Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Genel Mod Seçimi Oylaması

Forum haberleri, yardım temalı bildiriler hepsi burada!
Kullanıcı avatarı
.^.sharingan.^.
Favori Manga: Berserk-Vagabond-One piece-One Punch Man, liar game.
Favori Anime: GİNTAMA-Shingeki no Kyojin-Hagane no Renkinjutsuş.

Aykırı bir davranışını gormediğim ve mod olmayı hakettiğini düşündüğüm için oyumu LOKİ'ye basacaktım; fakat gorunen o ki bir faydası olmayacak. bu yüzden oyum, genel olarak manga ve anime'ler hakkında bayağı bilgisi olan ve okuduğum birçok manga çevirisinde emeği bulunan SODAKAZAM'a kayıyor.
Resim
Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
Concord
Favori Anime: ..

► Spoiler Göster
Hep aynı tipte kişilerin mod olmasının mantığı yok ki. genel mod ve admin olsun fikir çeşitliliği olmasın. Bir ara clebhol vardı düşünce olarak farklı olan hani mesela daha 2-3 mesajdan sınırsız yiyecek bir white mouse diye bir üyeyi 50 kere dayanaksız yazdığı halde 1-2 hafta başka sebeplerden banlayan bir düşünceye sahip mod değildi. Veya sırf kişisel olarak kavga etti diye adama bak uyarıyoruz tepemize çıkıyor pezevenk tavrında bir moda değildi. O gidince mod tipleri de bazı olaylardan sonra değişti Şu an elde aktfi olarak ryuma var. Bayan mod geldi o iyi oldu mesela. Nadirende olsa hoqua muaet falan var. Krotos gibi modlar pek etliye sütlüye karışmıyor.

Bu adaylar arasında değişik düşüncede aynı zamanda birikimli olan 2 3 insan var.(Tabi todo loki de gayet oturaklı kişiliğe sahip kişiler aynı zamanda mod olacak kadarda bilgili bireyler)
Noy=Quasar bunların arasında değil.

Ayhan abi aralarında en mantıklı seçim. Üyelerle alay ediyor, tiye alıyor diye seçmeme gibi bir neden mantıksız. Modken gidip üyeleri tiye alıp banlıcak falan çıkarımı mı yapmamız gerekiyor?

Modluk insanın davranışlarını değiştiriyor, bölüm modluğu bile değiştirebiliyor Bknz;Todo

Celebholun modken ile üyeyken yazım değiştirmesi gibi. Adam modken tiye alırken üyeyken kibarlaştı misal. :P

Neyse yani mod olacak kişinin ilgilendiren kısmı birikimi ve kişiliği en uygunu da Sodakazam
Resim
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

Celebholu getirsin, Oda yi peygamber yapsin diye Sodakazam!
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Todomeda yazdı: Göklerden gelen edit: Oyumu Loki'ye veriyorum.
Concord yazdı: Neyse yani mod olacak kişinin ilgilendiren kısmı birikimi ve kişiliği en uygunu da Sodakazam
► Spoiler Göster
Sodakazam için Todomeda'nın yazısını oku yiğit, güzel özetlemiş
Kullanıcı avatarı
Kratos
Fırtına Gardiyanı
Fırtına Gardiyanı
Favori Manga: Legend of Maian, Witch Hunter, To-love-ru, To-love-ru Darkness, Popcorn Avatar, Onihime VS, Sora no Otoshimono
Favori Anime: Anime izlemem

Oyum todo-sodakazam koalisyonuna. Uğraşın birbirinizle aq.

Eğer öyle bir ihtimal yoksa oyum lokiye.

Geri kalan adayların global mod olacak seviyede ya tahammüle ya tarafsızlığa yahut çalışma azmine sahip olduğunu düşünmüyorum.

send from burning hells
'

Resim

Vengeance shall be mine, like a god
And it shall consume me, like a slayer

Resim
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

.^.sharingan.^. yazdı:Aykırı bir davranışını gormediğim ve mod olmayı hakettiğini düşündüğüm için oyumu LOKİ'ye basacaktım; fakat gorunen o ki bir faydası olmayacak. bu yüzden oyum, genel olarak manga ve anime'ler hakkında bayağı bilgisi olan ve okuduğum birçok manga çevirisinde emeği bulunan SODAKAZAM'a kayıyor.
7 haziran Secimleri oncesi kime sorsam basta Mhp dusunuyordu. Secimler oldu sordum son anda karar degistirmisler ve hemen hicbiri Mhp'ye atmamis. Kendimi iyice Mhp gibi hissetmeye basladim.
Kullanıcı avatarı
gilga
Favori Anime: One piece

Oyum Loki'ye kısa ve öz digerleri henüz hazır değiller.
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Oyumu Loki'ye veriyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Vaatlerini çok akılcıl ve tutarlı bulduğum için oyumu Loki'ye veriyorum.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

~KötükarakteR~ yazdı:Oyum Quasar'a.
Bu uğur'un çekildiğini gördükten sonra kime oy vericem diye düşünüp öylesine içimden geçeni yazdığım bir oy. Oyumu geçersiz sayabilir miyiz lütfen? Kime vereceğimi hala bilmiyorum son ana kadar geçersiz kalırım büyük ihtimalle :laugh:
Edit: Gerçi seçim mantığıyla düşünecek olursam oyumu geri alamam yani olmuşla ölmüşe çare yok deyip geçiyorum. :)
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Kilitli

“Duyurular” sayfasına dön