Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sitedeki Sevdiğiniz/Saydığınız Üyenin En Kötü Yanı?

Her forumun vazgeçilmezi forum oyunlarında iyi eğlenceler.
Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.
Favori Anime: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko

Celebhol severim.soğuk kanlı herif amk.
Resim
Kullanıcı avatarı
Shipmaster
Favori Manga: Berserk, Vagabond, 20th Century Boys, Shamo, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru, Beelzebub, The Breaker, Veritas
Favori Anime: Death Note, Tengen Toppa Gurenn Lagann, Luluş reyes, Pokemon, Digimon

Ben kendimi seviyorum beyler. Tek kötü yanım egoist olmam. İroni işte.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Millenium Wizard diyebilirim hiç üşenmeden bazı konularda yardım eder. Kötü yanı ise yemek ısmarlicam ama zorla kabul ettirdim. :lol: :evil:
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Valheru21, Aliyi sever sayarım yorumlarını beğenirim, Kötü yanı zaman çarkını abartması,

Muaet, yorumlarını hep takip ederim şu Naruto yorumlarını sırf onun yorumları için okuyorum, Ayrıca güzel bannerimi da kendisi yapmıştır. Kötü yanı pek konuşmuyor olmamız.

Celebhol, uzun zamandır konuşmasakda, görüşlere bana yakındır sohbet etmek isterim, kötü yanı ise bazen fevri davranabiliyor.

bir kaç isim daha varda şimdilik üç isim yeterli....
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Hitman
Favori Anime: .

.
En son Hitman tarafından 01 Haz 2020 23:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

Şimdi dershaneye gidiyorum döndüğümde Sinner Ugur_Tatlı AntiNewEra,Hitman,Nevro,Celebhol ve Hercaiebabil hocam vsvsvsvs kişiler hakkında yazacam.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Forumda en saygi duydugum üye Dr.M(gercekten yorumlarina ve düsünce yapisi harikulade)
Forumda en sevdigim üye Coolector(sohbeti gercekten iyi.Ayrica düsünceli saygili iyi bir arkadastir Adil)

Edit:Forumda en zeki oldugunu düsündügüm kiside muaet.(gözünden hic birsey kaçmiyor amk)
Kullanıcı avatarı
Pinco
Capsci
Capsci
Favori Manga: Tenten
Favori Anime: kurtlar vadisi pusu

Sitede saygı duyduğum 2 üye valheru21 ile collector fikir ve düşünce yapıları benimle paralel doğrultuda işliyor.Hemde cana yakın 2 arkadaş gibiler tek kötü yanları cep numaralarını vermiyolar. :evil:
Resim
Headbanger
Favori Anime: -

uğur_tatli
Artık narutoda teori yazmıyo.

Hitman
Naruto'yu artık eskisi gibi sevmiyo ve naruto topiğinde yorum atmıyor.

Frostguard
Forum oyunlarında çok fazla zaman harcıyo.

Dimitripipisipis
Artık siteye nadiren giriyo.

D'versorio
Abi sen o kadar iyisinki senin sevmediğim yanın yok :)

Valheru21
Abi şu sitede bana en örnek insan sensin ama şu Smoker fanlığını hiç sevmiyorum.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Kendisi şuan banlı, üşüyoruz reis..
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya

“Forum Oyunları” sayfasına dön