Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Cevapla & Sor

Her forumun vazgeçilmezi forum oyunlarında iyi eğlenceler.
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Farklı renkler arasına katmalı. Farklı sebeplerden belki de ayrılmaları zaruri olan insanlardı ama Celebhol ve Acacia kabul edelim yönetim şekilleri farklı insanlardı. Acacia naif Celebhol daha sizin kafadan. Şu an Silver ve biraz da Muaet hariç herkes WWE mensubu gibi dolaşıyor. Sinir/ gerginlik tavan. Tek atıyorlar. Bakın tekrar söylüyorum bu doğrudur/ yanlıştır, o arkadaşlar haksız yere gönderildi falan değil derdim. Mesela mod seçiminde burada yoktum ama kalbim seninleydi... Yenilik iyidir.

Site eski günlerine nasıl dönebilir?
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Sitenin eski günlerine dönebileceğini pek sanmıyorum. Ama elbet daha iyi olabilir. Şu 10 üye olsun bizim olsun muhabbeti iyi hoş güzel ama, 2-3 üye 2 sayfa saçmalayınca sitede olması gereken 10 kişiden hemen neden çıkıyor anlamıyorum. Bu 1 yıl 6 ay gibi uzun süreli banlarda şunu gerçekten merak ediyorum. Diğer üyeler gerçekten bu kadar rahatsız oldu mu? Sanmıyorum.

Mod seçimlerinden bir sonuç çıkmaması hakkında ne düşünüyorsun?
Resim
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Dediklerini tartışmak lazım tabi ama format soruya cevap olduğundan oradan dalıyorum.

Yani iyi kötü bir sonuca bağlanmalıydı muhakkak ama şu an aktiflik olarak her adama bir mod düşüyor neredeyse gereği yoktu zaten, tam bilmiyorum forumda olmadığımdan dolayı fakat sanki yönetiminin ekserisinin desteklediği bir arkadaş önde götürüyordu, o yüzden aynı tiplerden ( tipi olumsuz kullanmadım, davranış şekli olarak yani) bir tane daha fazla olması bir şey kazandırmazdı.

Soruyu unuttum, sitede üyelerin pek ciddiye alınmamasında beleşçi götler olmamızın yönetim bazında haklı bir gerekçe olduğunu düşünüyor musun?
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Soruyu anlamadim. Uyelerden kastin butun mangaturk mu yoksa trolluk yaptigini sanan mallar mi?

Yemek yapmayi bilir misin?
Kullanıcı avatarı
Quasar

Sevmeyen arkadaşların hasta olduğunu düşünüyorum.

Neden MangaTürk?
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Ilk burayi tanidim narutofantr ile beraber, ortami da sevdim hic baska sitelere gecme nedenim olmadi.

Bilgisayarin bozuldugunda format atmadan baska bir seyler yapabiliyor musun?
Kullanıcı avatarı
Quasar

Komple bilgisayarı atabiliyorum. Kasaya tekme atabiliyorum. Mouse'u camdan aşağı atabiliyorum etc.

Sinir bozucu misafir çocuklarıyla başetme yöntemlerin neler?
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Eve en bastan girmelerini engellemek. Eve gelecek olan cocuklu insanlarin yaninda edepsizlik falan ederseniz eve gelmeye cekinirler ve sorun baslamadan cozulur.

Anime ve mangaya ait tum hafizanin (bilgisayar gecmisi, indirdigin bolumler dahil) silinmesini ister miydin?
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Zor bir soru. Bilgisayar konusu pek umrumda değil zaten kayıtlı bir bölümde yok. İndirip izliyor sonra da siliyorum. Cevabım sanırım evet olacak. Tekrardan izleyebilmek için.
Düzenleme. Soru sormayı unutmuşum.
Aşk acısı çektin mi?
Kullanıcı avatarı
Arang
Favori Manga: Akatsuki no Yona
Favori Anime: Kamisama Hajimemashita
Kaichou Wa Maid-Sama
Hataraku Maou-sama!
Tonari no Kaibutsu-kun
Kuroshitsuji
Higashi no Eden
Shingeki no Kyojin
Angel Beats
Durarara!

Aşk acısı mı, o da ne ? Hayatta yaşamayacağım tek duygu sanırım.

Son derece modern , son teknoloji bir gökdelen de mi yoksa ufak bir bahçesi olan, şirin , küçük bir müstakil evde mi yaşamak istersin ??
"İyi kalpli olmak, mükemmel olmaktan daha iyidir."

H. Jackson Brown

“Forum Oyunları” sayfasına dön