Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

I Fucking Love Science (Tr) Yorum

Son gelişmeleri bizlerle paylaşın.
Celebhol
Favori Anime: -

İmana geldim valla Uğur.

Edit: Ayrıyetten şu üst üste attığım çevirileri 10.000 mesaj hediyesi sayın şimdiden.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Penis yılanıni bizim türk kızları için ideal hediye.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Celebhol

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Penis yılanıni bizim türk kızları için ideal hediye.
"Korkmayın gızlar, ısırmaz."
Kullanıcı avatarı
berithalkolikes
Favori Anime: One Piece, Bleach, Fairy Tail, Attack on Titan, Claymore, Sailor Moon

ugur_tatli yazdı:
► Spoiler Göster
Kurbağalardan bahsetmişken - bu kırmızı gözlü ağaç kurbağasının gözlerini kapalıykenki hali. Aslında üç tane göz kapakları var. Üçüncüsüne göz kapağı zarı deniliyor, ve kurbağaların gözlerini az da olsa görebilir halde bırakırken tehlikeden korumalarına ve nemli bırakmalarına yarıyor.
Bu zar bir çok hayvan türünde bulunur, ama çoğu türde görüşe izin vermeyecek şekilde gözükür. Ağaç kurbağaları biraz daha göz alıcı!
Abi sen göz alıcı demişsin ama bu bildiğin korkunç. Resmen uykusuz geceler beni bekler.
Bitch is back.
Celebhol

berithalkolikes yazdı:
ugur_tatli yazdı:
► Spoiler Göster
Kurbağalardan bahsetmişken - bu kırmızı gözlü ağaç kurbağasının gözlerini kapalıykenki hali. Aslında üç tane göz kapakları var. Üçüncüsüne göz kapağı zarı deniliyor, ve kurbağaların gözlerini az da olsa görebilir halde bırakırken tehlikeden korumalarına ve nemli bırakmalarına yarıyor.
Bu zar bir çok hayvan türünde bulunur, ama çoğu türde görüşe izin vermeyecek şekilde gözükür. Ağaç kurbağaları biraz daha göz alıcı!
Abi sen göz alıcı demişsin ama bu bildiğin korkunç. Resmen uykusuz geceler beni bekler.
Resim
Hauha, sen bir de derste gördüğümüz hastalıkları ve parazit türleri gör. Ya da al direkt bunu izle,
resim-video-fikra-paylasim-alani/kurbag ... Fa#p204944
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece

Celebhol yazdı:
► Spoiler Göster
Resim
Konu Dışı
Şimdi oldu mu ? kanki sana mesaj atınca niye duvara çarpmış gibi oluyor :/ gönderemedim ya mesajı.
:lol:
Celebhol

Unutmuşum hacı, Ö.M.yi kapamıştım :laugh:

Anlamadığın yer neresi tam olarak ?
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece

Celebhol yazdı:Unutmuşum hacı, Ö.M.yi kapamıştım :laugh:

Anlamadığın yer neresi tam olarak ?
Bu gifi kullanabileceğim bir mesaj bekliyordum sadece :lol:
:lol:
Celebhol

Gençler, ana başlığa bilgi paylaşımı yaparken Türkçe'ye çevirmeyi unutmayın. Başlığın amacı zaten insanlara Türkçe çeviri, bilgi sağlamak.

“Bilim&Teknoloji&Bilgisayar” sayfasına dön