Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Genel Telefon Önerisi

Son gelişmeleri bizlerle paylaşın.
Kullanıcı avatarı
Tae Seo
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Arkadaslar, Nokia x1 kullanıyorum, şarjı epey bi gidiyor, Mp3 de çalıyor, çift sim kart özelliği de var, aslında daha bir çok özelliği var ama keşvedemedim, herkese öneririm : ))
Resim
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Sony Xperia Z
LG Nexus 5
Samsung Galaxy S4
Samsung Galaxy S3
iPhone 4S 16 GB

Genel olarak fiyatlar aynı.S3 400 lira daha uygun.Arkadaş istiyor.Sizce ?
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

equando yazdı:Sony Xperia Z
LG Nexus 5
Samsung Galaxy S4
Samsung Galaxy S3
iPhone 4S 16 GB

Xperia Z benim arkadaşda da var, çok memnun.
Performansı ekranı falan güzel telefon.

Eğer para sıkıntısı varsa gm discovery alsın, 650 liraya s3ün neredeyse aynısı.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Son of Sparda yazdı:
LG Nexus 5
Samsung Galaxy S4
Samsung Galaxy S3
iPhone 4S 16 GB

Xperia Z benim arkadaşda da var, çok memnun.
Performansı ekranı falan güzel telefon.

Eğer para sıkıntısı varsa gm discovery alsın, 650 liraya s3ün neredeyse aynısı.
Benim arkadaşlarda Sony'i kötülüyor. Tutturdular bi Samsung S4 Mini al diye. :lol: Yalnız Sony özelliklerine göre istediği para çok ucuz. Almasam içimde ukte kalacak.
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

LG Nexus 5
Samsung Galaxy S4
Samsung Galaxy S3
iPhone 4S 16 GB

Ben Nexus 5 derim ancak daha Türkiyede resmi dağıtımı başlamadı sanırım. Eğer garantiyi falan çok önemsemezse veya biraz daha beklerse onu alsın. Gerçi Samsung da alacaksa beklesin bence S5'in çıkması yakındır diğerlerinin fiyatı düşer. Ama genel olarak N5 bence.
Resim
hean_burak
Favori Manga: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach , Rainbow , King of Hell , Gantz
Favori Anime: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach

Çok kasıntı bir şey istemiyorsan discovery ideal senin için. Ben sipariş verdim, gelsin izlenimlerimi sizle paylaşırım.
Resim
Frostguard yazdı:Rainbow okumak her babayiğidin harcı değildir.
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Discovery bizim sınıfta 3 kişide var, herkes memnun.
Hatta 2 tane de s3 var ve sarjları falan s3lerden daha çok gidiyor, parlaklığı falan da daha yüksekken.

Ben de şu tatil girsin alıcam bir discovery ama sürekli erteliyoruz işte. :pinch:
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
Grimoire Slayer
Favori Manga: Beelzebub
Favori Anime: Death Note

Glaxy s3 mini için ne düşünüyorsunuz bi fikir verebilirmisiniz ona göre birazdan gidip alabilirim fiyatı 600 liraymış alacağım yerde.Bide mini olunca daha mı iyi oluyor o konuda bi aydınlatıverin bi zahmet çok makbule geçer.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
ertasd84
Favori Manga: Bleach, Naruto
Favori Anime: Bleach, Naruto.One Piece

Discovery eğer biraz daha para varsa kesinlikle nexus 5
Resim
Kullanıcı avatarı
berithalkolikes
Favori Anime: One Piece, Bleach, Fairy Tail, Attack on Titan, Claymore, Sailor Moon

Grimoire Slayer yazdı:Glaxy s3 mini için ne düşünüyorsunuz bi fikir verebilirmisiniz ona göre birazdan gidip alabilirim fiyatı 600 liraymış alacağım yerde.Bide mini olunca daha mı iyi oluyor o konuda bi aydınlatıverin bi zahmet çok makbule geçer.
Telefonu alıp çok memnun kalan arkadaşım da var ama sürekli bozuldu diye zırlayan bir ev arkadaşım da var. Telefonun özelliklerinden en yüksek verimle yararlanmak biraz kullanan kişiye kalmış. Ama s3 genel olarak güzel bir model. Gerçi üstüne s4 note2 note3 çıktı çok yakında s5 ile note4 çıkacakmış diye duydum. Baya eski dönemlerin telefonu haline gelmek üzre. Ön kamerasının çözünürlüğünü pek beğenmiyorum ben. Şarjı da beklendiği kadar uzun süre gitmiyor, e ekran parlaklığı kısık nereye kadar kullanacağız diyor insan. Bir de samsungun çok stabil bi işletim sistemi yok bir yerden sonra telefon yavaşlamaya falan başlıyor.
Bitch is back.

“Bilim&Teknoloji&Bilgisayar” sayfasına dön