Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Betelgeuse
Tıpçı
Tıpçı

Bu bölümde; kendinizi rahatlıkla ifade edebilir, sorunlarınızı, sıkıntılarınızı yada mutluluklarınızı paylaşabilirsiniz... Malum biz türk milleti psikoloğa gitmek yerine arkadaşlarımızı buluruz :)
 !  Uyarı
Arkadaşlar yeni bir kararla artık, Kendinizi Dışa Vurun ve Genel Sohbet başlığını eski haline, sadece Kendinizi Dışa Vurun'a döndürmeye karar verdik. Aynı zamanda bundan sonra sitede Genel Sohbet başlığı olmayacak.
Gece sıkılan uykusuzlar için saat 02:00 ile 07:00 arası Mangatürk Gece Ekibi [02.00-07.00] başlığı mevcut. Belirtilen süre içinde orada sohbet edebilirsiniz.
Aynı şekilde, her türlü sohbete aç insanlar için sitemizin iki tane Skype grubu mevcut.
MangaTurk Skype Grupları
Bir tanesi yani Mangatürk Sohbet Grubu'nda forum kuralları aynen geçerliyken, Mangatürk Ala Geyik Grubu'nda daha özgür -ve kiminin hoşuna gitmeyecek- bir ortam var. İsteyenlerden linkteki konuya yazıp bu grup(lar)a katılabilir.

Böyle bir karar almamızın genel sebebi burasının bir forum olması ve ana amacı sohbet olanların yukarıda belirtilen yollardan gitmesi gerektiğini düşünmemiz. Ben şahsi olarak genel sohbetin diğer konuları baltaladığını da düşünüyorum ama bu benim kendi kanım.

Son olarak, kendisini dışa vuran bir insana yorum yapabilirsiniz elbette ancak çok uzatıp işi muhabbet haline getirmeyin. Muhabbete aç insanlar için zaten yukarıda belirttiğimiz yollar var, iyi forumlar :)
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
http://img576.imageshack.us/img576/6968/heheheheheh.jpg
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

Reklam Alınır....
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><

Resim

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Reklam Alınır........
En son 3Nokta tarafından 26 May 2013 18:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

3Nokta yazdı:Forum yine sıfırlandı öf be
Kardeşim aynı sekilde yazıyor ve tartısmaya devam ediyorsun bu üzüntün niye ?
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

Bir sebebi yok uğradığım forumlar hep sıfırlanıyor raizer of khain+ burası.. ondan
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

3Nokta yazdı:Bir sebebi yok uğradığım forumlar hep sıfırlanıyor raizer of khain+ burası.. ondan
bizimkisi inanki zorunluluktu :)
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

3Nokta yazdı:Bir sebebi yok uğradığım forumlar hep sıfırlanıyor raizer of khain+ burası.. ondan
Hacı bizimki yenilik,biryere gittiğimiz yok ..üzülme ..sıfırlanma konusu o benim içinde acı bir gerçek :D
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
FrEkA

Silver ve Diabolusun avatarları beni deli ediyor :lol:
Kullanıcı avatarı
Jeager
Favori Manga: Death Note
Favori Anime: Death Note

birinin profiline gidince düşmanlara ekle diye bir seçenekte çıkıyor ahuahahah :mrgreen: her neyse kendimi dışa vurursam karneme yine takdir geldi.matematiği ise düzeltmeyi başardım.
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

FrEkA yazdı:Silver ve Diabolusun avatarları beni deli ediyor :lol:
Değiştircektim..şu yorumu gördükten sonra ölümüne kullanmayı düşünüyorum :twisted:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Ben de reklam alıyorum

Resim

Yarah.

Celeb yazdı: Yarah sensin.

Celeb gene yazdı: Bir dk. lan. İlkini de ben yazmıştım.
En son Celebhol tarafından 20 Oca 2014 12:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Sebep: .
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.

“Salon” sayfasına dön