Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Denizli'de 5 ayrı elektrikli araç üretildi

Son gelişmeleri bizlerle paylaşın.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

ThePumpkin yazdı:Tamam. Özelden CV'mi gönderirim. Her boku da biliyorsun, teknisyen çizimlerine imza atmak falan. Gören de sabah akşam şirketlerden çıkmıyor sanacak. Ha bir de şu boktan taktiği de bırakın. Yok sen ne yaptın, yok atom mu parçaladın ya da sen de aynısını yap da görelim falan. Çocuk da değilsin amk.
Her BoKu eleştirip hiçbirşey yapmayan adamlara karşı daha iyiside para olsa yapılabilir diyen adamlar her BoKu bilir.
Evet şirketlerden çıkmadım yatırım projeleri üzerinde uzun uzun çalıştım.
Öyle götümden bakıpta birinin ne şartlarda yaptığını bilmediğim birşey için pek konuşmayı da sevmiyorum.

Sonuç itibariyle benim söylediğimin dışında birşey yok. Sen hiç böyle bir proje yaptın mı? Bir mücadele içine girdin mi?
Yani adamların yaptığı müthiş değil fakat gene bir çaba bir amaç var adamlar destek görse belki daha farklı şeyler de çıkacak ama BoK gibi olmuş yapmayın bırakın demek daha basit geliyor size.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Eyv ne diyim hacılar bi yalaka olmamıştım onu da oldum sayenizde. Görüş bildirmek suç oldu şu memlekette. Ne güzel karalama kampanyası var insanlarda yav. İnsanların görüşünü değerlendirmeden önce ilk başta karalayıp düşüncesini değersizleştirmek. Bir konuda tartışalım diyoruz insanda şevk bırakmadınız. Saolun. İki saniyede insanı yalaka yapıp bırakıyosunuz. Meriç damgası bitti bi de yalaka çıktı şimdi de. Miniminnacık konuda görüşümüzü belirtelim dedik yancı yalaka çıktık ne diyelim bizim hatamızdır garanti.
Teşekkürler ne diyim...
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Her BoKu eleştirip hiçbirşey yapmayan adamlara karşı daha iyiside para olsa yapılabilir diyen adamlar her BoKu bilir.
Evet şirketlerden çıkmadım yatırım projeleri üzerinde uzun uzun çalıştım.
Öyle götümden bakıpta birinin ne şartlarda yaptığını bilmediğim birşey için pek konuşmayı da sevmiyorum.

Sonuç itibariyle benim söylediğimin dışında birşey yok. Sen hiç böyle bir proje yaptın mı? Bir mücadele içine girdin mi?
Yani adamların yaptığı müthiş değil fakat gene bir çaba bir amaç var adamlar destek görse belki daha farklı şeyler de çıkacak ama BoK gibi olmuş yapmayın bırakın demek daha basit geliyor size.
Bir mücadele içine girdim, proje de yaptım. Ben meslek lisesi okudum, 7-8 yıldır bu işlerin içindeyim. O adamların şartlarını az çok tahmin edebiliyorum ve o yüzden de konuşuyorum. Bana bu işleri benden çok biliyormuş gibi konuşma o yüzden. Senin çalıştığın yatırım projesi kadar şirket gezip çalıştım ben. Şu anda da Sakarya'nın en büyük özel şirketlerinden birinde çalışıyorum. Bir şeyler biliyoruz vesselam.
Proje konusunda da, Sakarya'ya gelirsen liseme uğrar ve yapılan projeleri de görebilirsin. Ya da geçen bir stand açtık Sakarya Üniversitesi'nde, oraya gelseydin keşke. :( Eyyorlamam, çok uzatmaya gerek yok, sanayi ustası kıvamında iş yapmışlar.

Not: Daha da buraya gelmem.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Sanayi ustası kıvamına katılıyorum doğrudur işler süper değil fakat şartlarına bakmadan konuşmak saçma.
Lisede de olsam sana oluşturulan şartlarla o adamların şartları bir olmayabilir.
Bende gayet büyük şirketlerde çalıştım afyonda.
Adamların imkanlarıyla bizim gotu BoKlu üniversite imkanı bir mı olm?

Çok bildiğini söylüyorsan şartlara göre yorumlamayida bil.
Adamlara milyondolarlar verilmişte bu iş ortaya çıkmış gibi konuşma bari.
Kızdığım nokta bu yoksa arabalar müthiş olmuş dünya piyasasına girelim demiyorum
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Beyler neyi tartışıyorsunuz ya da alıp veremediğiniz nedir pek anlayabilmiş değilim. Bu tipik bir öğrenci projesine benziyor. Resimlerden de çok belli amatör işi bu. Burada işi bozan öğretim üyelerinin kendimi gösterecem diye öğrencilerden rol çalmasıdır.

Otobüs koltuğuna da çok takılmaya gerek yok. Bir sürü mühendis var bu sitede ben de dahil. Orada mühendisler için amaç sistemi oluşturup onun çalıştığını gösterebilmek. Sonuçta bu yapılan arabalar birer prototip. Herhangi bir kar amacı olduğunu düşünmüyorum. Bi arkadaşımız bizim okuldaki Güneş enrejisi ile çalışan arabaları göstermiş. O iş için belli bir kaynak ayrılıyordur o bölüme. Dolayısıyla yapılan iş daha bir profesyonel olmuş oluyor.

Tekrar söylüyorum bence bu bi kaç öğrencilerin toplanıp oluşturduğu bir proje. Öğretim üyeleri de buna destek olmuş. Eğer iyi bir verimle çalışabiliyorsa bu arabalar bunu zaten gerkli yatırım ile geliştirirsin zaten, bunu çok büyütmeyin.
Yaptıkları etkileyici değil kabul ediyorum ama kafa yorup bişeyler yapmaya çalışan insanlara saygım vardır her zaman. Hayır yani eleştirmek de hakkınız tabii de şimdiye kadar ülke olarak teknolojiye yatırım yapılmamışsa o öğrencilerin suçu nedir ? Burada en önemli unsur yatırım. Teknik üniversitelere ve onun alt yapısını oluşturduğunu düşündüğüm teknik liselere yatırım yapılmadığı sürece böyle resimleri her zaman göreceğimize inanıyorum.

OffTopic : Abi siz aynı fikirde olunca sorun yok ta karşı fikir sunan adama neden yalaka diyorsunuz anlamıyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

5 ayrı aracın da farklı özelliği var yazılmış. Demek ki 5 farklı tipte motor veya sistemin denenmesi amacıyla metal, ahşap giydirilerek düzgün işleyip işlemediğine bakılmış.

Tabi tanıtım sistemden ziyade araçlara yönelik olunca, araçlara saçma isimler verilince, tamamlanmamış bir sistem olmasına rağmen seri üretime geçeceğiz gibi iddialı laflar edilince alay konusu oluyor. Celallenmemek lazım.
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.

“Bilim&Teknoloji&Bilgisayar” sayfasına dön