Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Türkanime.Tv Dergi İçin Yazı

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Arkadaşlar Turkanime.Tv dergi hazırlıyor, bizden de eğer yazabilecek olursa, manga tanıtımı haber falan istediler.
Yazabilecek olan arkadaş varsa, herhangi yeni bir manganın tanıtımını ya da haberini yapıp göndersin, kendilerine ileteyim. Sizin adınıza yayınlanacak, çorbada sizin de bir tuzunuz olur.

Jagaaan, DR stone falan yeni seriler bunlar olabilir mesela.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Pişşt yok mu la kimse?
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Concord
Favori Anime: ..

Yazar olarak ilkokuldan bile adam alan bir siteye bizden adam yollarsan, söver sana sadece abi. Malesef türkanime tekelinin boş içerik üretiminden dolayı zaten yarak kürek olan anime manga kitlesi iyice eşek leşine döndü. Bizim tayfadan birinin oraya gidip yazı yazdığını düşününce bir yüzüm ekşiyor açıkçası.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Concord yazdı: 23 Tem 2017 17:07 Yazar olarak ilkokuldan bile adam alan bir siteye bizden adam yollarsan, söver sana sadece abi. Malesef türkanime tekelinin boş içerik üretiminden dolayı zaten yarak kürek olan anime manga kitlesi iyice eşek leşine döndü. Bizim tayfadan birinin oraya gidip yazı yazdığını düşününce bir yüzüm ekşiyor açıkçası.
Adamların herkese kapısı açık hacı. :lol:

Resim
Concord
Favori Anime: ..

Anime çizgi film değildir ve yeniler için başlangıç listesi gibi yazıları vardı bunların. Hele anime çizgi film değildiri yazan arkadaş ilkokula giden bir bebe çıktı.

Hukuk var diye yazmıştım adminlerine ayıp değil mi size yakışır mı diye. Verdiği cevap bize yakışır mivalindendi. 15-16 yaşımda mal gibi sitelerinin kalitesi yükselsin diye anime eleştirisi ve rehberler yazıyordum. O sıralar yılın en iyi yorumcusu,içerik üreticisi falanda seçmişlerdi beni mutlu olmuştum vay be kaliteye önem veriyorlarmış diye.

Şimdi dönüp bakıyorumda benim 15 yaşımda yazdığım yazıyı yazan adam yok sitelerinde durumları feci durumda. Benim gibi mal olupta bu beş para etmez heriflere bizden biri gidip yazı yazmasın diye söylüyorum. Forumuna yorum dahi yazmasın aq deli olursunuz sadece.

İngilizcesi olan rahat tabi, dur oturayımda kaliteli sohbet çevireyim isteyince gidiyor adam akılı bir foruma sohbetini ediyor. Bizim elimizde türkanime gibi tekeleşmiş bir oç. Korsanfan gibi mal dolu bir site. Mangatürk gibi aslında kaliteli olsada artık miladı dolmuş bir site var. Şimdi diceksiniz seni ne geriyor aq, işine bak. Öyle olmuyor işte malesef, belirli bir hobiye gönül verince, o hobiye gönül veren insanlarında kaliteli olmasını istiyor insan. Bu kaliteyi sağlayanda genelde bu tarz sitelerdir. Kaliteli içerik üretir, insanları bilgilendirirler. Geekyapar vesayrenin yaptığı gibi. Bunlar dergi çıkarıyor yazarların yarısı ilkokulu diğer yarısı yetşkin görünümlü ilkokulu. Haber sitesi çıkarıyorlar yine aynı rezilik. Forumları var, ay natsu mu beni sikse, grey mi muhabeti dönüyor. Ulan biz myanimeliste kalitesiz derdik, bunların yanında myanimelist ilah mk. Birde tekel oldu piçler baya. Anaları, babaları ölsün istiyorum. Bir kahve dolusu kekonun tecavüzüne uğramasını istiyorum piçlerin o derece.
Resim
galeme
Favori Anime: .

.
En son galeme tarafından 03 Eki 2018 16:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Türkanime.Tv nere la ?

Geekyapar vs kıvamında bir yer ise zaten değmez vakit ayırmaya.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

galeme yazdı: 23 Tem 2017 20:59 Bu ne böyle? O yazıyı yazanın beyin kemikciğini sikim.
O yazıyı ve okunma sayısını görünce üzüldüm mk.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Güzel yazmış çocuk ehuehuehuehue.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

redstak yazdı: 24 Tem 2017 08:47
galeme yazdı: 23 Tem 2017 20:59 Bu ne böyle? O yazıyı yazanın beyin kemikciğini sikim.
O yazıyı ve okunma sayısını görünce üzüldüm mk.
Bu yazıldığı gün alınan bir fotoğraf. 10.000'i görmüştür şimdi. :lol:

“Duyurular” sayfasına dön