Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Oyun Anıları ve Paylaşımları

Pc, Ps3 , Nintendo Hangisinde Hangi Oyunu Seviyorsanız Gelin Paylaşın Kaynaşın.
Kullanıcı avatarı
diablojinn
Favori Manga: Historys Strongest Disciple Kenichi
,Bleach
,Claymore
,Bakuman
,Fairy Tail
,OP
Favori Anime: OP,Bleach,Shiki

Daywalker yazdı:Bi gün hiç unutmam dotA oynuyorum trolle gang yaptık bende kasab vardı adam çektim avatarı basıp ultra atmıştı pezevenk buda böyle bi anımdır.
Banada oldu panpa pud bendim slardar çektim avatar basmadı bile düşün
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Fifa 13'te online maç yapıyorum.Bilen bilir ilk yarının ve ikinci yarının sonlarına doğru gol atma şansı yükseliyor.

Ben Manchester United'ım.Karşımda Real Madrid var.Dakika 70.
1-0 mağlubum.RVP ve Rooney'i çıkardım.Welbeck ve Chicharito'yu aldım.İkisi de at gibi koşan adamlar.

80'de 1-1 yaptım.Chicharito attı.90+ları oynuyoruz.Korner oldu.Kestim içeriye Welbeck ve Pepe aynı anda yükseldiler.Welbeck vurdu,Pepe'ye çarptı.Geriye doğru yükseldi top.Welbeck'le bir röveşataya çıkmışım,topu kaleye asmışım.Elimde gamepad çıldırıyorum :lol:

Maç bitince 3-4 tane küfürlü mesaj.O hazzı unutamam. :lol:
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

Uzun zamandır dota oynamıyordum bi girip oynayım dedim. meow nickli birini gördüm dedim bizim sitedede vardı böyle biri sorayım belki bizim sitedendir diye adamın tepki. :lol: :lol:

Resim
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

S2 Son Silah'da 1-2 yıl önce sniperle altılı kombo yapmıştım. Harita sağolsun, laamın içinden çıkan sazanların kafasına sıkıyorduk. :lol: O gün bugündür unutmam bunu. :woohoo:
rathalos
Favori Anime: Değişir

Geçen lol oynuyordum 4 kere Silver 1 den gold için seriye çıkıp troller ve feederlar sayesinde düşmüştüm yine azmedip 5. kez seriye çıktım.5maçtan 2 sini kazandım 2 sini kaybettim son maçtayım kazanırsam çıkacaktım.Oyuna girdik ben syndra aldım takımda draven,riven,nami ve jungle da fiddle vardı.İlk 30dk iyiydi riven 8-0 gitti ben 5-0 gidiyordum arada birbirimize gank atıp mid ve topu iyice ezdik.Rivenle ben bota gidiyorduk 35, dakikada ve gittiğimiz gibi acı gerçekle karşılaştık.Premade diyip bota gidenler nami 0-8 draven 0-10 gitmiş karşı adcde 15 kill vardı birde sağlam farm yapmış daha 35. dakikada full build dizmiş...İşte son oyunu da iyi oynadığımız halde premade adc,supp yüzünden kaybedince sinirden klavyeye kafa atıp oyunu sildim

Bugün don't starve oynuyordum kafam esti daha 20, günden mağaraya girdim işte akıl sağlığı,açlık almış başını gitmiş bende mağarada epey harita açtım.Bir süre sonra fark ettim ki akıl sağlığı 0 açlık 20 resmen ölümle yüz yüze kaldım ardımda 2 tane şu büyük gölge canavarları geldi nasıl kaçacağım diye düşünürken bir anda manyağa bağladım akıl sağlığı 0 daha fazla düşmez diye mağarada mavi mantarları yiye yiye 0 akıl sağlığı ile arkamda 8-9 yarasa,2 gölge,10 örümcek ve tavşanlarla haritanın yarısını geçtim ve çıkışa gittim tam kurtuldum yukarı çıktım derken yukarıya kış gelmiş ve benim mağarada valruslara yakındı,Çıktığımda valrusların orada 10-15 ıce hound tarafından kovalanıp hunharca parçalandım(bu arada valrusları oradaki sınırsız hound olayını son update ile kapattılar artık eskisi kadar çok çıkmıyor)
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Lost Planet 3 oynuyorum. Nedense oynadığım karakter Spartacüsteki Andy Whitfield a çok benzetiyorum ya la saçlı ve sakallı haline. Sesi falan da acayip benziyor. O yüzden severek oynuyorum oyunda çok güzel zaten tavsiye ederim herkese :lol:
Celebhol
Favori Anime: -

Jiraiya-Sama yazdı:Uzun zamandır dota oynamıyordum bi girip oynayım dedim. meow nickli birini gördüm dedim bizim sitedede vardı böyle biri sorayım belki bizim sitedendir diye adamın tepki. :lol: :lol:
► Spoiler Göster
Hauhaha, bu ne la?
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
İletişim:

Bu aralar çıkan Batman'i mi oynasam , Battlefield 4 ü mü oynsasam, Naruto'yu mu oynasam ne oynasam amk süper oyunlar çıktı la bu aralar :evil: 2 hafta içinde CoD Ghost da çıkar wtf :lol:
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Abi aç Batman oyna en iyisi.Bu arada şöyle söyliyim fazla beklentiyle yükleme CoD'u.Hefesin kursağında kalabilir.
Resim
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
İletişim:

TribalCain yazdı:Abi aç Batman oyna en iyisi.Bu arada şöyle söyliyim fazla beklentiyle yükleme CoD'u.Hefesin kursağında kalabilir.
Yükleyip bi kalite kontrol yaparım genelde ama ilk batmanla başlayalım o zaman :lol:

“Oyun” sayfasına dön