Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk İddaa Kardeşliği!

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi futbol konusunda bilgisiz ama iddaa oynamayı seven arkadaşlara yardımcı olmak ve tutturdugumuz kuponları falan paylaşmak.

Günlük Fikstür ekleriz Ya da Haftalık güzel bir düzene oturturuz.

Ben fikstür baktımda kopyalanmıyor. Hadi görelim iddaacıları futbol dehalarını. :evil:
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Shagrath

Çok iyi oldu.Artık sağlam tüyolar verirsiniz.İddaya kaptırdığım parayı geri alıyım derken sekiz katını kaybettim :whistle:
alik1818

Şu anda en fazla gol oynadığım g grubunda daha fazla gol olmasını temenni ediyorum. Zaten garanti gibi tutacağı. Şu sıkıntılı günlerde 40 lira iyi gelir.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
İletişim:

alik1818 yazdı:Şu anda en fazla gol oynadığım g grubunda daha fazla gol olmasını temenni ediyorum. Zaten garanti gibi tutacağı. Şu sıkıntılı günlerde 40 lira iyi gelir.

hacı bu fikstürleri ben net siteleridne bulamadım nasıl bulup koycaz buraya ^^
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
alik1818

Valla nasıl koyacağını ben de bilemeyeceğim.
Ama yarınki programdan kendim için yapacağım kuponu yazayım.

151 - Kamerun - Hollanda İY/MS 2-2 2.60
152 - Danimarka - Japonya İY 2 3.65

1'e 9.5 veriyor. Deneyeyim şansımı :cheer:
Kullanıcı avatarı
Burak
Favori Manga: One Piece

Hollanda 2 maçınıda kazandı gruptan çıkması garanti onların pek oynayacaklarını zannetmem bence o maç İY0-MS0 yada İY0 - MS2
İnvoker The Master Magician
Resim
Kullanıcı avatarı
Sakanade

Kamerunun şansı kalmadı Hollanda karşısında açık oynayabilirler, Hollanda'da çok iyi sağ-sol açıklar var üst bitebilir, oranu bilmiyorum.
Japonya - Danimarka maçına gelince, ikiside kazanmak zorundalar, averaj olarak japonya daha iyi durumda olduğundan beraberliğe oynayabilir ya da kontrataktan gol bulabilir, maça 0 yada 1 oynayın derim.
how long? not long, cause what you reap is what you sow.
alik1818

Beyler herkesin kendi düşüncesidir de elbet bir şeye dikkat edin. Hollanda ile Kamerun arasında çok net bir güç farkı var. Benim görüşüm Hollanda açık futbolla gol bulup ilk yarıdan işi bitirmeye çalışacaktır. Sonuçta Dünya Kupasındayız ve hiç kimse temposunu düşürmek istemeyecektir.

Japonya ise benim görüşüme göre Danimarka'dan daha güçlü konumdadır. Danimarka çok açık veriyor ve kazanmak için oynayacağı için daha fazla açık verecektir. Fırsatçı Japonya bu fırsatı kaçırmayacaktır.

Ama bir gerçek var. İddaa yapıyoruz burada. Kimse en iyisini bildiğini bildiğini iddaa edemez. Şans işi kesinlikle biraz da.
Kullanıcı avatarı
Sakanade

@alik1818
Tabii ki haklısın bu işler ne kadar bilgiyle ilgisi varsa da şanslada aynı oranda ilgisi var. Burda kesin konuşmak çok büyük aptallık olur.
Japonya - Danimarka maçı hakkında katılıyorum, japonya çok fırsatçı bir ekip teknik oyuncuları var ve koşuyorlar. Danimarkayı orta sahada kapatabilirlerse zorlanmazlar diye düşünüyorum. Önceki mesajımda bir hata olmuş japonya'yı 1 olarak görmüştüm.Yine de aklımdan bu maç için beraberlik geçsede, japonyanın kazanma şansı az değil.
Paraguay - Yeni Zelanda maçında paraguay ağır basıyor ve işini şansa bırakmak istemez.Banko arayanlara önerimdir.Slovakya-İtalya ile ilgili italya güven vermiyen bi takım bence bu maça oynamayın, çok sürprizli bi mücadele olabilir.
how long? not long, cause what you reap is what you sow.
alik1818

Japonya tamam gibi. Hollanda da şimdi gol kaçırdı. Hadi lan Hollanda :evil:

Edit: Gooooooooooooooooooool

“Salon” sayfasına dön