasına dön