Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk YSK

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Seçime İtirazlar Buraya :laugh:
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Pinco
Capsci
Capsci
Favori Manga: Tenten
Favori Anime: kurtlar vadisi pusu

Loki ile Sodakazam berabere kaldılar gibi görünüyor.Koalisyon kurarak ikisinin de yönetime girmesi gibi bir durum söz konusu olabilir mi?
Resim
Reinalce
Favori Anime: Yok kardeşim, yok.

Yav ben Sodakazam yazmışım. Açıkça belirtmişim neden geçersiz sayılmış? Beowulf75 olarak oy verdim.

Hayır, ne eksik onu bile anlayamadım, kavrayamadım yani.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Panpa değişen oylar sayılmıyor mu? :D
Kullanıcı avatarı
Nero
Favori Anime: mssh

Oyumu 2 3 gün önce Sodakazam'a çevirmiştim tabloda oyumun kaşarda gözükmesi garip :D
Kullanıcı avatarı
Arang
Favori Manga: Akatsuki no Yona
Favori Anime: Kamisama Hajimemashita
Kaichou Wa Maid-Sama
Hataraku Maou-sama!
Tonari no Kaibutsu-kun
Kuroshitsuji
Higashi no Eden
Shingeki no Kyojin
Angel Beats
Durarara!

oylama bitti mi ya, kullanacaktim ben oy :whistle:
"İyi kalpli olmak, mükemmel olmaktan daha iyidir."

H. Jackson Brown
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Sodakazam ciddi bir sekilde secimlere katilip mod olduktan sonra mangaturku gelistirmek icin cabalasaydi ben de oyumu ona atacaktim. Yalniz kendisinin de belirttigi gibi yok oyle bir olay. O yuzden secilecek olan modun Loki olmasindan yanayim vaatleri uzerine.

Konu: MangaTürk Chat
Sodakazam yazdı:Yahu benim seçim olayını tasaga vurduğumu anlamak için aynstayn olmaya gerek yok ki.
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Bana oyunu Sodakazam'a ver Quasar'a tepkini göster dedilerdi biliydim böyle olacağını.
Konu Dışı
Bu arada Uğur offtopick yapmıyo musun? Burası propaganda yeri mi :)
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Benim oy niye geçersiz ? Ben gidip şuna verin buna vermeyin gibi propaganda yapmadım. Oy vermek için son tarih gibi birşey başta belirtmediğin için ben oyumu son anda kullanmaktan yana karar kılıp sen konuyu kitleyince apart topar, bende oyumu kullandım. Seçimlerde bile gidip son 5 dk kala oy kullanmış bi adamım ben.

O yüzden oyumun geçerli sayılmasını, Lokinin modluğunun ilan edilmesini talep ediyorum. Ayrıca nickim BARBAR değil, Barbar :whistle:
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Barbar yazdı:Benim oy niye geçersiz ? Ben gidip şuna verin buna vermeyin gibi propaganda yapmadım. Oy vermek için son tarih gibi birşey başta belirtmediğin için ben oyumu son anda kullanmaktan yana karar kılıp sen konuyu kitleyince apart topar, bende oyumu kullandım. Seçimlerde bile gidip son 5 dk kala oy kullanmış bi adamım ben.

O yüzden oyumun geçerli sayılmasını, Lokinin modluğunun ilan edilmesini talep ediyorum. Ayrıca nickim BARBAR değil, Barbar :whistle:
10 gün süresi vardı oy olayının 10 gün içinde kullanılması gerekiyordu. Ben konuyu kilitledikten sonra olan oyları saysam zaten darkwandererin de oyu var fakat o etik olmaz.

İtiraz geçersiz.

Koalisyon olmaz, tek mod lazım.

Değişen oyların bir kısmnını tarihine baktım, bir kısmı da uygun değildi zaten. Adam son gece oy değiştirmiş. Aslında değişen tüm oylarıda yok sayabilirdim.

Seçimin kazananı kaşar oldu bence hahahhaa. :laugh:
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

“Duyurular” sayfasına dön