Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Vpn Nedir! Ne İçin Kullanılır?

Son gelişmeleri bizlerle paylaşın.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Olm 7 dolar yıllık vpn diyorum size hala google chorome zenmate falan diyorsunuz. Neyse bizim millete yaranılmaz ne haliniz varsa görün.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Pinco
Capsci
Capsci
Favori Manga: Tenten
Favori Anime: kurtlar vadisi pusu

Articuno yazdı:Okuma serverlarına girilmiyor.
Ultrasurf den dene bi ben okuma kısmına girebiliyorum onun sayesinde...
Resim
Kullanıcı avatarı
Articuno
Favori Manga: One Piece,The Breaker,Beelzebub
Bleach,Naruto,Code:Breaker
Favori Anime: Naruto,One Piece

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Olm 7 dolar yıllık vpn diyorum size hala google chorome zenmate falan diyorsunuz. Neyse bizim millete yaranılmaz ne haliniz varsa görün.
Hacı benim bahsettiğim anlık bir çözüm aracı. 7 Doları elden olsa gideyim vereyim alayım ama internetten alışveriş için kredi kartı lazım. Şu anda benim gibi alamayanlar için geçici bir çözüm. Ne yapayım Mangastream okumak için başka...

Ayrıca şu anda bende ileride vpn kullanmak zorunda kalacağımı biliyorum. İktidar tamamen yozlaşmış bir iktidar. Kendimizi sağlama almak lazım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Morphling
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: FMA

Bunu türkçeye çevirebilir misiniz rica etsem?

"
What do the results of this test mean?

The servers identified above receive a request everytime you enter a website address in your browser to (to resolve the website address to an IP address).
The owners of the servers above have the ability to associate your IP address with the names of all web addresses you connect to and store this data indefinitely. This does not mean that they do log or store it indefinitely but they may and you need to trust whatever their policy says.
If you are connected to a VPN service and ANY of the servers listed above are not provided by the VPN service then you are choosing to trust the owners of the above servers with your private data. If you are not concerned about this then you do not have a DNS leak."
Beware the riptide.

[thumbnail]http://www.gokturkce.net/dosya/2012/04/ ... -olsun.jpg[/thumbnail]
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Beyler Cyberghost Türkiyedeki durumdan ötürü 1 yıllık lisans veriyor bedava! Saldırın lan!

http://internetisfreedom.com/en

@Morphling

Yukarıda belirtilen serverlar siz browserınızda her websitesi girişinizde bir istek alırlar (websitesi adresini ip olarak çözümlemek için). Yukarıdaki serverların sahipleri sizin ip adresiniz ile girdiğiniz web sitelerini eşleştirebilir ve bu bilgileri sınırsız olarak depolayabilir. Bu onların sürekli kayıt yada depolama yaptığı anlamına gelmez ama bunu yapabilirler ve siz de onların poliçeleri ne diyorsa ona güvenmek durumunda kalırsınız.

Eğer bir VPN sağlayıcısına bağlı iseniz ve yukarıda belirtilen HERHANGİ BİR sunucu VPN tarafından sağlanmıyorsa o zaman o sunuculara gizli bilgilerinizi hakkında güvenmeyi seçiyorsunuz demektir. Eğer bunun hakkında bir takıntınız yok ise DNS sızıntınız yok demektir.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Akihisa
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter x Hunter 2011 - Kuroko no Basuke - Death Note - Danshi Koukousei no Nichijou

Hotspot 'u birkaç işlemle normalde ücret ödeyip sahip olunabilecek Hotspot Elite çevirebilirsiniz. Normal sürümde bir sitede çok fazla takılınca ilerde Bandhwith hatası veriyor ve açmıyor. Elite'de böyle bir sorun olmaz.
Mr. Crocodile
Resim
[hr]
Kovaladığımız hayaller ve bizi kovalayan gerçekler her zaman paralel; asla kesişmiyorlar.
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Zenmate veya herhangi bi vpn'yi kurdum ve mangaturk'e girdim diyelim. Kayıtlarda benim mangaturk'e girdiğim geçer mi?
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Siz hiç bir şey almayın ttnetle devam edin.

Birader vpn den başka koruma önlemi yok türkiye için.
Yani iki saat uğraşıp yazı yazmışım sizin için birşeyler paylaşmısim gözünü sevdiklerim bi okuyup öyle soru sorun.

Bedava vpn diyorum adam Zenmate falan diyor!
Kardeş Zenmate sadece browseri korur vpn ise herşeyi!
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

diabolus . bedava sirke baldan tatlıdır diye bir deyim var duydun mu? :D
ücretsiz eklentiler iyiymiş gibi görüp herkez onları kullanıyor . İnsan bir düşünür ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı seçenek var . bunların arasındaki fark ne olabilir. Kısaca açıklamasak gerekirse birisi sadece sansürlü sitelere girebilmeyi sağlıyor . Girdiğimiz siteleri saklamıyor . Diğeri ise hem sansürlü sitelere girmeyi sağlayıp hem de girdiğimiz siteleri saklıyor.
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Aldım 1 yıllık hadi hayırlısı. Hızım düşmesin başka birşey istemiyorum :lol:

“Bilim&Teknoloji&Bilgisayar” sayfasına dön