Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

2018'de Çıkacak Olan Anime Manga Oyunları

Pc, Ps3 , Nintendo Hangisinde Hangi Oyunu Seviyorsanız Gelin Paylaşın Kaynaşın.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Resim
Kullanıcı avatarı
Daerk
Favori Manga: One Piece, Berserk, Naruto, Kimetsu no Yaiba, Gamaran, Bleach
Favori Anime: Yu-gi-oh GX

@BlackCover animesini bir hevesle izledim.İlkten güzeldi hoşuma gitmeye başlamıştı hikayesine tam ısınacaktım.Bir anarmol karakterini seslendiren abimiz sağ olsun beni animeden soğuttu.Bir insan bir iki bağırır da, bokunu çıkartacak kadar bağırmaz ki ya.Hani birde mangasını okumayı deneyim dedim.Yok aklıma geliyor o ibnenin sesi kullağımı çınlatıyor...O gün animeyi izledikten sonra gün boyunca kulağım çınladı.Oyunda da böyle eşşek gibi bağıracaksa hiç alınıp oynamaya değmez.

@Nanatsu no taizai animesine en kısa zamanda başlayacağım.Oyunu güzel gözüküyor şahsen ben beğendim.

@Boku no Hero Eğer ucuz olursa çerezlik oyun niyetine alınabilir diye düşünüyorum.

@Gintama Sonunda PS vitaya da geliyor.Tabi hala o el konsolu yetersiz oyun kalıyor da.İşte insan umutlanıyor... :( Oyunu ise kesinlikle alınır senpaim benim be <3

@Naruto x Boruto Artık Naruto oyunu görmek istemiyorum yeter abi.Adam gibi yaptığınız bir iki oyun var.UNS1 ve UNS Generations diğerleri çöp...FPS köpek gibi yerlerde...Oyunlarını hem PC de hemde konsolda oynadım.Yahu o susanoo bölümleri yok mu...En çok oralarda FPS düşüyor.Amk hiç yapmasanız daha iyiydi bir iki kılıç sallıyoruz.Kestin S aldım bravo diyip geçiyorsunuz.İlla sıkacaksınız oyuncuları ibneler.Çocuk gibi yapay zeka hiç değişmeyen kontroller.Yenilik desen karakterden başka hiç birşey yok.Eskiden bir rasengan atmak için kırk takla atardık.Zevkini doya doya alırdık.Şimdi çakranı kullan bas bir tuşa oooooo rasengan...Hiç bir bölümde zorlandığımı hatırlamıyorum.Bir kere bile dişimizi sıkmadık.Ne anlamı kalıyor git animesini izle daha iyi...

Şimdi online a ağırlık vermişler.Beyler bu tutmaz kirin mirin rasenganla olacak bir iş değil...Naruto evreninde dövüş şeklini büküp online a göre şekillendiremez bunlar...Hatta görüyorum trailer da Kisame dönen tekmeyle dayak yediği halde bile lag giriyor.Bu oyunun lagını geçtim.Bugları efsane olacak gibi görünüyor 4 v 4 diyorlar qweopqwpeoıpqweo.Kimse beğenmez bu oyunu almayın oynamayın.En azından twitch den izleyip görün.Beğenirseniz ancak o zaman alın oynayın.

@One PIECE Adamlar aşmış lan.Abiiiii kesinlikle ön siparişini veririm amk.Fazla söze gerek yok OP <3 :woohoo:
Resim

“Oyun” sayfasına dön