Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk'un Enleri

Her forumun vazgeçilmezi forum oyunlarında iyi eğlenceler.
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

En komşusu açken tok olan üye:memowwww
En nomissiz vicdonsiz üye:memowwww
En hersey elinin altinda olan üye:memowww
En ramazan ayinda zayiflayacagina kilo alan üye:memowww
En biranda sovecem dedigim ama sovemedigim uye:memowwwww
En Diabolusun Bagis yap g.t demesi gereken uye:memowwww
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

1-En kardeşim gördüğüm üye: Hitman ve İkarus gencoları.
2-En yeğen üye: Light of God
3-En renkli üye: Senya (bu aralar)
3-En sevmediginiz üye: Reshado ve saz ekibi.
4-En iyi yorumlara sahip üye: Deathwing, 3nokta, Ryuuma, villian da fena değil
5-En sinirli üye: Herkes pamuk şekeri gibi maşşallah.
6-En sakin üye: Ben diyecektim ufaktan sıyırdım. Onun dışında Puchi-ha Gumru :lol: (evet metenin esprisini çaldım ama kendimce yoğurdum)
7-En sorunlu üye: Senya, white bilmem bişey
8-En saygili üye: Ver is dı saygı?
9-En neseli üye: Maxisumunth sanırsam.
10-En iyi resim yapan üye: Alexiel depar attı bu konuda yani benim gördüğüm kadarıyla. Bol memeli resimler çizmesini bekliyrum.
11-En iyi (anime-avatar-banner vb.) çalismalari olan üye: Uğraşan yok. Herkes kendine müslüman.
12-Sohbeti en iyi olan üye: old fag tayfasının sohbeti her daim tatlı gelmiştir bana. Biraz uzak kaldım ama biçızları severim.
13-En yardimsever üye: Valla bana "aga bu ne?" diyip gelene neyse ne amk sigigit demişliğim yoktur. O nedenle ben diyorum. Ayrıca forumun genelide herşeye yardımcı olmaya çalışan elemanlarla dolu :kiss:
14-En laftan anlamayan üye: Reshado, soda, white, senya, uğur vs..
15-En suskun üye: Ah ben o eski ben değilim.d Kayıp üyeler buna dahil. Hercai, sinner vs. aklıma şuan gelmeyen kimseler çok. Valheru gibi.
16-En iyi (hikaye,öykü vb.) yazan üye: Genel inanışa göre Dr.M ben okumadım hacı abi.
Sevdiğim üyeler: Zaten sevmediklerimi falan belirttim ancak illede isim vermek gerekirse..
Old fag tayfası ki onlar kendilerini biliyor sizin bilmenize gerek yok B) (off havalar bin beş yüz)
Başta diabolus olmak üzere Haquaoeuiüö, Silver, Barbar, Amaranth vs. evet arkadaşlar sadece yöneticileri seviyorum geri kalanınız ölsün. Yalaka olmak zor zanaat.
En vefalı üye: Vefalı üyelerimiz çok ama ben sanırım Puchi diyeceğim ve hatta dedim. Kız senelerdir burada, o kadar ban yedi, sınırsız dahil hep içimizde kalmayı seçti. Kendine has birde sempatikliği var ki sormayın. Ayrıca kendisi sondan bir önceki çarem olur. :lol:
En taş üye: buraya ... koyayım merak edin zaaa..
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Concord
Favori Anime: ..

En yanlış değerlendirilen üye=Reshedo
En laftan anlamaz üye=White
En itin götüne sokulan üye=Reshedo
En tartışma kültüründen yoksun üye=White
En çok götü kaldırılan üye=Celebhol(Cidden tamam hakını verelim celebhol bigili, bilgiye aç meraklı bir insan. Ama bir insanın bilgiye aç olması meraklı olması gerekli olandır, bunun eksikliği olduğu için celebholu çok üstün görüyorsunuz bence.)
En saygı duyulası üye=Instructions(Son zamanlarda ki yazılarına saygım büyük genel bir değerlendirme yapmadım. Tek eksiği var one piece okumaması)
En suskun üye=Leffwn, Jimmy, Lycl bilmem ne
En sinirli üye= Tabi forumda yetki olup bir şeylere uğraşmak dolayısıyla saygıyla ryumma
En tanışmak istediğim üye= Krotos barbar :D
Resim
Kullanıcı avatarı
BerkeNoyan1903
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,HunterxHunter,Hajime no Ippo

En sevdiğim üye : Anka24,Portgas D Ace,Barbar(Özellikle "banlanan kullanıcılar" bölümünde yazdıklarıyla.Kırılıyorum gülmekten.)
En aslında sevdiğim ama nefes almadan,düşünmeden yardıran üye : WhiteMoustache
En saygı duyduğum üye: Ryuuma
En egosu büyük üye : Celebhol
En iyi ff yazan üye : Cehebhol,Dr.M
En taşaklı üye: Diabolus Ipsum Amans
En iyi yorum yazan üye:JiraiyaFlash
En şen şakrak üye: Light of God
En "sülalesi raad" üye : Anonymous
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Adım sadece sorunlu, renkli, troll ve agresiflerde geçiyor. O kadar One Piece i boşuna kastım ben şu forumda... :dry:

1-En sevdiginiz üye: İsmail Abi, sinirliyken güldüren insandan zarar gelmez...
2-En renkli üye: Equando ve Pinco, ne zaman görsem bir tebessüm oluşturuyor mesajları.
3-En sevmediginiz üye: Yok öyle biri, kin tutmam :evil:
4-En iyi yorumlara sahip üye: Herkesin anladığı konu var anlamadığı konu var, bu konuda en istikrarlısı Ryuumadır o yüzden.
5-En sinirli üye: Ben :kiss:
6-En sakin üye: SilverMask... Öpücükler kendisine.
7-En sorunlu üye: Neyse...
8-En saygili üye: Unohana profilli bir arkadaş vardı, maksim veya matrim adı hah o işte.
9-En neseli üye: Akai Sora...
10-En iyi müzik zevkine sahip üye: Bilmiyorum
11-En iyi resim yapan üye: Bilmiyorum
12-En iyi (anime-avatar-banner vb.) çalismalari olan üye: Zerull adlı arkadaştı sanırım
13-Sohbeti en iyi olan üye: Hiç edemesem de Celebhol dur garanti, Silver da iyidir.
14-En yardimsever üye: Muaet
15-En laftan anlamayan üye: Hasır Papak
16-En suskun üye: Hitman, bayadır çıtı çıkmıyor.
17-En iyi (hikaye,öykü vb.) yazan üye: Dr. M

Böyle tek isim yazdım ama, birara editleyip eklerim belki. En diyince gaza geldim tek yazdım... :pinch:
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas
Favori Anime: Bleach, Claymore

Kratos yazdı: 1-En sevdiginiz üye: Ben, kendim, şahsım ve Kratos
En sevdiginiz uye - sen, kratos, ninis :woohoo:
Senya yazdı: 8-En saygili üye: Unohana profilli bir arkadaş vardı, maksim veya matrim adı hah o işte.
Maksimdir o maksim :whistle:
En son Puchi tarafından 26 Ara 2014 21:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

1-En sevdiginiz üye: Leffwn, Quasar, Kısa LM, Maksim, Concord, MRFTR
2-En renkli üye: Quasar, Reshado, Celebhol, Uğur, Senya, Kısa LM, Kratos, Sae, Beowulf75, Todomeda, Anonymous
3-En sevmediginiz/kıl üye: Sodakazam, memoww, Dr.m
4-En iyi yorumlara sahip üye: Redstak, Ryuuma, Jiraiyaflash, Valheru, Senya, Ozzlil, Millennium Wizard, Celebhol
5-En sinirli üye: Ryuuma, Diabolus
6-En sorunlu/arıza üye: Diabolus, Quasar, Sodakazam, Uğur
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

En İyi Mod: Kratos,SilverMask
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

1- En sevdiginiz üye: Ryuuma, JiraiyaFlash, Diabolus, Dr.M, Celebhol, Berkenoyan1903, Anonymous, Gol D. Roger, Senya, Muaet, Hokage_Minato.
2- En renkli üye: Diabolus Ipsum Amans. (Saatli bomba, rage mod açmadığı sürece güldürüyor.)
3- En iyi yorumlara sahip üye: Ryuuma, JiraiyaFlash, Diabolus, Muaet.
4- En sinirli üye: Şuan bildiğim pek yok ama Ryuuma ve Diabolus'u gördüm şimdilik.
5- En sakin üye: Gördüğüm yok.
6- En yardimsever üye: Muaet, Anonymous, Ryuuma, JiraiyaFlash,
7- En laftan anlamayan üye: WhiteMoustache (Nato kafa nato mermer.)
8- En iyi (hikaye,öykü vb.) yazan üye: Dr. M, Celebhol.
9- En iyi Mod : Kratos, SilverMask, Dr.M, Muaet, Ryuuma.
10 - En saygı değer üye : Ryuuma, Diabolus, Muaet, SilverMask, Dr.M, JiraiyaFlash.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
obduman
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Anime: Code Geass, Hellsing Ultimate, Steins Gate, Samurai Champloo, Sword of the Stranger

En sevilen üye(ler): Pinco, Galeme, Reshedo, JiraiyaFlash

En Resim üye: Sodakazam

Bilgisi karşısında eğilinen üye(ler): Celebhol, Zuko, Deathwing

En şapşik üye(ler): Quasar, Nero, Beowulf75
En son obduman tarafından 26 Ara 2014 23:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
İddiam Yok, Allah'ım Var Resim

“Forum Oyunları” sayfasına dön