Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Oyun İstek&Öneri

Pc, Ps3 , Nintendo Hangisinde Hangi Oyunu Seviyorsanız Gelin Paylaşın Kaynaşın.
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Biraz eski bir online oyunu deniyorum adı Rusty Hearts. Devil may cry tarzı hızlı aksiyonlu sayılabilecek ve efektleri de fena olmayan bir oyun. Bu tarzı sevenler videolarına bir göz atsın derim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Punisher
Favori Manga: Naruto, One Piece
Favori Anime: Naruto
İletişim:

Enemy Front oynuyorum güzel oyun biraz kolay gibi ama zevkli :)
Hokage_Minato [thumbnail]http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2010/ ... DirTek.jpg[/thumbnail]
Kullanıcı avatarı
Leffwn
Favori Manga: Gintama, Feng Shen Ji, Sun ken rock, Vagabond, Berserk, Hajime no ippo, Toriko, Slam Dunk
Favori Anime: GinTama, Great Teacher Onizuka, One Outs,Jojo's Bizarre Adventure, Rainbow, Fma:Brotherhood, Tengen Toppa Gurren Lagann, Steins;Gate, Hajime no İppo, Hunter x Hunter 2011, Ergo proxy

Online pokemon oyunu önerir misiniz?
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Crater tarzı istiyorsan pokemonvortex i dene derim, yok Fire-Red tarzı ama online diyorsan PokemMo tam Fire-Red tarzıdır.

https://pokemmo.eu/
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Nuslotenal
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: One piece,GTO

Archeage in kapalı betasını oynadım kısaca yaziyim. Öncelikle oyun çok zevkli oyunda yapılabilcek çok şey var.Ayrica bir suru meslek var (10 dan fazlaydi yani :D ) oyunda gliderlar var havada süzülebiliyoruz. Tarim yapabiliyoruz. Hayvan yetistirebiliyoruz. Ama tabiki hayvanlari ekinleri falan çalabiliyoruz (Bence çok iyi sistem). Daha cok sey var yapilabilcek ama kapali beta 4 gun oldugundan dolayi kesfedemedim. Siniflara gelicek olursak 9 veya 10 farkli sinif agaci var. Biz bunların 3 ünü seçebiliyoruz. İlerde de degistirebiliyoruz fakat tavsiye etmiyorum. Ayrica ev sistemi falan var. Oyunun kötülüklerine geleceksek oyundaki patron sistemidir. Patron sistemi VIP gibi birsey eger siz vip olmazsanız ne ev ne de tarim yapabilirsiniz. Neyse diyeceklerim bu kadardi daha fazla cbt ye katilmayi dusunmuyorum OBT de gorusuruz :)
Kullanıcı avatarı
Burak
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Shadow of Mordor çıkmış gençler. Öneririm. Yumulun.

Bugün sabah kurdum. Sabah 8'den 16'ya kadar non-stop oynadım. Baya sarıyor ama genel rpg havası var her zaman ki gibi. O havayı bir tek Watch Dogs'da almadım , o da şimdiye kadar oynadıgım en iyi oyundu.
İnvoker The Master Magician
Resim
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Androidde oynayabilceğim güzel oyunları söyleyebilir misiniz..
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Pokemon severlere ;Pokémon Tr Online
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

Dragon Age Inqusition bu ayın 18'inde çıkıyor
Kullanıcı avatarı
tosunp
Favori Anime: .

Şu sıralar bulduğum 3 oyun hepsi süper lan yazayım dedim bende, öneririm. Magicka: Wizard Wars, DoorKickers, MiniMetro.

“Oyun” sayfasına dön